Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2014/15


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Dalembert został wymieniony do Cavs? Z tego co wiem, to Knicks mają go zwolnić 

BTW Marion z tym swoim rzutem próbujący rzucać 3 wygląda przekomicznie 

Szkoda, że właśnie większość osób kojarzy go jedynie z tego śmiesznego rzutu, a nie z tego, jakim był i nadal jest wszechstronnym zawodnikiem :/ 
Edytowane przez bananowy_joe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie twierdzę że to kiepski zawodnik wręcz przeciwnie zawsze go bardzo ceniłem to świetny, grający naprawdę wszechstronną koszykówkę zawodnik i prawdziwy profesjonalista ale nie rozumiem po co ten trójki bierze .... chociaż czasami trafia :tongue:

 

Jakie rozmowy Koufos był jakimś celem Cavs i może rozmowy były ale przecież wiadomo że Zach się połamał trochę to Grizzlies nie oddadzą Koufosa gdzie. 

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz co się brać za stosunki z ASG, przeca każdy w miarę ogarnięty sympatyk (to sobie wymyśliłem określenie) nba bardzo dobrze wie, że ASG Ballot to konkurs popularności. Jakby Yi Jianlian grał w NBA  największe ogony jakie się da to i tak by wysoko latał w głosowaniu na allstarów. #koniunktura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cleveland wykorzystały swoje jedyne dostępne assety(pick plus Waiters) za chuckera z pozycji SG, który nie jest chyba tym, czego big3 najbardziej brakuje?

 

Tak czy siak, defensywnego C raczej już nie pozyskają, chyba że jakiś klub odjebie coś podobnego do Stana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.