Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2014/15


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

W niedzielę, jak za mocno nie popłynę na sobotnim spływie kajakowym to postaram sie ogarnąć temat.

 

Tzn policzę salami, i wysle kazdemu plik z jego zespolem, by pilnował sc (ale to i tak dopiero od ropoczecia sezonu).

 

btw, komishem nie bede bo czasu nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

nie gram ttutaj ale widze ze i tak wiekszosc z was ma po 2 sklady w fbx i h wie gdzie jeszcze 

z mojego dosiwadczenia widze ze u nas co roku ktos albo dwoch odchodzi w FBX1 a mamy najstarsza i najbardziej ruchliwa lige z FBXow

 

zrobicie co chcecie ale granie w wielu ligach naraz zwyczajnie nie ma sensu jakosci i swiezosci

wiadomo mozna wyjsc z zalozenia ze jak sie nie uda tutaj to sie uda tam ale mysle ze jak komus sie od 10 lat nie udaje tutaj to i tam tez sie nie uda ' przez przypadek'

 

rozwiazcie ta lige bo branie ludzi na sile w takiej lidze 2 .09 to chyba lekko pozno - szczegolnie jak liczycie na jakosc

 

jak cos nie ma sensu to to nie ma sensu

face it

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gram ttutaj ale widze ze i tak wiekszosc z was ma po 2 sklady w fbx i h wie gdzie jeszcze 

z mojego dosiwadczenia widze ze u nas co roku ktos albo dwoch odchodzi w FBX1 a mamy najstarsza i najbardziej ruchliwa lige z FBXow

 

zrobicie co chcecie ale granie w wielu ligach naraz zwyczajnie nie ma sensu jakosci i swiezosci

wiadomo mozna wyjsc z zalozenia ze jak sie nie uda tutaj to sie uda tam ale mysle ze jak komus sie od 10 lat nie udaje tutaj to i tam tez sie nie uda ' przez przypadek'

 

rozwiazcie ta lige bo branie ludzi na sile w takiej lidze 2 .09 to chyba lekko pozno - szczegolnie jak liczycie na jakosc

 

jak cos nie ma sensu to to nie ma sensu

face it

 

 

Jest jednak u nas kilka osób (wśród nich ja) które nie grają w innej lidze fbx i nie wyobrażają sobie by liga FBX#3 upadła:>

 

Mamy jeszcze trochę czasu, także jestem przekonany, że uda nam sie wystartować... Dajmy ms9 jeszcze kilka dni i jeżeli się nie odezwie to sami zabierzemy się za organizację ligi.... W międzyczasie ogarnijmy się personalnie - proszę o deklarację odnośnie dalszej gry, rezygnacji lub przyłaczenia się do nas w temacie [FBX] FBX#3 - Sezon 2015/16 - http://www.e-nba.pl/topic/4403-fbx-fbx3-sezon-201516/.

 

Pozdrawiam!

 

Edytowane przez t_omko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.