Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2014/15


Straight Edge Warrior

Rekomendowane odpowiedzi

No to można chyba ogłosić że OKC poza PO w tym roku. Wygrana z Portland bez Russa z gatunku mission impossible, a szansa na to, że Pelikany nie wygrają z Minesotą też niewielka.

Oby tylko wypadnięcie z PO się opłacało i poleciała głowa pewnego coacha.

Portland ostatnio się skompromitowało na własnym parkiecie z Utah bez Haywarda i Favoursa więc tymbardziej mogą nie wygrać na wyjeździe z OKC, nawet bez Russa :) Aldridge prawdopodobnie dalej wyłączony z gry, z nim byłaby inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację nie wiedziałem, że Aldridge jest out. Jak zobaczyłem, że Booker i Hood rzucili po ponad 30 punków to odpadłem.

Reasumując Pelikany mają jeden pewny win z Minny i mecz z SAS. Pop raczej go nie odpuści bo jeśli Miśki pykną GSW to będzie musiał wygrać, żeby zrównać się z HOU i LAC. Dwa ostatnie zespoły mają słabych przeciwników i jak tylko wyjdą na parkiet to zaliczą winy. Czyli najbardziej prawdopodobne 1-1 Pelsów w dwóch ostatnich meczach.

OKC musi w takiej sytuacji wygrać oba mecze. Z Wilkami nie powinno być problemu. Za to PTB nie gra już o nic bo z czwórki nie spadną więc jeśli tylko kogoś będzie bolał mały palec u nogi to pewnie dostanie wolne. Nie wiem tylko kto w OKC miałby rzucić te 90 czy 100 punktów żeby wygrać. Kanter z Waitersem? Bez jaj. 

Jeśli Thunder w tym roku prześlizgną się do PO to będzie jeden z większych fuksów ostatnich lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze niedawno nie wyobrazałem sobie PO bez OKC z Russem z nr8 ale teraz sam juz nie wiem.Kiepsko ta ich gra wygląda obecnie zeby w PO z tuzami cos zdziałać.Wejsc do PO zeby z taką gra dostac najprawdopodobniej sweepa od GSW?Strasznie mi zal Russa,ale nie wiem czy nie lepiej zeby po takich cyfrach odpoczął i przygotował sie na nast sezon,z całym składem,bo juz wiadomo ze zdrowi bedą w czubie i postrachem ligi chociaz w dzisiejszych realiach ,wydaje sie byc konieczne wieksze odciążenie minut,bo organizm ludzki nie jest w stanie na dłuższąmetę tyle zniesc,ani Russa ani KD.choc własnie weszli w swój prime.

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą sędziowie tez powinni kumac ze gwiazdy mają 15 techników i ten 16 dać można w bezsprzecznej sytuacji. 

czyli są równi i równiejsi?

 

czy gdyby był to 8. technik, to czy by doszło do jego rewizji? gdyby chodziło nie o Westbrooka, a o Jeremy'ego Lamba, to czy by to zawieszenie odwołano? gdyby nie chodziło o być może decydujący dla OKC mecz sezonu, a o jakieś 7. spotkanie sezonu z Knicksami - to czy też by odwołano tego technika? wg mnie odpowiedź na to pytanie brzmi nie/raczej nie, a tym samym taka sama jest ocena tej decyzji. zabawne jest narzucanie tak restrykcyjnej interpretacji jeżeli chodzi o techniki, a następnie korygowanie tego gdy okazuje się to niezbyt fortunne zależnie od okoliczności. sorry - jeżeli już tak jest, to niech liga chociaż się tego trzyma bez względu na moment czy zawodników, których to dotyczy, w innym przypadku mamy równych i równiejszych. 

 

po wczorajszym meczu zdecydowanie wolę Westbrook army w playoffach aniżeli Pelicans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony Brother i Dań Crowford styka

Nie no co Ty. Ken Mauer czeka.

 

Ja strasznie nie lubię wykluczania najważniejszych graczy dla drużyny w decydujących meczach i cieszę się że RW zagra. Zastanawiam się tylko dlaczego nie postąpili tak z Z-Bo w G7 z OKC w tamtym sezonie? Faul był, ale odwołać można wszystko prawda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli są równi i równiejsi?

 

czy gdyby był to 8. technik, to czy by doszło do jego rewizji? gdyby chodziło nie o Westbrooka, a o Jeremy'ego Lamba, to czy by to zawieszenie odwołano?

kazdemu by odwolali gdyby byl nie sluszny, tylko watpie aby OKC w przypadku Lamba aplikowalo do ligi o zniesienie, bo w takiej sytuacji sklada sie wniosek do ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.