Skocz do zawartości

na kogo głosujesz w ełrowyborach?


metlik

  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. na kogo pójdzie twój głos 25 V?

    • Donald
      2
    • Jarek
      3
    • sld
      0
    • Jasiek Palikot
      1
    • pesel
      0
    • Korwin
      26
    • NARODOWE SIŁY
      1
    • Gowinowcy
      0
    • Ziobryści
      0
    • NIE IDĘ!!!
      10


Rekomendowane odpowiedzi

sam oddalem glos na NP choc jak to powiedzialem starszemu to mnie zjebal i sie obrazil... On glosowalby na Rosatiego bo to gosc z klasa i nie wazne, ze przefarbowany lewak. Korwin w jego mniemaniu to wariat i idiota ktory mowi, ze hitler byl spoko... nie dziwi mnie to specialnie gdyz jest wyznawca tvn24, martwi mnie co innego - czy Korwin bedzie rzeczywiscie starał się coś zmienić czy będzie robił trzodę jak samoobrona w sejmie. martwi mnie to bo wydaja sie nie miec zadnych hamulcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cdn bo pisze z telefonu i jest limit znakow jak w sms dziś słyszałem że nie będą w koalicji z jedną partia jeśli ci nie zmienią antypolskich poglądów czyli już stawiają warunki nie mając ani historii tym bardziej pozycji będzie ich czworo a myślą że będą za sznurki pociągać czy jaki c***.. boję się że będzie więcej zadymy niz rozsadnych krokow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na Ruch Narodowy, ale i tak mam powód do radości bo KNP jest drugie na liście mocih sympatii. teraz będzie nowa jakość euromasakry :grin: - Europe edition!

 

Jak można jednocześnie sympatyzować z Narodowcami i KNP?  To tak jakbyś lubił jednocześnie Celtów i Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można jednocześnie sympatyzować z Narodowcami i KNP?  To tak jakbyś lubił jednocześnie Celtów i Lakers.

Jaja sobie robisz? RN i KNP są bardzo bliskie sobie i ich zwolennicy często popierają siebie nawzajem. Przecież dopiero co Bosak gratulował swoim kolegom z KNP wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja sobie robisz? RN i KNP są bardzo bliskie sobie i ich zwolennicy często popierają siebie nawzajem. Przecież dopiero co Bosak gratulował swoim kolegom z KNP wyniku.

 

Z tego co kojarzę RN to socjaliści jeśli chodzi o poglądy ekonomiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=F8otZyMxpFA

 

 

miszcz ;]

 

ruch narodowy to jeszcze takie homo nie wiadomo i dopiero się kreuje. ale na dawnych onr-owców nigdy w życiu nie zagłosuje. 

 

Rasa? To jest uczucie, a nie rzeczywistość: dziewięćdziesiąt-pięć procent, co najmniej, to uczucie. Nic mnie nigdy nie przekona do tego, że czyste biologicznie rasy nadal istnieją. Wystarczająco zabawne, nikt kto głosił „szlachetność” rasy Teutońskiej był sam Teutonem. Gobineau był Francuzem, Chamberlain, Anglikiem; Woltmann, Żydem; Lapouge, kolejny Francuz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2011 - 5 629 773 PO 39 %

2014 - ~1760000 PO 32%

 

PO ma ponad 3 razy mniej głosów niż poprzednim razem.

Trochę kiepsko porównywać wybory parlamentarne do europarlamentarnych, frekwencja w tych drugich dwa razy mniejsza, KNP ma bardziej zmobilizowany elektorat bo na PO to większość głosuje ze strachu przed Jarkiem i Antkiem co w przypadku wyborów unijnych ma małe znaczenie.

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisza był za uwolnieniem gospodarki i zmniejszeniem podatków, jak byłem na spotkaniu z nim.

 

http://ruchnarodowy.org/deklaracja-ideowa

 

Z ich podpunktu szóstego nic nie wynika szczerze powiedziawszy. Nie jestem w stanie przywołać nazwiska, ale przysiągłbym, że oglądałem jakąś debatę/wywiad z narodowcem i był 100% socjalistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie nazywanie partii eurosceptycznych i prawicowych populistycznymi w mediach. Do tej pory partie SD i chadecji wybory w wybory rzucały niedotrzymywanymi obietnicami, kiedy zaś w końcu ludzie przestali na nich głosować, okazało się, że podążali za populistami.

Mindfuck.


Trochę kiepsko porównywać wybory parlamentarne do europarlamentarnych, frekwencja w tych drugich dwa razy mniejsza, KNP ma bardziej zmobilizowany elektorat bo na PO to większość głosuje ze strachu przed Jarkiem i Antkiem co w przypadku wyborów unijnych ma małe znaczenie.

Czy ja wiem czy taki zmobilizowany elektorat. Widać ogromny wzrost poparcia, a przynajmniej ja widzę i faktycznie Korwin ma teraz dużo więcej zwolenników niż na ostatnich wyborach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie śmieszy za to głosowanie na kogoś kto mówi, żeby nie było podatków. Pół kraju by nie miało czego do garnka włożyć. Do tego skoro nie ma podatków to co z wojskiem, policją, urzędami itp.? Co z emerytami? Z opieką zdrowotną?

 

To jest populizm, tak jak gadanie że podatki to grzywna itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można jednocześnie sympatyzować z Narodowcami i KNP?  To tak jakbyś lubił jednocześnie Celtów i Lakers.

NOrmlanie, kluczowa jest niechęć do psot komuny. A narodowcy w porównaniu z tym co z podatkami nawyprawiałTusk to wręcz ekonomiczni liberałowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie śmieszy za to głosowanie na kogoś kto mówi, żeby nie było podatków. Pół kraju by nie miało czego do garnka włożyć. Do tego skoro nie ma podatków to co z wojskiem, policją, urzędami itp.? Co z emerytami? Z opieką zdrowotną?

 

To jest populizm, tak jak gadanie że podatki to grzywna itp.

Problem w tym, że ktoś nawciskał CI kitu go głowy, że takie bzdury opowiadasz. Chcesz mi powiedzieć, że połowa naszego kraju nie pracuje?

 

Nie głosowałem na Korwina i w dużej mierze się z nim nie zgadzam, ale akurat jeśli idzie o ekonomię to ma jak najbardziej zdrowe poglądy.

 

Ale z JKM jest ciekawa sytuacja bo z tego co się na razie mówi to on odebrał aż 18% wyborców Palikota. Biorąc pod uwagę, że wtedy była 2x większa frekwencja a Palikot dostał 10% to prosty rachunek mówi, że Korwin ze swoich 7 procent 4 ma od ludzi, których nie interesuje jego program tylko podoba im się najeżdżanie na polityków. Wychodzi, że Korwin ma około 3 procent mniej więcej stałego elektoratu. Poparcie powinno mu rosnąć, ale cięzko liczyć że tylu gimnazjalistów i licealistów dostanie do przyszłego roku dowody zeby zrównoważyć mniejsza lub większą mobilizację lemingów i pisowyborców. Więc moja progrnoza jest taka, że jedyną szansą Pana Janusza jest utrzymać ten radykalny elektora i liczyć na to, że nikt nowy się nie pojawi kto ty ludziom spodoba się bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie śmieszy za to głosowanie na kogoś kto mówi, żeby nie było podatków. Pół kraju by nie miało czego do garnka włożyć. Do tego skoro nie ma podatków to co z wojskiem, policją, urzędami itp.? Co z emerytami? Z opieką zdrowotną?

 

To jest populizm, tak jak gadanie że podatki to grzywna itp.

 

Nie chcę tu wyjść na fanboya Korwina i jego obrońcę, ale on nie mówi o likwidacji wszystkich podatków. Chce podatku osobistego, VAT zostać musi, coś pewnie też. Ja także uważam JKM za populistę w tym zakresie, że na tym etapie jego pomysłów nie da się wprowadzić inaczej niż na drodze rewolucji. Chodzi o coś innego. Korwin, w tej otoczce bufonady i wożenia się jak amerykański raper, mówi o poważnych rzeczach, które powinniśmy przemyśleć. Bez podatków żyć się nie da, ale stopień obłożenia fiskalnego dochodzi do absurdu (niektóre rzeczy są opodatkowane podwójnie). Opieka zdrowotna niby jest darmowa, a naprawdę płacimy za nią dwa razy.

Emerytury tak samo, w normalnym kraju powinieneś mieć wybór - bawię się w ZUS albo odkładam na emeryturę sam, bo mam takie widzimisie. U nas to akurat nie przejdzie, bo wiąże się ze skazaniem kliku milinów ludzi na śmierć głodową. Przykładów mamy od groma.

 

Najlepszy był wywiad Kraśki z JKM w niedzielę na TVP Info. Ładny Pan Redaktor z Telewizji, który kilka godzin wcześniej nie mógł się nadziwić, że rozczarowani ludzie nie garną się do szturmowania lokali wyborczych by oddać głos na wspaniałą alternatywę w stosunku do PO i PiS w postaci sierot po tych ugrupowaniach w nowych opakowaniach, patrzył się na Koorwina jak na kosmitę, gdy ten, z typową dla siebie manierą, opowiadał o tak naprawdę oczywistych rzeczach.

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje poczytać o historii XIX wieku oraz ruchach socjalistycznych, dlaczego powstały, po co, czym się kierowano i dlaczego te monarchie oświecone, wymarzone przez Korwina upadły. 

minimum państwa jakie proponuje Korwin jest nierealne w XXI wieku przy tym rozwoju mediów. jeśli dla Korwina jedyną metodą jest strzelanie do związkowców lub strajkujących to po pierwszym buncie spada jego poparcie do 0%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wprost - jest taki kraj który działa wg zasad Korwina i są to Chiny ludowe

 

brak składki emerytalnej i chorobowej. Szkoła tylko podstawowa jest darmowa.

 

Taki to raj że ludzie uciekają na potęgę. Gospodarka może i kwitnie tylko że praktycznie nikt z tego nie korzysta. Korupcja jest jeszcze większa - zresztą USA do 1913 podatków nie miało a korupcja władzy była większa niż gdzie indziej bo rozwarstwienie społeczne było ogromne a kraj nigdy nie był w stanie dobrze opłacać swoich pracowników.

 

Ale problemem Korwina nie jest ekonomia oderwana od realiów ale to że to zwykły burak - byłem świadkiem jak kiedyś we Wrześni opieprzył niepełnosprawne dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.