Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

I znow Melo dzielnie walczyz Boshem o tytul biggest pussy ever

 

Chyba trochę niesprawiedliwe porównanie.

 

Dla mnie Melo pokazuje, że chcę z własnym zespołem powalczyć o mistrzostwo. Może nie w tym sezonie, ale Knicks w przyszłym sezonie na pewno zapolują na rynku i otoczą go solidnym wsparciem. Phil o to zadba. Oby ruchy były bardziej szczęśliwe niż te z STATem i Tysonem.

 

A pieniądze? Zasługuje na nie. To jest taki gracz za którego warto zapłacić więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze na twoj nick i juz wiem wszystko

 

Ile lat knicks "graja o tytul"

 

Matek co do lensa to ja bym nie ryzykowal. Facet to taki wyzszy nate. Fajny ale nie za chajs jaki zaspiewa

To idealny fit dla small marketugdzie kasa sie zgodzi

 

Ariza

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialby wiekszy szacunek gdyby przedlozyl tytul nad kase a jesli juz wybral kase to powinien nie robic kolejnych szopek, i to dwoch w jedno offseason

 

Serio wierzysz ze knicks stac na tytul w tej dekadzie? Rox spurs thunder cavs czy wlasnie bulls teraz sa bliżej z czego tylko spurs sa u schylku swojej świetności

Wybor ktoregokolwiek z nich to realna walka o misia z knicks to bedzie scoring champion chase for ever

Jax nic nie zmienia, bo klubem zarzadza debil

 

 

Zaraz mecz o trzecie miejsce czyli cos co nic nie znaczy i tak wlasnie po tym co zrobil james i zrobil melo tsk wlasnie tego drugiego postrzegac bedziemy za pare lat

Poziom wilkinsa nic ponad to

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zeby nie bylo- malo jest wart takiej kasy bo takie sa realia rynku. Ale w zespole w ktorym bedzie mogl zarobic na taki kontrakt. Knicks takim zespolem nie byli nie sa i smiem twierdzic ze nie beda

Rox byli opcją ale wg mnie najlepsza byli bulls.

 

Hou maja juz swojego rzucajacego, nie potrafiacego bronic lidera ktorzy jako para na bank nie spradzilby sie za dobrze.

Bulls byli idealnym fitem dla melo i to jedynym idealnym, reszta pod wzgledem sportowym byla slabiej zbilansowana.

Lakers male szanse na cokolwiek ale spory hajs

Rox niewiadoma ale a szansami na powodzenie i walke o tytul i spora kasa

Bulls najwieksze szanse na mistrza plus najmniejszy hajs

Knicks czyli 130baniek i gra max o PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barsa znam wielu zakutych łbów i Rose daleko do nich, baaardzo daleko

 

tak btw to wkurwia mnie to jechanie po Derricku, facet przez 3 lata robił w Lidze mega kariere, robił co chciał w ataku, w defensywie wyrastał na jednego z najlepszych PG

Masz na myśli tak na jednego z 30 najlepszych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma gracza w lidze, który nie marzyłby o Pau-Gibson-Noah za plecami w obronie i w ataku przed nosem.

Już pomijając to, że sam Pau Gasol marzył o centrze w typie Noah, który wyciągnie go z klasycznej pozycji PFa, na której struggluje niemiłosiernie.

 

Best front w lidze?

Wciąż jest Splitter/Duncan i nie wiem czy bym jednak ich nie uznał za najlepszy front w lidze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rappar, KBJ

Qrva, wypiłem trochę i ośmielę się przełamać mój zwyczaj nie pisania po pijaku, ale nie mogę...

Na zaawansowanych statach znam się tyle o ile i zaglądam tam raczej z czystej ciekawości - to tak na wstępie, aby było jasne...

Rose z czasów VDN to dla mnie najgorszy defensywny zawodnik ligi, którego Amare zjada na śniadanie bez popijania... Ale opamiętajcie się, to było pincet lat temu - od tamtego czasu w Wietrznym Mieście trenuje TiBiDiBi, a Derrick, jak dla mnie stał się (oczywiście do momentu w którym grać przestał) najlepszym obrońcą na swojej pozycji w całej lidze. Jeśli jakieś staty z sezonów 10/11 i 11/12 tego nie potwierdzają, to wygląda na to, że albo są jakieś c***ove, albo te dwa lata wyidealizowały mi obraz Derricka, choć pewnie wielu tutaj przyzna, że do krytykowania Bulls to ja jestem pierwszy. TT, jak dla mnie zrobił z Derricka defensywną maszynę do zabijania, albo coś bliskie temu... :onthego:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Benon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pi****leeeeeeeee, paxson z formanem nie dopieli snt i trzeba bedzie podpisac gasola z wlasnego capu co oznacza ze bulls: 

-nie maja MLE(5,3mln)

-nie maja bae ( 2,1mln)

-traca prawa do kirka, dj, nazr, jimmera,

-traca te 4mln niegwarantowanych kontraktow

-maja room exception(2,5mln).

 

amniestuja boozera.

 

jendras cos pisal ze pierwszy rok gasola zaczyna sie od 6,5mln, czyli do tego mirotic za 4 w pierwszym sezonie to jest 10,5 czyli koniec ruchów chicago bo za room exception wraca kirk.

 

i rotacja:

 

pg: rose-kirk

sg: butler-snell

sf: mikeD-doug

pf: gasol-taj-nikola-randolph

c: noah-smith-bratsow

 

i roster zamkniety.

 

zajebisty front, tragiczny back.

Nie chce mi sie wierzyc ze tacy pelicans nie oddaliby erica gordona i jesgo dwuletni kontrakt za jednoletni kontrakt boozera, no ale juz dobrze, nie da sie go wymienic to nie. MikeD ogarnie temat.

Edytowane przez mycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pi****leeeeeeeee, paxson z formanem nie dopieli snt i trzeba bedzie podpisac gasola z wlasnego capu co oznacza

Spoko, Pau Gasol jest tego warty. Nie mogę się doczekać, kiedy u Thibsa zaprzeczy tym brednią, jakoby był słabym obrońcą. Ogólnie za niewielkie pieniądze CHI dostaje gracza bez wad, top5 FA z tego sezonu. Biorąc pod uwagę ile dostają różne ogórki, to myślę że można się głównie cieszyć, a nie narzekać. Świetnie uzupełnia charakterem Noaha :smile:

 

Nie chce mi sie wierzyc ze tacy pelicans nie oddaliby erica gordona i jesgo dwuletni kontrakt za jednoletni kontrakt boozera, no ale juz dobrze, nie da sie go wymienic to nie. MikeD ogarnie temat.

To by była dobra opcja. NOP miało na stole ofertę Minny Gordona za Martina + coś tam i na to nie poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez watpliwosci bulls zrobili zajebisty move bo tacy cats podpisuja sobie marvina williamsa za wieksza kase (na rok) niz bulls gasola, ale to teraz wyglada tak ze :

wchodzis do piekarni, bierzesz najzajebistrzy tort pod slonce, przy wyjsciu patrzysz na widelec i sobie myslisz "a po c*** mi widelec" wracasz do domu otwierasz pudelko z tortem chcesz go zjesc i musisz go zjesc przedmordziem bo nie masz widelca.

 

rose-kirk-butler-snell-mikeD-doug czy to jest rotacja na contendowanie ?

 

ciesze sie zajebiscie z gasola, super ruch tylko wkurwiajace jest to ze tacy rox w dzien znajduja team ktory bierze 15 baniek asika, a sorry boozer > asik, a miesiac potem jest potrzeba spuszczenia lina i robia to w kilka godzin. Bulls pierdola sie z Boozerem od 3 lat i cos nie mzoe wyjsc, tylko co ? przeciez w jakims nie PO teamie on robi 15/10 co mecz i nie ma ekipy ktora sie nie skusi ?

 

Bulls sa w dupie jesli chodzi o sciagniecie teraz glebi skladu bo za minimum beda podpisywac gracze typu kweme,salmons,koszarek.

 

Bulls maja 3 dni na spuszczenie Boozera, mi zajeło 3 minuty wymyslenie tradu z pelicans ktore zostalo skwitowane "To by była dobra opcja", damn it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz mycek, ale moim zdaniem Asik >> Boozer, jeśli chodzi o wartość dla drużyny. 

 

Poza tym do salary liczy się tylko 8 mln, a to też jest bardzo ważne. Nawet przy głupich wymianach, żeby go przejąć.


To nie takie proste i wcale nie sprowadza się do "jednemu i drugiemu trzeba zapłacić tyle samo, a tak ciężko wsadzić gdzieś CB". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.