Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie powinni jeszcze poszukać wymiany któregoś z podkoszowych. Nie widzę powodu trzymania aż tak mocnej paki i jeden z trójki Taj/Mirotic/Randolph powinien iść na wymiane. Za Randolpha raczej nic wartościowego nie dostaną, a jako czwarty podkoszowy powinien dać radę. 

 

Dlatego widziałbym jakąś wymianę z udziałem Taja lub Mirotica, a myślę że jakiegoś fajnego SG lub SF mogliby za niego wyciągnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asik jest lepszy bo broni zbiera blokuje jego obecnosc pod koszem budzi respekt a atak opiera tylko na dobitkach

Boozer rzuca rainbowy nie potrafi kozlowac, blokuje go byle chlystek, z defensywie budzi politowanie w ataku jest statysta

 

Mycek tak calkiem serio ktorego bys wolal miec w zespole? 95 na 100 osob napisze Asik

 

Mirotic jest nic nie wart na te chwile a taj zbyt wiele znaczy dla zespolu, ktory wlasnie wzial pau, czyli kompletna niewiadoma po tym co gral w lal

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boozer jest postrzegany za slabego zawodnika ze wzgledu na jego kontrakt. Zaloze sie ze jesli boozer mialby kontrakt gdzie zarabialby 5 baniek za sezon to 95/100 mowilo by ze to jeden z najlepszych kontraktow w lidze w stosunku do umiejetnosci i effortu.

Jeszcze raz, carlos boozer w teamie gdzie mialby wiecej do powiedzienia niz w bulls robilby 15/10. Asik jest bardzo dobrym defensorem i drewnem w ataku, ale jesli buduje sobie team od 0 i mam do wyboru defensywnego centra i goscia ktory swoja technika daje mi podstawy by myslec ze rzuci te 15 ppg to najpierw biore tego drugiego, technicznego goscia. Boozer ma fundamentals w offensywie, bulls nie potrafili wykorzystać jego zalet i zrobili z niego tyllku midrange shootera i doszło do tego ze boozer jest postrzegany jako powszechne zło. Gdy jego kontrakt zostanie amniestionowany to mysle ze ustawi sie po niego niezła kolejka. Asik ma to do siebie ze dostał kontrakt przyszedł do rox, i gdy musiał być zmiennikiem zaczął robić kwas. Nie wiem, ale ja naleze do tych 5 osob na 100 ktore wola wziasc boozera over asik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boozer jest postrzegany za slabego zawodnika ze wzgledu na jego kontrakt. Zaloze sie ze jesli boozer mialby kontrakt gdzie zarabialby 5 baniek za sezon to 95/100 mowilo by ze to jeden z najlepszych kontraktow w lidze w stosunku do umiejetnosci i effortu.

Jeszcze raz, carlos boozer w teamie gdzie mialby wiecej do powiedzienia niz w bulls robilby 15/10. Asik jest bardzo dobrym defensorem i drewnem w ataku, ale jesli buduje sobie team od 0 i mam do wyboru defensywnego centra i goscia ktory swoja technika daje mi podstawy by myslec ze rzuci te 15 ppg to najpierw biore tego drugiego, technicznego goscia. Boozer ma fundamentals w offensywie, bulls nie potrafili wykorzystać jego zalet i zrobili z niego tyllku midrange shootera i doszło do tego ze boozer jest postrzegany jako powszechne zło. Gdy jego kontrakt zostanie amniestionowany to mysle ze ustawi sie po niego niezła kolejka. Asik ma to do siebie ze dostał kontrakt przyszedł do rox, i gdy musiał być zmiennikiem zaczął robić kwas. Nie wiem, ale ja naleze do tych 5 osob na 100 ktore wola wziasc boozera over asik.

 

Najpierw bierzesz PF, który da Ci 15 ppg? Przecież w co drugim zespole w lidze masz zawodnika na tej pozycji, który daje ok. 15-8. Ilu masz dobrych, defensywnych C, takich dobrze zbierających i nie uciekających na obwód?

 

Z jednym się zgodzę - po Booza w promocyjnej cenie ustawi się spora kolejka. Dobre uzupełnienie składu.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy naprawde sadzisz ze jest ich tak duzo ? 

a ile co rok w drafcie idzie wysokich atletycznych freakow nie majacych pojecia o koszykowce którzy mają potencjał jedynie w obronie ?

mnostwo.

problem w tym ze zazwyczaj trafiaja w nieodpowiednie rece i nic z nich nie wychodzi.

Asik stał się potworem u thibodo, myliscie ze w jakims portland zrobili by go tym kim jest ?

myslicie ze łatwiej wychoować sobie goscia ktory swoja technika zapewni jakis upgrade w ataku czy defensywnego kołka ?

Bulls przez prawie 10lat mieli problem z znalezieniem czegos pod kosz co bedzie dawalo punkty. W koszykowce mimo wszystko chodzi o zdobywanie points.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asik był dobry jeszcze zanim wylądował w NBA.


Spoko, Pau Gasol jest tego warty. Nie mogę się doczekać, kiedy u Thibsa zaprzeczy tym brednią, jakoby był słabym obrońcą.

 

Gasol ostatnio nie był słaby. był fatalny.

 

w Chicago powinien wyglądać lepiej, ale nie odmłodnieje nagle 10 lat i nie stanie się szybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi defensywnym kołkami to IMO trochę mit, bo do dobrego team-D i generalnie bycia klasowym obrońcą, potrzebujesz wysokiego IQ i odpowiedniego charakteru. Możesz pracować nad wyskakanym Murzynem nawet 5 lat ale jeśli nie ma tych elementarnych cech, to raczej nie przeskoczy poziomu Sammy;ego D.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale patrz.

jest sobie clint capela, freak, wingspan, reach, warunki, jakotaka renoma w euro, staty na poziomie asika i trafia sobie do takich houston z wesolym howardem, hardenem bez mistrzowskiego nastawienia i pewnie za 2 lata nikt juz o nim nie usłyszy.

załóżmy teraz ze trafi pod thibo i wydaje mi sie ze za 2 lata moglby powtorzyć sukces asika.

ogarniety coach, normalna organizacja, warunki fizyczne i macie goscia ktory wybroni wam co chcecie, ja to tak widze. A zawodnik ktory jebnie 15/10 musi miec juz wyrobione pewne techniczne rzeczy ktorych czasem na poziomie nba nie da sie wyrobić gdyż trzeba o nie zadbać na poczatku przygody z koszykowka. Moze sie myle moze nie ale ja to tak widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sobie clint capela, freak, wingspan, reach, warunki, jakotaka renoma w euro, staty na poziomie asika i trafia sobie do takich houston z wesolym howardem, hardenem bez mistrzowskiego nastawienia i pewnie za 2 lata nikt juz o nim nie usłyszy.

T.Jones pozdrawia. 

 

Z kolei jeśli chodzi o Asik>Boozer, to ładnie napisał to Joseph. Zgadzam się z nim. 

 

A Pau mam nadzieję, że będzie pierwszym wysokim z ławki, na ok. 25 mpg. Wtedy będzie najbardziej efektywny, bez dużych obciążeń. Odnajdzie się zarówno grając z Noahem, jak i z Tajem. Jestem o niego spokojny, byle go nie przeciążali. Z ławki będzie skarbem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o stricte podkoszowego freaka ktory jest drewniany od poczatku swego istnienia, a jones w kentucky pokazywał ze moze byc z niego cos, nikt nie mowil o nim przed draftem jako "drewno", ale ok ja mam swoja wyrobiona opinie na ten temat, tyle.

 

gasol nie bedzie grał z ławki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz tegoroczny wybór zagrał genialnie w meczu Summer League - 33 punkty (10/17fg + 5/10 3p) :panda:

 

O... Jeszcze jedno... Dzisiaj w nocy zagra przeciwko temu McDermottowi, co to go Denver wybrało...

 

Czy ktoś coś wie w kwestii za ile i na ile mamy tego Gasola mieć? 

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale patrz.

jest sobie clint capela, freak, wingspan, reach, warunki, jakotaka renoma w euro, staty na poziomie asika i trafia sobie do takich houston z wesolym howardem, hardenem bez mistrzowskiego nastawienia i pewnie za 2 lata nikt juz o nim nie usłyszy.

załóżmy teraz ze trafi pod thibo i wydaje mi sie ze za 2 lata moglby powtorzyć sukces asika.

ogarniety coach, normalna organizacja, warunki fizyczne i macie goscia ktory wybroni wam co chcecie, ja to tak widze. A zawodnik ktory jebnie 15/10 musi miec juz wyrobione pewne techniczne rzeczy ktorych czasem na poziomie nba nie da sie wyrobić gdyż trzeba o nie zadbać na poczatku przygody z koszykowka. Moze sie myle moze nie ale ja to tak widze.

Ja to widzę w tej samej kategorii co nauka Pippena przez Jordana. Że Pippen nic by w lidze nie znaczył i odszedł po dwóch latach gdyby nie nauki Jordana.

Po czym dał sobie ze szkoleniem spokój, bo robiąc z Perdue i Kinga także top5 graczy ligi byłoby mu za łatwo.

Uważasz, że CHI to jedyna normalna organizacja, a Thibo jedyny ogarnięty coach? Bo jakoś cała liga rok w rok próbuje sobie znaleźć takich defensywnych kołków i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nikola nie za dużo trochę?

2. Gasol chyba w sam raz...

3. Kirk, wtf?!!!!! Strasznie on przywiązany do CHI za 2,8 mln rocznie, ale może po prostu takie lato mamy...

4. Nasza nowa strzelba przypomina Korvera, ale czy on nie jest za wolny?

5. DJ odchodzi do Detroit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rotacja cos w stylu:

 

PG DERRICK ROSE          - KIRK HINRICH

SG JIMMY BUTLER           - TONY SNELL
SF DOUG McDERMOTT   - MIKE DUNLEAVY JR.
PF PAU GASOL                 - NIKOLA MIROTIC
C  JOAKIM NOAH               - TAJ GIBSON

 

PF-C GREG SMITH
PF-C ANTHONY RANDOLPH
PF    CAMERON BAIRSTOW

 

Pytanie do znawców tematu - po amnestii Boozera, zostanie jeszcze coś kasy na kogoś?

Przydałby się ktoś na SF i PG, a już praktycznie rynek przebrany.

 
PG Eric Bledsoe

PG Jerryd Bayless

PG Ramon Sessions

PG Jameer Nelson

 

SF Mike Miller

SF Shawn Marion

SF Richard Jefferson

 

Ciekawy sezon, zobaczymy co pokażą Mirotic, McDermott, Snell i Rose. :smile:

Edytowane przez deadly4u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.