Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2014/15


ms9

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Gratulacje mac. Gratulacje obi i tomko. mam nadzieję ze offseason będzie ciekawszy niż końcówka tego sezonu. z mojej strony troche nie wypaliło to co sobie planowałem, niektórzy nie grają na poziomie na którym powinni, mam nadzieję że w przyszłym roku ruszy np. Amir, Jebaka, Conley, zobaczymy...

zainteresowanych wymianami zapraszam na priv

 

Jeszcze raz gratuluję zwycięzcom i pozdrawiam !!!

 

Ps. i niech QAs wraca do formy bo nudą tu wieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac był poza zasięgiem! Byłem przekonany, że ten ostatni fragment w wykonaniu moich zawodników był mistrzowski, bo punktowali aż miło, a strata do zwycięzcy wyniosła i tak 1700fp... world class!

 

W ten mój run nie wierzyłem w ogóle, bo wcześniej przeszkadzały kontuzje i mój skład ładnie wyglądający na papierze zwyczajnie odpadał z rywalizacji o cokolwiek w najważniejszych momentach sezonu, a potem było tylko utrzymywanie się w grupie pościgowej. Teraz wszystko kliknęło, nawet te urazy nie przeszkadzały za bardzo, a jak już wszyscy zebrali się do wspólnego ataku, to zatrzymałem się dopiero na drugim miejscu.

 

Chciałoby się utrzymać wszystkich najważniejszych zawodników na kolejny sezon, ale zobaczymy czy SC na to pozwoli. 

 

ms9 i tomko długo stawiali opór, ale na całe szczęście nie wytrzymali narzuconego przeze mnie tempa!

 

Losowi mogę dziękować za Clarksona, którego udało mi się przygarnąć... nie udało się tak z Covingtonem chociażby. 

 

Pozdro panowie, widzimy się za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jestem i żyje,

gratulacje dla maca i dla całego podium.

 

Przepraszam za obsunięcie czasowe, ale najpierw wakacje, później praca od rana do wieczora. Teraz nie jest lepiej, ale w tym tygodniu powinienem rozpocząć liczenie i postaram się, żeby w niedziele była kolejność draftu i salary na nowy sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moj aktualny roster z salary na sezon 2015/16:

 

Los Angeles Lakers – antek -

436,80

Imię i nazwisko

fppg 

1) John Wall 58,55

2) Dwight Howard 44,90

3) Chandler Parsons 39,45

4) Greg Monroe 47,75

5) Trevor Ariza 39,25

6) Kenneth Faried 40,00

7) Jonas Valanciunas 38,60

8) Alec Burks 28,85

9) Tyler Ennis 15,00

10) Iman Shumpert 25,85

11) Bogdan Bogdanovic 15,00

12) Nikola Jokic 15,00

13) Nikola Mirotic 28,60

picki:

pick Lakers

Wygląda to ni w dupę ni w oko, ani nie bedzie walki o pudło, ani tankowania po jakiegos nowego Antka Davisa, ale jest jeszcze sporo czasu, sezon ogórkowy się dopiero zaczyna, ciekawy czy mój bałkański zaciąg (i nie chodzi tu o paletę rakiji) wogole dopłynie za wielką wodę. Ale biorąc pod uwagę, ze często trafiałem z eurosami (Vucevic czy w ostatnim sezonie Mirotic) to teraz wolałem przezimować  w lato (ładny oksymoron) Bogdana i Nikolę (którego podobno Nuggets juz podpisali w to lato, albo zaprosili na summer league, sam nie wiem).

 

Core to chyba bedzie duo Wall- Monroe, bo jesli ktos da wielki kontrakt Grzesiowi to i da wielkie minuty, który ten umie bardzo ładnie przekładać na cyferki fbxowe, i moze wreszcie wskoczy na poziom +50 na cały sezon (czego nie zrobił w poprzednim sezonie przez zamieszanie z rotacją w Tłokach). Wall, wiadomo klasa sama w sobie i obecnie tylko tuż za duo Paul- Westbrook jeśli chodzi o punktowanie PG w naszej lidze.

 

Jak coś to oczywiście otwarty na wszelakie propozycje, wymian, draftów, itp. Pomóżmy komisarzowi i jeśli każdy wklei swój aktualny roster, to będzie emu może trochę łatwiej, a może bardziej zmobilizuje go do założenia nowego tematu i ogarnięcia pierwszej strony (ms9, jak cos to służę pomocą, zawsze w dwie osoby trochę szybciej nam to pójdzie).

Edytowane przez antek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja zrobiłem podsumowanie z racji wolnej chwili.

Memfiz Gruzzle

 

salary: 339,25

 

 

 

Imię i nazwisko fppg
1)  Draymond Green 49,15
2) Nerlens Noel 42,50
3) Reggie Jackson 41,00
4) Andrew Wiggins 36,00
5)  Shabazz Muhammad 29,15
6) Tarik Black  22,85
7) Rodney Hood 21,45
8) Noah Vonleh 18,00
9) Patty Mills  17,15
10) Tony Snell 16,15
11) C.J McCollum 15,85
12) Gary Harris 15,00
13)  Bruno Caboclo 15,00

 

 

Będę na pewno dilował, mam od groma miejsca w salary wiec chcących/muszących zrzucic zapraszam z powaznymi ofertami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.