Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2014/15


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Sęk w tym że ja oddasz Mozgova to w jego miejsce wchodzi JJ Hickson który jest droższy i gorszy to gdzie tu interes dla Denver

Interes dla Denver w opchnięciu Mozgova jest taki, że Mozgov będzie tani do końca przyszłego sezonu i będzie wzbudzał jakieś zainteresowanie dopóki będzie tani, bo pod względem jakości aż tak bardzo się nie wyróżnia. Jednocześnie Nuggets mają tak zawalone salary, że dodając extension Farieda i tegoroczny pick, pewnie w przyszłym sezonie wejdą w podatek, a przecież z marzeń o playoffs 2016 powinni się wyleczyć jeszcze w grudniu.

 

Tak więc skoro i tak Mozgov nie gwarantuje im choćby walki o PO dopóki jest tani i dobrze by dla nich było ograniczyć wydatki, to lepiej oddać Mozgova i dostać w zamian np jakiś pick niż szarpać się z oddaniem jakiegoś Hicksona, gdzie sami by musieli coś dołożyć. Hickson dodatkowo zapewni im kilka porażek więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bez dwóch zdań ale i tak o ile nie upadną w Colorado na głowę to Mozgov obok Lawsona powinien być ostatnim do handlu.

Myślę, że ostatnim do handlu w Denver jest Nurkic, and it's not even close.

 

Bo Rusek jest tani dobrze spełnia swoją rolę - W Denver jest mnóstwo zbędnych ogniw Chandler, Foye JJ Hickson i to naprawdę zbędnych.

Dokładnie to samo pasuje do opisu Wilsona..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie miałem pisać o rzekomym trejdzie Mozgova. Woj napisał na twitterze więc raczej deal dokonany. Ciekawy jestem co za picki posłali do Denver. Pewnie ten od OKC i mieli jeszcze chyba pick od Memphis ale nie pamietam dokładnie.

 

Od OKC i od Memphis:

 

Here are protections on Memphis pick: 1-5 and 15-30 in 2015, 1-5 and 15-30 in '16, 1-5 in '17 and 1-5 in 2018; unprotected in 2019

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. 

 

W 2017 ten pick od Grizz może być spoko, jak Marc odejdzie. Zach już będzie stary, albo też go nie będzie, to samo Allen, Prince. W sumie to już w przyszłym sezonie może być do wzięcia. 

 

Pick OKC też ok. 

 

Spoko deal dla obu stron, Cavs zrobili dwa zajebiste ruchy w kilka dni. 


Za Waitersa, pick Grizz i jakiś ogórów pozyskali Shumperta, Smitha i Mozgova. Dla mnie świetna robota ich GMa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku takiego zespołu, jak aktualni Cavs, te picki nie mają prawie żadnej wartości. A na bank mają mniejszą, niż gotowy do gry i sprawdzony Mogzov. 

 

Takiego C James nie miał przez cały pobyt w Miami, a teraz ma taniego kloca pod koszem na ten i przyszły sezon, za śmieszne pieniądze. W najbliższym offseason jeden problem z głowy. Mają też odpowiedniego PG pod LeBrona, to samo z SG, który jest RFA. Tymi dwoma transferami Cavs wskoczyli półkę wyżej. Teraz musi im tylko dopisać zdrowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo Mozgow idzie z MLE, 

 

świetna robota GM-A Cavs, zdobyli rim protectora, kogoś kto potrafi grać D na obwodzie (może nie jest lockdown defenderem ale jak chce to potrafi) i zamienili szkodnika który stylem gry nie pasował i rola mu nie pasowała na szkodnika który stylem gry idealnie pasuje i rola rezerwowego mu idealnie pasuje. 

 

Za co ? Za Szkodnika i jeden pick bo nawet MLE zostawili sobie. 

 

Piątka Irving-Shumpert-LBJ-Love-Mozgov wygląda nareszcie jak porządny team do grania w kosza. Ławka też solidnie : Marion, Miller,JR Smith, TT, Dellavadova,Joe Harris. 

Ciekawe czy przy tylu SG w ogóle będą namawiać Ray-a Allena na powrót. 

 

Akurat kontrakt Varejao to jakaś porażka ale to nie moja kasa, może Gilbert chce luxury grube płacić na Andy'ego. 

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się trochę cykam. Może shecvu zapyta (on ma chyba tam konto)

 

Ale o co biega? Czerpią dobre cytaty, a wy już się żołądkujecie :smile:

 

Świetna robota duetu Griffin-LBJ. Teraz czekam aż obudują w lato kontrakt Haywooda pickiem i zrobią to samo z Varejao, no i w międzyczasie wykorzystają trade exception za Bogansa. Dan Gilbert rozbije bank?

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjście Smitha i Mozgowa wyklucza raczej podpisanie kontraktu z Thompsonem. Szkoda teraz tej kasy co poszła jakiś czas temu na Varejao, TT wypada o wiele lepiej a na dodatek gra a nie leczy kontuzje.

Tak czy inaczej za pick i Waitersa ciężko byłoby coś więcej wyciągnąć niż udało się Cavs. 

Trade z Denver jest jak najbardziej win-win.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Waitersa, pick Grizz i jakiś ogórów pozyskali Shumperta, Smitha i Mozgova. Dla mnie świetna robota ich GMa.

 

To kawał naprawdę solidnej roboty.

Pozyskali w końcu defensywnego centra, o którym wszyscy mówili od momentu pozyskania Lova mówili.

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słysze to od początku sezonu a może ktoś mi w końcu wyjaśni po co Denver ma pozbywać się centra za 4,5 mln który jest ich starterem

Według Woja:

 

Cleveland will send Denver two picks that it controls via Memphis and Oklahoma City, league source tells Yahoo. No other players in deal.

Generalnie, myslisz trochę jak Jazz, którzy nie oddali w porę Millsapa czy Big Ala i stracili go za darmo. Ten deal wydawał się dość oczywisty.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tak : po oddaniu Mozgova + plus swój przyszły pick i tak Denver są powyżej 76 mln za rok a jeśli wypali im któryś z picków od Cavs to będą ok 78-80 mln więc co właściwie ugrali oddając Mozgova a zostając z przepłaconymi Hicksonem czy McGee? Jeśli chcieli zejśc z kasy to powinni oddawać Chandlera to może nie byliby powyżej podatku

 

EDIT: Żeby było jasne - Denver i tak to zrobi niemniej od czasu oddania Ujiri ta organizacja nie zrobiła żadnego normalnego dealu

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.