Skocz do zawartości

Gdzie oni są?


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Przemek Kujawiński jak zwykle wyróżnia się na tle polskich ludzi piszących o koszu, tu chyba niewielu znane okoliczności jednego z najbardziej ikonicznych wywiadów w historii 

na dole nitki jest link do całej konferencji prasowej

 Tu wybrzmiało to lepiej 😁. Swoją drogą, najgorszy ruch dumarsa, jako gm-a 😔... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Reikai napisał:

https://basketball.realgm.com/wiretap/271190/Miles-Bridges-Suspended-30-Games-By-NBA-For-Domestic-Violence-Incident

30 meczów kary, z czego 20 już odbyte. Będzie pauzował 10 meczów po podpisaniu kontraktu. Pewnie zostanie w Hornets.

Tak trochę zamiecione pod dywan 

Niezależnie od okoliczności bicie kobiety, tym bardziej przez wielkiego umięśnionego murzyna to sk****syństwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wrzucam tutaj bo sporo tych grajków - co raczej nikogo nie szokuje i tak już w lidze nie ma a i tak zacny temat warto odkopać gdzieś na 1 stronę.

Ogólnie całkiem mocna klasa ale jak sobie przypomnę, że miala być na poziomie tej z 03 to cóż, no trochę głupio wyszło.😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie w spurs skoro ignaca wywoływał

ale też ni chooja nie wiem kto to, a tych ludzi z podstawowej rotacji Spurs się kojarzy, bo są w topie od early 90s przecież z małymi przerwami....

ok, mam, Francisco Elson

 

zwycięskie zapytanie do google'a: Dutch players in NBA, nie wiedziałem że on stamtąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, rw30 napisał:

pewnie w spurs skoro ignaca wywoływał

ale też ni chooja nie wiem kto to, a tych ludzi z podstawowej rotacji Spurs się kojarzy, bo są w topie od early 90s przecież z małymi przerwami....

ok, mam, Francisco Elson

 

zwycięskie zapytanie do google'a: Dutch players in NBA, nie wiedziałem że on stamtąd

No ja tez myślałem ze to był Francuz właśnie, trzymał się chyba mocno z Parkerem i dlatego może ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

9407FBD2-F716-4F74-94E3-897414D5C4C6.thumb.jpeg.4ba12e47cc2c383659f9a837c798a2cd.jpeg

 

kto poznaje typka ? Może @ignazz

Obok Ronniego? Dosyć trudne pytanie  

mysle ze to Sam Iorio obecnie Niagara Eagles 

24-A22-CE8-92-A6-46-A0-95-DC-A53-F0515-F

Wysoki jesteś Ronnie 

https://www.espn.com/mens-college-basketball/player/_/id/4280029/sam-iorio

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.