Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2014/15


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwalę Wam się, że chyba wyczaiłem o co kaman w Chicago... Otóż, że chcą zbilansować drużynę pod względem ofens-difens wiadomo nie od dziś, ale że chcą wyjść na zero, pod względem kolorystycznym, to pewnie nie wpadliście... :onthego:

 

Teraz wysępią tego Gasola z LA, potem ubłagają Lance'a, na koniec podpiszą Kirka za MIN i będzie to wyglądało następująco:

 

Pierwsza Piątka (Czarna, lub prawie):

Rose - Stephenson - Butler - Gibson - Noah

 

Druga Piątka (Biała):

Hinrich - Dunleavy - McDermott - Mirotic - Gasol

 

11-14 (B&W):

Snell, Bairstow + z Summer League Baron i Williams

 

7:7 - jak w mordę strzelił.

 

Aby na wszystko starczyło kasy zwalniamy czirliderki i w przerwach popis daje trójka Lobos i Billy Baron...

 

Wzorem naszych kolegów z hamerykańskich forum: DISCUSS :panda:

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lebron urodzil sie niedaleko clevland i idzie do cavs.

bosh urodzil sie niedaleko houston i idzie do rox

wade urodzil sie niedalego chicago i idzie do .. :D :D :D

 

cavs w pierwszym sezonie z tak mlodym skladem nie powinni stanowic żelaznego kandydata do ecf, Bulls mają furtkę, wystarczy teraz postawić wszystko na jedna karte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee tam, teraz wystarczy ze carmelo skopuije esej lebrona zamieni ohio na brooklyn i nikt sie juz do niego nie dopierdoli ze bierze kase over walka o mistrzostwo, a po sezonie jak juz bedzie mial tego maxa zarzada tradu i wszystko zakonczy sie dobrze dla carmelowego misiaczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem on po prostu chce nadal być w świetle reflektorów, może ma jakieś kompleksy a teraz to już w ogóle bo jest całkowicie w cieniu decyzji lebrona XD

 

Sam nie wiem czy tak bardzo chcę, by do nas doszedł. Może rzeczywiście lepszy byłby... Stephenson (!) + kilku fajnych rolesów. Skoro Rose z tego co mówił za bardzo za nim nie przepada, Jo zaraz po spotkaniu leciał do Gasola... Może psułby atmosferę w szatni? Sam nie wiem, w zasadzie teraz nikt nic nie wie, poczekamy i zobaczymy

 

Tylko ciekawe jak długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lebron urodzil sie niedaleko clevland i idzie do cavs.

bosh urodzil sie niedaleko houston i idzie do rox

wade urodzil sie niedalego chicago i idzie do .. :grin: :grin: :grin:

 

cavs w pierwszym sezonie z tak mlodym skladem nie powinni stanowic żelaznego kandydata do ecf, Bulls mają furtkę, wystarczy teraz postawić wszystko na jedna karte.

 

@WOJ The Chicago Bulls are gauging interest with free agent Dwyane Wade, league sources tell Yahoo Sports.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie o to chodzi.

piatka rose-wade-butler-gibson-noah generuje no nie wiem 3 trójki na mecz na 30%.

 

Wade byłby dobry za malutką kase (mle) gdyby melo albo gasol zdecydowali sie podpisac z Bulls ale to nie zmienia faktu ze Bulls tak czy srak potrzebuja shooterow.

Lance równiez nie pasuje do Bulls z w/w powodu + fatalna mentalnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.