Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2014/15


Straight Edge Warrior

Rekomendowane odpowiedzi

zaślepienie co poniektórych w nieomylność ludzi z Oklahomy siega zenitu. Grał więcej? Grał. To po co się kłócić? Nie ma ludzi z patentem na prawdę, radze to sobie przyswoić wielu osobom na tym forum. Z drugiej strony kłótnia bez argumentów( a nawet dawanie ich drugiej stronie) jest poniekąd interesująca. 

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Oklahoma City Thunder will evaluate whether to retain Scott Brooks as head coach in the final guaranteed year of his current contract. Several league sources close to Brooks have doubts about his job security. Billy Donovan and Kevin Ollie could become serious candidates for the job if the Thunder don't bring back Brooks.

 

http://basketball.realgm.com/wiretap/237435/Thunder-Will-Consider-Firing-Scott-Brooks

 

No i się chłopina doczekał... :numbness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toś się wysilił. Ja tylko jeszcze dodam, że LBJ w swoim 7 sezonie w lidze (KD miał sezon nr 7 przed rokiem) grał po 39 minut na mecz. 

 

A żeby jeszcze na dokładkę, że jesteś typowym gościem co się będzie kłócił zawsze mimo że nie ma racji garść ARGUMENTÓW

( jeśli wiesz co to ).

 

7 sezon LBJ: 39 mpg, 76 games

7 sezon Duranta: 38,5 ALE 81 games.

 

Durant grał całe pół minuty krócej ( 30 sekund ! ) średnio na mecz niż LBJ, ale rozegrał ich 5 więcej niż LBJ analogicznie w swoim 7 sezonie. Czyli 38,5 x 5 = 192,5 min

Te Twoje "więcej" 30 sek w 7 RS LBJ x 76 games LBJ = 38 minut.

 

192,5 min ( więcej grane Duranta ) - 38 min ( więcej grane LBJ w 7 jego sezonie ) = 154,5 minut więcej granych Duranta od LBJ w ich analogicznych siódmych sezonach.

 

Nie kłoć się już chłopie. Umiej się przyznać, że palnąłeś a nie sprawdziłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, mnie też czasem barca~ wkurwia, ale jak faktycznie chcecie mu pocisnąć to znajdzie jakies rzeczowe argumenty. Zbytnie wyeksploatowanie Duranta? Koleś jest twarzą nie tylko OKC ale i całej ligi, i te 38 min to dużo?

KG, Bryant po 40+ napierdalali, i jakoś nikt się nie czepiał że ich trenerzy eksploatują.

Harden też po 38 w ostatnich sezonach. Ktoś musi zarabiać na tą ligę w końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mówiłem swoje subiektywne odczucia a on się przywalił że Durant grał mniej niż LBJ w poprzednich sezonach. Więc na podstawie statystyk pokazałem, że grał więcej. I tyle. 

 

I nie wiem jak jeszcze można poprzeć przypuszczenia jak nie twardymi faktami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Westbrook, a teraz Durant zachowuje sie jak dziecko.

 

http://bleacherreport.com/articles/2433132-kevin-durant-says-hell-no-when-asked-about-watching-2015-nba-playoffs?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

 

Serio zaczyna mnie powoli denerwowac ten typek, czekac az sie poplacze zeby Brooksa spowrotem zatrudnili.

Plus ten wkurwiajacy fanbase OKC i dziwia sie ludzie ze hejtuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kevin Ollie is being "seriously considered" by the Oklahoma City Thunder for their head coaching job.

Ollie was a teammate of Kevin Durant and Russell Westbrook with the Thunder during his playing career.

Sam Presti has reportedly visited UConn several times recently.

 

No to ciąg dalszy "OKC coach seat dillema" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.