Skocz do zawartości

[East 2nd Rd] Heat - Nets


Wyparlo

  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serie?

    • Heat w 4
      5
    • Heat w 5
      20
    • Heat w 6
      18
    • Heat w 7
      2
    • Nets w 4
      1
    • Nets w 5
      0
    • Nets w 6
      6
    • Nets w 7
      6


Rekomendowane odpowiedzi

To dzisiaj chyba kończymy imprezę i witamy Heat w ECF. Zdziwię się i będę zadowolony jeśli Nets urwą jeszcze jeden mecz, ale nie wierzę w to.

 

Ale w typerze chyba obstawiłem 4:1, więc...

Edytowane przez leeewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mi ktoś powie że lebron nie był w tym meczu faworyzowany przez sędziów to daję od razu ignoruj. k****, to jest niepojęte że sędziowie muszą mu pomagać nawet gdy prowadzi 3:1 w serii. jak on od połowy czwartej kwarty faulował co akcje johnsona NAPIERAJĄC ciałem PROSTO NA NIEGO kiedy ten próbował atakować kosz to było git, a jak po drugiej stronie joe oparł tylko ręke o biednego lebronka to jest gwizdek i 2ft.
wiadomo że nets też zfrajerzyli nie trafiając żadnego fg w 4 i pół minuty, ale do kur wy nędzy niech mi ktoś powie JAKIM CUDEM sędzia który stoi dwa metry od zdarzenia, nie widzi przy stanie 94:96 EWIDENTNEGO FAULU, UDERZENIA W RĘKĘ PIERCE'A NAWET NA POWTÓRCE? PO c*** POWIEDZCIE SĄ TE POWTÓRKI?!!!?!?! SKORO MOŻNA ZMIENIĆ PO NIEJ TYLKO KIERUNEK GRY PIŁKI A NIE DECYZJĘ??? JAKI TO MA MIEĆ CEL TE POWTÓRKI JAK NIE MOŻNA ZMIENIĆ DECYZJI Z AUTU NA FAUL ?? CO TO ZA GÓWNIANE PRZEPISY I CO TO ZA GÓWNIANE SĘDZIOWANIE???
Nie mówiąc o tym że miami co wybicie z autu w końcówce przytrzymywalo zawodników nets za koszulki itp itd.

Chyba z cztery razy powinni im gwizdnąć faul w ostatnich dwóch minutach, a wcześniej jeszcze kilka faulów wielkiego lebronka by się znalazło... ale nie drukujemy finał OKC vs MIA coby lebronek sie nie musiał zbytnio męczyć w dokończeniu 3peatu. Liga ma więc nowego jordana i jest $$$$ i wszystko git...
*********

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets, a właściwie Joe Johnsonowi, należał się ten mecz. Niestety, zupełnie niezrozumiale Paul Pierce chciał wejść w buty, których nosić nie powinien. Pieprzył te akcje permanentnie. W sumie Kidd też, bo odstawić od piłki swojego jedynego go 2 to też sztuka.

 

Miami zagrało słaby mecz, tyle że znów sekwencjami to wyrwali. Najpierw świetny przez 2,5 kwarty Wade, później świetny LBJ, dobry Bosh i a na koniec Allen. Symboliczne, że to akurat on odesłał na ryby PP i KG. Najlepszy Celt w tej serii.

 

Joey Crawford - weźcie tego faceta wyślijcie na Bahama, Arubę, do Rosji. Gdziekolwiek.

Edytowane przez robak73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obym sie mylil i czekala nas fajna 6-7 meczowa seria. ale watpie w to i wbrew przewidywaniom, obstawiam, ze heat przejada sie po nets w 5 meczach.

 

jezu costam potrafie jednak dobrze przewidziec :D

 

wynik serii dosc jednostronny, pewnie byloby inaczej, gdyby mieli troche wiecej szczescia i rozumu w g5 i g4. byloby tez duzo milej gdyby nie 7 meczowa seria z raps, ktora spowodowla, ze zaczeli te serie od 0-2.

 

teraz dla heat powinno byc juz duzo trudniej, choc nie to, zeby nie byli faworytami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudniej to może będzie w finale. Teraz nastąpi 4-5 meczowa egzekucja, pewnie na Indianie.

Indiana od początku miała być utrapieniem i ja tego tu nie zmieniam tylko dlaczetego, że grali dłużej z Hawks. To na pewno nie będzie łatwa seria dla Heat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indiana dostaje 30 punktowe blowouty od druzyn, ktore mialy szczescie ze weszly do po i pobija rekordy kompromitacji na tablicach (z najlepszym zbieraczem i boxouterem na parkiecie), nie sadze zeby sprawili problem heat, jesli w ogole z nimi zagraja.

 

Wysłane z mojego LIVE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o meczu Pacers-Heat pod koniec sezonu zasadniczego. Indiana fatalna końcówka sezonu ale na Miami się spieli i jakoś wygrali. Tu się wszystko może wydarzyć.

Zresztą jak jesteście tacy pewni to zapraszam do buka, a za 2 tygodnie pochwalcie się zdobyczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, 0:4 w RS, ale come on. Heat mniej lub bardziej w tym składzie z niejednego pieca jedli chleb. 2x Pacers (tamci Pacers), SAS, OKC, Boston z wtedy jeszcze nie eksportem do Nets. 3. mecz dla Nets to max jaki im daję. G1 raczej zardzewiali Heat>zmęczeni Nets.

 

Prorok :) Btw Poza Rayem LeBronem, Boshem i Wade Heat rzucili 10pkt dzisiaj... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.