Skocz do zawartości

na kogo głosujesz w ełrowyborach?


metlik

  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. na kogo pójdzie twój głos 25 V?

    • Donald
      2
    • Jarek
      3
    • sld
      0
    • Jasiek Palikot
      1
    • pesel
      0
    • Korwin
      26
    • NARODOWE SIŁY
      1
    • Gowinowcy
      0
    • Ziobryści
      0
    • NIE IDĘ!!!
      10


Rekomendowane odpowiedzi

tak, bo właśnie o to chodzi, że naturalnie taka para może wychowywać dziecko bo ze związku mężczyzna - kobieta, może narodzić się nowy człowiek, a nadanie jakiegokolwiek przywileju parom homoseksualnym jest zwyczajnie krokiem w złą stronę

Nie rozumiem co to znaczy, że naturalnie taka para może wychować dziecko. Nie z każdego związku kobieta-mężczyzna może narodzić się nowy człowiek. Sugerujesz, że bezpłodność jest czymś nienaturalnym?

 

ely, państwa o najwyższej dzietności nie należą do UE.

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co to znaczy, że naturalnie taka para może wychować dziecko. Nie z każdego związku kobieta-mężczyzna może narodzić się nowy człowiek. Sugerujesz, że bezpłodność jest czymś nienaturalnym?

 

nie, sądzę, że jest chorobą, ale takiej parze można przyznać dziecko do wychowania, ponieważ z par heteroseksualnych rodzą się dzieci

 

jusz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, sądzę, że jest chorobą, ale takiej parze można przyznać dziecko do wychowania, ponieważ z par heteroseksualnych rodzą się dzieci

 

jusz?

Zaskoczę cię, ale choroby są czymś naturalnym. Nie ze wszystkich par heteroseksualnych rodzą się dzieci. Homoseksualizm występuje wśród zwierząt. Już pisze się przez ż.

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pomyśl przez chwilę o ludziach jak o zwierzętach

 

nie możemy pozwalać na dopuszczanie zboczeń seksualnych specjalnych praw, ponieważ jest to niebezpieczne dla naszego gatunku w dłuższej perspektywie czasu, to chyba logiczne i o to tylko chodzi

 

Akurat w naturze homoseksualizm występuje i na dodatek u ludzkości występuje od zarania dziejów i jakoś nasz gatunek nie jest zagrożony od tego

 

W Szwecji np : dzietność drastycznie skoczyła w górę kiedy branie urlopu wychowawczego przez ojca zostało społecznie zaakceptowane.

W Polsce są prawie identyczne przepisy jak w Szwecji w tej materii ale nie ma żadnej szansy aby ojciec u nas wział choć 3 miesięczny urlop w oparciu o te przepisy.

@ Kulfon

 

Ale ja pisałem o UE - napisałem o średniej unijnej

 

Wiesz ja bym mógł napisać że im biedniejszy kraj tym więcej dzieci się rodzi i w bogatych społeczeństwach jest tak że im niższe wykształcenie i niższe zarobki tym większa dzietność. Krótko mówiąc jeśli aż tak Wam zależy na dzietności to powinniści  się modlić o biedę i analfabetyzm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kulfon

 

ok, skoro mnie nie rozumiesz, trudno

 

nie będę się jusz dalej z tobą sprzeczał

 

 Nie ze wszystkich par heteroseksualnych rodzą się dzieci. 

 

no, nie ze wszystkich :(

Edytowane przez metlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem cię, ale uważam że pierdolisz głupoty i nie potrafisz uargumentować swoich poglądów.

 

 

Krótko mówiąc jeśli aż tak Wam zależy na dzietności to powinniści  się modlić o biedę i analfabetyzm

Przecież sam napisałeś, że w Szwecji rodzi się więcej dzieci, a jest bogatsza od Polski.

 

 

no, nie ze wszystkich

Dla odmiany zdrowa homoseksualna kobiet może bez problemu urodzić dziecko, żyjąc w związku ze swoja partnerką.

Edytowane przez kulfon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w naturze homoseksualizm występuje i na dodatek u ludzkości występuje od zarania dziejów i jakoś nasz gatunek nie jest zagrożony od tego

 

W Szwecji np : dzietność drastycznie skoczyła w górę kiedy branie urlopu wychowawczego przez ojca zostało społecznie zaakceptowane.

W Polsce są prawie identyczne przepisy jak w Szwecji w tej materii ale nie ma żadnej szansy aby ojciec u nas wział choć 3 miesięczny urlop w oparciu o te przepisy.

 

 

tak, występuje i dobrze, ale nie można tego normować społecznie specjalnymi prawami, zgadzasz się?

 

a w tej Szwecji nie ma to jakiegoś związku z imigrantami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale jak to zmienia argument, że małżeństwa istnieją, żeby wspierać prokreację, skoro nawet bezpłodne pary mogą wziąć ślub? Czy ludzie niebędący w związkach małżeńskich nie mają prawa do adopcji? Normy społeczne zmieniały się na przestrzeni lat, nie są czymś danym raz na zawsze, dlatego myślę że ten argument nie ma żadnej mocy, bo tak samo można argumentować np. wsadzanie do więzienia za posiadanie marihuany - a to bardzo prosto obalić argumentami z innej dziedziny niż 'norma społeczna'.

 

Metlik napisał w zasadzie to, co ja chciałem. Danie dziecka bezpłodnej parze hetero jest logiczne, nie ma tu ryzyka behawioralnego. W przypadku par homo ilu psychologów, tyle wyników badań. No i absolutnie nie jest to akceptowane przez nawet połowę naszego społeczeństwa. W przypadku wsadzania za dragi odpowiedzialność ponosi sam zainteresowany, przy adopcji mamy jeszcze dziecko, za małe by mogło mieć coś do powiedzenia, a to na nim ewentualnie odbije się na. negatywna reakcja ludzi dookoła.

 

Normy społęczne/kulturowe mają moc, dopóki istnieją. Świat się zmienia, zachowania kiedyś niecodzienne teraz są normami, niemniej nie można narzucać ludziom czegoś, na co nie są gotowi. 

 

Niger, Mali, Somalia, Uganda, Burkina Faso, Burundi, Zambia, Afganistan, Sudan Płd. i Angola. Top 10 dzietności. W tym przypadku, jak zaznaczył Ely, wpływ na tak wysoką pozycję ma brak wykształcenia, dostępu do antykoncepcji i świadomości planowania rodziny.

 

a w tej Szwecji nie ma to jakiegoś związku z imigrantami?

 

Ma, tak jak w innych europejskich krajach o wyższej dzietności. W niektórych społecznościach normą jest wczesne zawieranie małżeństwa i posiadanie kohorty dzieciaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, występuje i dobrze, ale nie można tego normować społecznie specjalnymi prawami, zgadzasz się?

 

a w tej Szwecji nie ma to jakiegoś związku z imigrantami?

 

Akurat w Szwecji nie. Zresztą w Belgii i Finlandii i Irlandii też nie. W Holandii pewny nie jestem ale tam chyba wielkich różnic nie ma

 

Powiem ci tak - z tego co czytałem to generalnie dzietność jest związana  z prawami kobiet

 

Albo ich kompletnym brakiem i traktowaniem tylko ciut lepiej jak niewolnice - Afryka, muzułmanskie kraje itp

Albo ich zrównaniem z prawami mężczyzn i społeczną akceptacją na dzielenie się wszelkimi obowiązkami

 

Kraje które sa jak Polska w połowie drogi muszą sie zdecydować- oczywiście nie zawsze to jest skuteczne bo np : Niemcy dają duże wsparcie a gówno im wychodzi ale generalnie to nie przypadek że kraje europejskiego południa mają o wiele mniejszą dzietność niż nowoczesne tolerancyjne kraje skandywaskie i beneluks

 

@Rappar

 

Pomyśl choć czasem - a niby gdzie masz legalne małżenstwa homoseksualne. Ale jak chcesz to możesz mi udowodnić że w Afryce to nie działa i że legalizacja małżenstw homoseksualnych w Afryce ogranicza dzietność. Proszę wykaż że tak się dzieje w Afryce

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metlik napisał w zasadzie to, co ja chciałem. Danie dziecka bezpłodnej parze hetero jest logiczne, nie ma tu ryzyka behawioralnego. W przypadku par homo ilu psychologów, tyle wyników badań. No i absolutnie nie jest to akceptowane przez nawet połowę naszego społeczeństwa. W przypadku wsadzania za dragi odpowiedzialność ponosi sam zainteresowany, przy adopcji mamy jeszcze dziecko, za małe by mogło mieć coś do powiedzenia, a to na nim ewentualnie odbije się na. negatywna reakcja ludzi dookoła.

Ok, tutaj możemy sobie gadać, jeden powie że geje dobrze wychowują dzieci, inny że źle, ale mój post dotyczył wyłącznie małżeństw, a nie adopcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl choć czasem - a niby gdzie masz legalne małżenstwa homoseksualne. Ale jak chcesz to możesz mi udowodnić że w Afryce to nie działa i że legalizacja małżenstw homoseksualnych w Afryce ogranicza dzietność. Proszę wykaż że tak się dzieje w Afryce

 

Ale w Afryce małżeństwa homoseksualne nie są legalne, więc jak miałby to wykazać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyjaśnicie mi dlaczego często zdarza się, że ktoś kto jest wykorzystywany seksualnie to często jako dorosły jest osobą homoseksualną ?

 

Mnóstwo przykładów literatura, film.

 

Chcecie, żeby dzieci oglądały facetów przebranych za kobiety, że były uczone, że facet z facetem to jest ok ?  Że dzieci będą uczone, że możesz zatańczyć z dziewczynką czy chłopczykiem to bez znaczenia.

 

Ciekawe po kilkudziesięciu latach takiego wychowania, jaki będzie procent osób mających doświadczenie homoseksualne w społeczeństwie ?

 

Dlaczego określenie "pedał" jest określeniem obraźliwym i pejoratywnym ? To tak samo się wzięło. Nie to naturalna obrona w społeczeństwie przed zachowaniami homoseksualnymi. Dzieci w szkole potrafią tak przezywać w szkole, wiedząc tylko, że to określenie bardzo negatywne a nie wiedząc dokładnie o co chodzi. To jest naturalna bariera ochronna którą wytwarza społeczeństwo aby unormować na niskim poziomie odsetek zachowań homoseksualnych. A ktoś próbuję to zmienić.

Owszem dla osób homoseksualnych taka dyskryminacja to ciężka sprawa, ale trudno takie jest życie. Trzeba znosić trudności.

 

Jestem za zrównaniem praw par homoseksualnych z prawami par heteroseksualnych, nawet w ramach kompromisu byłbym za adopcją dzieci przez osoby homoseksualne(to w ostateczności jak nie znajdą się osoby hetereseksualne) bo zawsze lepiej dla dziecka normalny dom gdzie nic nie brakuje niż totalna rodzina patologiczna. Ale  w zamian za te ustępstwa chce całkowitej izolacji medialnej zachowań homoseksualnych, ideologii gender. Dzieci mają być uczone mama, tata, dziewczyna i chłopczyk. Zakaz parad, mówienie o  tym że ktoś jest gejem czy lesbijką w tv do godz 23.

Edytowane przez mcreativo.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w ten sposób udowodnij, że w Europie nie ogranicza dzietności zezwolenie na homoseksualizm i brak jego karalności.

 

Udowodniłem chyba Tobie że legalizja małżenstw homoseksualnych w żadnych kraju europejskim nie ograniczyła dzietności tzn w niektórych nawet wzrosła ale ja bym tego nie łączył - po prostu nie ma żadnego wpływu

 

Ps. W Singapurze karzą śmiercią a dzietność tam jest mega niska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udowodniłem chyba Tobie że legalizja małżenstw homoseksualnych w żadnych kraju europejskim nie ograniczyła dzietności tzn w niektórych nawet wzrosła ale ja bym tego nie łączył - po prostu nie ma żadnego wpływu

 

Ps. W Singapurze karzą śmiercią a dzietność tam jest mega niska

Tak, a jak się kształtowała dzietność w krajach europejskich w latach 50-tych, kiedy takie zachowania piętnowano? Jak w krajach II świata wyglądała dzietność przed depenelizacją homoseksualizmu w latach 80/90 :)

Pytanie retoryczne, bo danych sprawdzać chyba nie trzeba i tendencja jest oczywista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@metlik

 

0% - jest strona z wyborami, można sobie obejrzeć wyniki w każdym punkcie wyborczym, w każdym punkcie jest komisja, każda osoba z komisji może te wyniki sprawdzić na stronie czy coś się zmieniło z ich protokołem, możesz sobie sumować wszystkie punkty w gminie/dzielnicy czy czasem nie oszukują przy dodawaniu. Potem możesz zsumować gminy/powiaty.

 

Możesz sprawdzić wszystko, jak niby miałyby być fałszowane.

Edytowane przez mcreativo.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.