Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2014/15


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, składy powinny być ok.

 

Simsa, Amare i innych miałem w dobrych drużynach, na forum wkleiłem widocznie starą wersję pliku.

 

Wpisuje składy na Yahoo i zaczynamy. Dam znać.

dawaj bo my z QAS i evitacre online i czekamy tylko na świeże FAski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirotic, Anderson i Whitney, tylko tych trzech gosci mialem na waiverach i udalo sie sciaganac cala trojke ;]

 

Alan Anderson to streaky shoter, ale odszedl PP, wiec minut wiecej powinien miec.

 

Whitney to białe drewno, ale koncowke sezonu mial niezla, a i front Pelicans, jak i ich sztab medyczny do najbardziej pewnych nie nalezy.

 

No i najwiekszy moj steal- Nikola Mirotic ! Moze jeszcze nie bedzie regularny w tym sezonie (duza konkurencja), ale na pewno bedzie mial wystrzalowe mecze, a za rok, dwa to bedzie na prawde mocny gracz.

 

Ogolnie z waivers jestem zadowolony, walczyc zamierzam o wysokie cele, ale inni tez maja mocne paki na czele chyba z Qasem oraz evitacre (trzon kosmiczny!!!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem waiver #2 i przez kosę mój cały plan wziął w łeb....
Byłem pewny, że ze swoim numerem dostanę McBoba i tak tez ustawiłem waivery a przez manewr menago Detroit moje wybory planowane na rundę 2 i 3 poszły w 1 i 2 oraz przepadli ustawieni jako backupy w drugiej rundzie Henderson oraz Dalembert.
Żal Hendersona tym bardziej, że mogłem go pobrać z FA ale w momencie gdy sprawdzałem czy nie będę miał problemów z salary podebrał mi go Piotrek.

 

Ostatecznie pobrałem Marvina Williamsa, Eda Davisa, KG i Scolę także tregicznie nie jest.

Edytowane przez t_omko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dodaniu Cartera:

 

Philadelphia 76ers – Tocheck -  474,35       ( /  PM )         Imię i nazwisko fppg   

1)  Serge Ibaka 50,35  

2)  Zach Randolph  46,80  

3)  Mike Conley 46,75  

4)  David West 41,65  

5)  Jameer Nelson 39,40  

6)  Luol Deng 39,30  

7)  Amir Johnson 35,30  

8)  Paul Pierce 34,60  

9)  Jeff Green 34,25  

10)  Vince Carter 31,40  

11)  Patrick Patterson 28,70  

12)  Boris Diaw 28,70  

13) Matthew Dellavedova 17,15  

picki: brak    

 
Tak więc Tocheck ma bana na miesiąc i cofnięte wszystkie transfery po Carterze.

Edytowane przez ms9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wierzę, że nikt na waiver list nie ustawił Wilsona Chandlera i ten ostatecznie trafił do maca z fa ...

To chyba Ok ze tak sie stalo bo jest w dobrych rekach :smile:

 

Tampe i brooksa tez mialem na watchliscie do zonglowania,ktorych zes lakomie pozyskal :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.