Skocz do zawartości

Gdzie oni są?


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

[Wojnarowski] According to the Pierce (Wash.) Corrections Inmate listings, six-time NBA All-Star Shawn Kemp -- a legendary member of the Seattle Sonics -- has been booked in an alleged drive-by shooting.

Pff, Morant moze sie wypchac z tym swoim machaniem plastikowa giwera, tak to sie robi po oldschoolowemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Reikai napisał:

Pff, Morant moze sie wypchac z tym swoim machaniem plastikowa giwera, tak to sie robi po oldschoolowemu.

To jest chyba inna sytuacja...

Cytat

Kemp's attorney, Scott Boatman, said in a statement to ESPN's Adrian Wojnarowski on Thursday that Kemp's car was broken into and numerous items, including an iPhone were stolen. Kemp tracked his iPhone to an occupied car, and was shot at when he approached the vehicle. Kemp then returned fire in self defense, Boatman says.

(...)

No charges are immediately being filed against former NBA All-Star Shawn Kemp following his arrest in a drive-by shooting in Washington, prosecutors said Thursday.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 miesiecy, cały przyszły sezon, czyli pewnie zakładają że jak w kwietniu będzie do gry (od dziś) to i tak już nie wróci.

gdzieś czytałam ze podobno lonzo zjezdził całe stany i to jest jakaś bardzo specyficzna kontuzja i niespecjalnie w ogóle lekarze wiedza co z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Jakoś wątpię, by w Europie byli lepsi specjaliści od chirurgii sportowej koszykarzy 

Niemcy sa bardoz mocno propsowani przez koszykarzy NBA, Kobe podczas PO tam latal, teraz Schroeder tez cos zasegurowal w kontekscie Lebrona, ze niemieccy lekarze sa dobrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, RappaR napisał:

Jakoś wątpię, by w Europie byli lepsi specjaliści od chirurgii sportowej koszykarzy 

 

49 minut temu, Reikai napisał:

Niemcy sa bardoz mocno propsowani przez koszykarzy NBA, Kobe podczas PO tam latal, teraz Schroeder tez cos zasegurowal w kontekscie Lebrona, ze niemieccy lekarze sa dobrzy.

Na tym poziomie to bez różnicy, kto zoperuje. Raczej kwestia osobnicza + rehabilitacja dużo większe znaczenie maja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cytat

LaMarcus Aldridge announced his retirement from the NBA on Friday.

Aldridge officially announced his retirement on Friday after 16 seasons in the NBA. He had worked out for a few teams this season, but he hasn't played since the end of last year. He spent his first nine seasons with Portland after being drafted second overall in 2006. He was with the Spurs from 2015-2021 before finishing his career in Brooklyn. He briefly retired in 2021 after experiencing an irregular heartbeat during a game.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Do dziś jak mi się przypomni że Bulls wybrali LaMarcusa dla Blazers żeby dostać Tyrusa fuckin' Thomasa to mi się resztki włosów jeżą na głowie 

A ja Tyrusa zawsze lubiłem i mocno typowi kibicowałem. Mój must have w sezonach z 2k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.