Skocz do zawartości

Futbol europejski


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Jak lubię Arsenal to mi ich nie szkoda. Inna sprawa, że lubię Arsenal z innych lat, a nie za czasów dyrygenta cyborga w postaci Artety.

Arsenal czy za czasów Henryego, Piersa, Bergkampa czy później z Fabregasem, Rosickym itd to był zespół grający w piłkę. Teraz mamy atletów i muzyków grających na fujarkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, jack napisał(a):

Tradycyjnie przeleci jak meteoryt, ewentualnie zrobi fuzję z innym klubem. 

obecnie fuzje są praktycznie niemożliwe do zrobienia. no i startuje się z poziomu słabszej drużyny. Kwiecień odpuści sobie Wieczystą jak będzie mógł wejść do Wisły.

8 godzin temu, Szabla napisał(a):

W sumie były wynalazki pokroju Amiki, Dolcana czy Tygodnika  Miliarder/Sokoła, to czemu nie Wieczysta... 

Edit: Groclin miałem na mysli, nie Dolcan, ale to jeden ciul. 

Dyskobolia w przeciwieństwie do pozostałych zespołów gra nadal. fakt, że nisko ale gra. Wieczysta jest z Krakowa więc zainteresowanie będzie większe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skład Portugalii na Mundial wygląda mocarnie. Chyba najlepiej od 2006 roku. To trochę chichot losu, że Ronaldo najlepsze supporty w kadrze dostał na początku i na końcu kariery. :) Paradoksalnie to jednak najbardziej paździerzowa Portugalia wygrała turniej (bo na Euro 2016 jedynymi ponadprzeciętnymi piłkarzami byli Pepe i CR7). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj prawdziwa uczta dla kibiców:

- Rosja gromi Burkina Faso

- San Marino przegrywa z Bangladeszem po golu w samej końcówce

- Chiny wygrywają z Singapurem

- Honkong ogrywa Mongolię

- Indonezja miażdży Oman

- Tadżykistan łatwo wygrywa z Indiami (populacja 10 milionów vs 1.5 miliarda)

- Białoruś gromi Syrię

 

Swoją drogą wkurwia mnie kreowanie tego mitu, że niby San Marino jest najgorszą kadrą świata. Gdyby oni rywalizowali nie w strefie UEFA tylko w Azji, Oceanii czy Afryce to parę ogórków by spokojnie ograli. Ranking FIFA w tym wypadku ssie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.