Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2014/15


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

Ja i Tryczek jesteśmy braćmi - mieszkamy ok. 150km od siebie, widujemy się średnio 2 razy w miesiącu, każdy ma swoje rodziny i rywalizujemy ze sobą od dziecka. Gra w fbx#3 to frajda dla każdego z nas i każdemu zależy na sukcesie a przynajmniej na byciu lepszym od brata......

W wymianie o którą masz pretensje brał udział także QAS a on napewno nie życzy mi lepiej niż tobie:>
Szkoda mac, że podejrzewasz nas o kumoterstwo ale jeżeli to ci poprawi humor to mogę mieć bana na wymiany z Tryczkiem.... tylko czy nie łatwiej dogadać nierówną wymianę z kumplem z którym widuje się kilka razy w tygodniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja i mac

;]

 

Nie przypominam sobie,aby zrobili jakiś nierówny deal,więc dla mnie tematu nie ma... Qas jesteś kuzynem Tryczka i Tomka?bo nie wiem dlaczego akurat Ciebie wybrali do trójkąta.

 

Pierwszy dobra nocka, średnia powyżej 40:)

Edytowane przez piotreksuper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mój brat widuje się codziennie w pracy z różnymi bubkami, ze mną średnio pewnie raz w tygodniu. Mimo to, kiedy zamieniał 'starego' samsunga galaxy note na najnowszego(chyba 4?), to pomimo że kilku kumpli było chętnych go od niego odkupić, on mi go dał za darmo. Czaisz różnicę?

 

Mimo, że QAS lubi często oddawać gwiazdy za szmelc, to jednak czułem, że nie wziął by obecnego DLee, bez którego zespół gra NAJLEPSZY sezon w historii, a on sam jest tam chyba 6 najważniejszym graczem? Ma już 31lat, i patrząc na karierę widzę pewne podobie podobieństwo do niejakiego Boozera. Uważam, że z Twoją nawijką byłbyś pewnie w stanie wymienić DLee za ADavisa ode mnie nawet, tylko pewnie by to było trochę trudniejsze, niż bratu.

 

Wilsona Chandlera, który beznadziejnie zaczął sezon, a jest to gracz młodszy od DLee i też pokazał, że potrafi kręcić monster statsy w mało ważnych zespołach. Mimo tego, nie miał zainteresowania na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie,aby zrobili jakiś nierówny deal,więc dla mnie tematu nie ma... Qas jesteś kuzynem Tryczka i Tomka?bo nie wiem dlaczego akurat Ciebie wybrali do trójkąta.

Nie uważam, żebby tam było coś pod stołęm. Łatwiej jest dokonać ryzykownego traidu, w których w jak wtopisz to w najgorszym wypadku zyska Twój brat, a nie jakiś obcy typek, który pewnie Cie parę razy wkurzył swoimi propozycjami.

 

Myślisz, że Twój brat grając razem z tobą w fbx#3 także chętnie oddawałby swoich utalentowanych graczy za twój szmelc?

Czaisz różnicę?

 

A porównanie do gry w pokera* z innymi znajomymi? Gra 8 typków, i najchętniej do ja bym wygrał, ale jak już mi nie będzie szło, to wolę by to mój brat wygrał (nie ma tam wymian, ale jakbym miał możliwośc, to bym mu chętnie oddał jakąś 2 z pasowanej gry, kiedy akurat kolejna 2 doszła ze stołu..).

 

*poker - oczywiście poker w Polsce jest zakazany, ja tak nazywam grę w domino, o którą mi chodzi w powyższej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac ale odpierdalasz, serio dla mnie ten temat to jeden wielki lol.

zamiast szukać smoleńskich spisków, spinaj poślady i wbijaj do mnie po Dirka, tylko nie z Wilsonem Chandlerem ; )

 

a wymiana TYoung za DLee to jak dla mnie wcale jakaś nierówna nie jest, może i drugi to Boozer ale napierdala te 50fppg kilka lat, sytuacja po jego powrocie do GSW jest raczej zagadką, ale biorąc pod uwagę zdrowie Boguta, to pewnie i 40 min per game się dla niego znajdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac ale odpierdalasz, serio dla mnie ten temat to jeden wielki lol.

No i super, masz prawo do swojej opinii. Dla mnie wymiana HoFa robiącego 60FP, za typka co kiedyś w badziewnym zespole robił 45FP, a teraz 35, to podwójny wielki lol.

 

zamiast szukać smoleńskich spisków,

Pisałem już o tym, ale widać im więcej człowiek 'książek' czyta, tym trudniej mu zrozumieć tekst pisany ;)

Nie uważam, żeby był jakiś spisek, tylko łatwiej wymienić się z bratem niż z kimś innym.

 

spinaj poślady i wbijaj do mnie po Dirka, tylko nie z Wilsonem Chandlerem ; )

Thaddeus Young kosztuje 46, a robi 35.

Wilson Chandler kosztuje 34, a robi 37..

 

LOL

 

 

a wymiana TYoung za DLee to jak dla mnie wcale jakaś nierówna nie jest, może i drugi to Boozer ale napierdala te 50fppg kilka lat, sytuacja po jego powrocie do GSW jest raczej zagadką, ale biorąc pod uwagę zdrowie Boguta, to pewnie i 40 min per game się dla niego znajdzie...

To dlaczego Ty nie wziąłeś tego świetnego gracza, skoro miałeś takową propozycję?

No GSW bez niego gra najlepszy sezon w historii.. w zeszłorocznych PO tez specjalnie nie odczuło Jego braku. Na ten moment jest 5 dużo pożyteczniejszych zawodników w zespole od niego. Boozer też kręcił kiedyś 50FP i nawet dochodził do 3 rundy PO.

 

Dla jasności nie jestem za blokowaniem tego traidu czy nawet następnego. Chciałem się tylko podzielić swoim spostrzeżeniem. Jak widać i w tym temacie, jestem w totalnej mniejszości, a wręcz osamotniony.

 

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu oddałem Gasola za Lee 1:1 i wtedy nikt nie podnosił rabanu że wymiana jest nierówna.....
Teraz za zdrowego oby jak najdłużej Gasola daję kontuzjowanego (niektórym to jest na rękę) Lee + pick Bobcast (ostatnio jak pozbyłem się picku Marca kosa wykorzystał go na wybór Drummonda).

Dostaję najstarszego zawodnika grającego obecnie na swoim maksymalnym poziomie nie potrafiącego w ciągu ostatnich 3 sezonów rozegrać średnio 60 meczy - moim zdaniem to ja najbardziej ryzykuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie

 

Dajmy już spokój, najważniejsze pytanie - czy kiedykolwiek dokonaliśmy nierównej wymiany, która spowodowała by jakiekolwiek kontrowersje??

 

Za Tadeusza dostałem pic top10 i lee (do którego zawsze miałem sentyment od kiedy grał w NY :)). 

 

p.s.  Rondo też jest do oddania pytanie czy Mac-u odda Cuosins-a ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Tadeusza dostałem pic top10 i lee (do którego zawsze miałem sentyment od kiedy grał w NY  :smile:).

Super, to teraz ja pozwolę sobie dokładniej prze anal izować tę wymianę:

 

Phoenix oddaje Tada Young'a + Avery Bradley'a w zamian za David'a Lee + Chris'a Kaman'a + pick Bobcast

 

Pozwolę sobie to zapisać równaniem:

1. Tad Young +Avery Bradley = David Lee + Chrisa Kaman + pick Bobcast

2. Tad Young = David Lee + pick Bobcast

 

Podstawiam do pierwszego równania za 'David Lee + pick Bobcats' Tad Young, co wynika jednoznacznie z drugiego równania i otrzymuję:

Tad Young + Avery Bradley = Tad Young + Chrisa Kaman /odejmuję stronami Tada Younga i otrzymuję:

 

Avery Bradley = Chrisa Kaman

 

Teraz pytanie do innych użytkowników:

Jaki sens dla Tryczka miało oddanie Averego Bradleya za Chrisa Kamana? Ja nie widzę absolutnie ŻADNEGO powodu. Chociaż widzę pewną ciekawą obserwację: otóz Tomko ma całą masę PF/C, a mało SG.. hmm...

 

Dodatkowo, skoro ma sens przywoływanie wymian z zeszłego roku (według Tomko) to oddałeś Averego Braledya (obecnie równego Chrisowi Kamanowi, który dyndał sporo na FA) za Darrena Collisona. Byłoby pięknie, jakbyście składali jakieś propozycje Marcosowi za tego gracza, co pozwoliło by nam ocenić jak go wyceniacie. Kolego Marcos, pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.