Skocz do zawartości

Miami Heat 2014/15


MVPrzemek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno. Chris Bosh wcale nie musi odchodzić z Miami. Już chodzą słuchy, że Riley zaproponował/uje mu maxa. Jeśli zostanie, to imo przy odpowiednich uzupełnieniach mogą być 2-3 siłą na wschodzie. Zbytniej konkurencji nie widzę.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencją będą pewnie Cavs, Bulls(zwłaszcza jeśli będzie Melo), Pacers(choć muszą się ogarnąć), Raptors też wyglądają na takich, którzy zrobili step forward, no i Hornets - w zależności od tego, kogo pozyskają jeszcze. Nie wiem jak tam Brook Lopez i Nets, ale pewnie też będą walczyć.

 

E: Jeszcze Wizards przecież :D

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak będą wyglądać Heat bez Lebrona ale wiem że stanowił on co najmniej 50% wartości tej drużyny.Wade na chwilę obecną to jedyne do czego może doprowadzić to top 3 pick w drafcie. Bosh w Raptors jako pierwsze opcja był słaby a tera myślę że będzie jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy Wade by wytrzymał takie granie

 

Wade nie zagra 70 meczów w RS.

 

Być może, choć wcale niewykluczone, że w tym roku był to eksperyment sztabu Heat, który nie wypalił. Chciałbym żeby mógł zagrać te 70 meczów w RS.

 

Nie zdziwiłbym się, gdyby do Heat dołączył Lance Stephenson.

 

e:

ponoć Riley stawia na maxa dla Bosha i podpisanie Denga.

Edytowane przez robak73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jest jeszcze nawet kogo podpisać. 

 

Myślę, że dałoby radę wziąć pakiet Deng+Hill+Okafor zachowując przy tym Wade'a i Bosha.

 

Wtedy myślę, że możnaby się pokusić o ECF.

 

Nie widzę sensu w trzymaniu Bosha za takie pieniądze, jakich ten wydaje się oczekiwać. Nie mam pojęcia co wymyśli Pat, ale jeśli nie tankować tylko szukać fajnych FA i jechać dalej, to IMO do pary z Wadem szukałbym młodszych ludzi niż taki Deng czy Okafor. Może Monroe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu w trzymaniu Bosha za takie pieniądze, jakich ten wydaje się oczekiwać. Nie mam pojęcia co wymyśli Pat, ale jeśli nie tankować tylko szukać fajnych FA i jechać dalej, to IMO do pary z Wadem szukałbym młodszych ludzi niż taki Deng czy Okafor. Może Monroe?

Tylko nie Monroe! Ten człowiek nie broni a w ataku się cofa. Tfu.

 

Bosh w obecnej sytuacji byłby 1wsza opcją w ataku Miami najprawdopodobniej. Wg mnie max mu się nalezy za takie usługi.

 

A Wade ma 2 lata grania być może na jakims tam poziomie. Więc nie ma czasu na sprawdzanie młodych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież playoffs, nie licząc finałów, w których grał słabo, miał niezłe, a serie z Pacers nawet świetną.

 

A to wszystko przy 28-meczowym odpoczynku w RS i dwóch plażowych rundach PO.

 

Tu już nie będzie miejsca na wakacje w ciągu sezonu albo oglądanie, jak LeBron szarpie za dwóch.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.