Skocz do zawartości

Oklahoma City Thunder 2014/15


Straight Edge Warrior

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wyobraża sobie ktoś oddanie piłki w ostatniej akcji w ręce Goberta, Whiteside'a, Jordana (tego obecnego) czy DeRozana

3 dni temu, mecz Tor vs Hou, DeRozan był clutch jak trzeba. Myślę że już niesprawiedliwa jest taka jego ocena, a jeżeli jeszcze zanotuje progres w lato, stanie sie bardziej regularny, to już w ogóle świetnie będzie się nadawał na końcówki.

 

tu recap: http://scores.espn.go.com/nba/recap?gameId=400579396

 

 

A mnie się rzuciło w oczy, że Mavs są mniej więcej tak samo słabi w pełnym składzie, jak OKC bez Duranta, Ibaki i Collisona  :smile:

Znowu was pyknęliśmy, więc wychodzi na to że odrobinę lepsi  :nevreness: Nie oglądałem wczorajszego meczu, jak tam monta po kontuzji wyglądał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu was pyknęliśmy, więc wychodzi na to że odrobinę lepsi  :nevreness: Nie oglądałem wczorajszego meczu, jak tam monta po kontuzji wyglądał?

 

Pyknęliście, ale chodzi mi o ogólne wrażenia. Po prostu spodziewałem się przed sezonem czegoś więcej po takiej paczce.

 

Na żywo oglądałem tylko pierwsze 2,5 kwarty i w sumie można powiedzieć, że w ataku niemal każdy wyglądał super (w obu drużynach), a w obronie wszyscy słabo. Monta swoje rzucał, Dirk się rozkręcił pod koniec 2Q, gdy krył go Novak (WTF?), Dion ładnie nawet wbijał pod kosz. Westbrook tylko od początku ceglił i Parsons trochę. Amare z Kanterem sobie prezenty nawzajem sprawiali :) Ogólnie nie lubię patrzeć na słabych w obronie Thunder, a bez Ibaki, Collisona i Robersona są fatalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez znaczenia na kogo trafią.

W starciu z Clippers i Trailblazers bez Matthewsa dałbym im spore szanse.

Beverley + Howard to przyzwoity zestaw na Westbrooka ale przeciwko niemu to nic w porónaniu z tym co oferują personalnie i zespołowo Grizzlies. Russell będzie w takiej serii walił głową w mur.

 

W jaki sposób mieliby ograć GSW, pojęcia nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda skut russa w marcu i kwietniu i jego współczynnik strat do ast?

Ostatnio oglądałem 3 mecze Thunder i w każdym zwłaszcza skuteczność jak i decyzje o oddaniu rzutu bądź podaniu pozostawały wiele do życzenia...

 

Facet jakby wpadł w jakoś hero mode i zapomina w ważnych chwilach że Thunder to zespół i jakby chcial tylko zrobić swoje staty

Choć oczywiście to może być mylne odczucie

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda skut russa w marcu i kwietniu i jego współczynnik strat do ast?

Ostatnio oglądałem 3 mecze Thunder i w każdym zwłaszcza skuteczność jak i decyzje o oddaniu rzutu bądź podaniu pozostawały wiele do życzenia...

 

Facet jakby wpadł w jakoś hero mode i zapomina w ważnych chwilach że Thunder to zespół i jakby chcial tylko zrobić swoje staty

Choć oczywiście to może być mylne odczucie

 

 

Marzec Kwiecień? ja myślałem, że podsumowywałeś właśnie jego karierę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryneczek Lidla zaprasza na soczyste pomarańcze...

Z jednej strony Thunders z częściowo sprawnym Ibaką, Durantem, nowym kebabem i ThunderManem. Z drugiej Pelikany z Davisem, stertą gruzu na obwodzie i gościem, na którego nawet ja się dałem wydymać - Apsik na środku to Len 2.0 . Niby ten zachód taki mocarny a - z całym szacunkiem - o 8 miejsce klepią się składy mocno niewyraźne, takie przed dawką Rutinoscorbinu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Niby ten zachód taki mocarny a - z całym szacunkiem - o 8 miejsce klepią się składy mocno niewyraźne, takie przed dawką Rutinoscorbinu.

 

Ale zauważyleś że one połamane mając w ch... trudny terminarz byliby jednocześnie o mały krok do powalczenia o HCA na Wschodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.