Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2014/15


matek

Rekomendowane odpowiedzi

co za popieprzony sezon, prawie 20 lat kibicowania Lakers i w końcówce 4q łapałem się na tym, że właściwie się cieszę z tego, że Celtics doprowadzają do dogrywki  :nightmare: niech ten regular się już po prostu skończy

 

co do draftu to chcę centra jak będzie możliwość to oczywiście Okafor i Towns, a jak nie to tak jak sugeruje Jendras może trade w dół i wzięcie WCS. Ja nie wiem szczerze czy z nim bym nie zaryzykował wybierając go w TOP5 jakby tych dwóch pierwszych już by nie było dostępnych przed Russelem czy Mudiayem. Jak dla mnie facet nawet w ofensywie ze swoim motorkiem, solidnym jumperkiem jest w stanie rozwinąc się na przyzwoitego gracza w ataku, ale to co robi w obronie to już kapitalna sprawa. Widać w tych jego akcjach umiejętność czytania gry, przewidywania tego co się stanie, bronienie pickó, wyjście do niskiego po zasłonie i umiejętność powrotu. Jedyny problem to mogą być na początku te faule, ale tego raczej z żadnym z debiutantów się nie uniknie więc nie ma co się roztrząsać nad tym.

 

Zatrzymać ten pick za wszelką cenę i brać centra, niskich się znajdzie jak nie niżej w drafcie to będą dostępni na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się postaracie, to z pewnością uda się "wygrać" z Minny, zwłaszcza, że teraz tam jest Garnett i nie wyobrażam sobie, żeby tankowali. 

 

Lakers w utrzymaniu picku bardzo pomogła kontuzja Kobe. Z nim w składzie na pewno byście mieli kilka niepotrzebnych wygranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się postaracie, to z pewnością uda się "wygrać" z Minny, zwłaszcza, że teraz tam jest Garnett i nie wyobrażam sobie, żeby tankowali. 

 

Lakers w utrzymaniu picku bardzo pomogła kontuzja Kobe. Z nim w składzie na pewno byście mieli kilka niepotrzebnych wygranych.

Minny to ma skład na tyle mocny, że jeszcze kilku potentatom spłata figla do końca sezonu. Oczywiście jak nie wpadną na pomysł tankowania, w co również wątpię. Generalnie inna liga niż złota trójca z NY, PHILLY i LA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy właśnie w trakcie kompletnie niepotrzebnego streaku 3W. Jak prezentuje się sytuacja w topie loterii? 

 

Knicks 11-46

Sixers 13-45

Wolves 13-44

Lakers 16-41

Magic 19-41

Nuggets 20-38

Kings 20-36

 

I ze sporego zapasu pomału robi się ciepło. Szczęśliwie dla Lakers, części z "topu" też wpadły zwycięstwa. Ale... trochę więcej "szczęścia" w końcówkach, i bylibyśmy już na równi z Minnesotą i Philly. Wydawało mi się, że tego nie da się spieprzyć, ale pomału zaczynają się nerwy. 

 

Najbliższe 5 spotkań: OKC, @Cha, @Mia, @Mem, Dal - spodziewam się 0-5, zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tego zwycięstwa, tym bardziej że Sixers i Knicks wygrali więc była ich szansa podgonić.

 

Jestem ciekaw czy jak kiedyś będziemy grali o coś więcej niż jak najwyższe miejsce w loterii to Clarkson będzie przydatnym zawodnikiem czy to tylko typowe bad team good stats.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.