Skocz do zawartości

Magiczne ruchy posezonowe


tomaszan

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też uważam, że Stevenson nie jest wart 5 mln za sezon. W tej chwili on i Pelinka wykorzystują sytuację w jakiej jest Orlando, bo wiedzą, że Magic potrzebują kogoś takiego jak DeShawn. Vasquez - piszesz, że to słaby obrońca. Tu się nie zgodzę, ale nie jest to też jakaś czołówka ligi. Ot gra z zaangażowaniem i dość często z pozytywnym skutkiem. I jakby nie patrzeć to nie mamy lepszego obwodowego obrońcy więc po jego odejściu będzie problem. Ale pięć baniek za zawodnika, który często podejmuje złe decyzje w ataku to lekka przesada. Nie wiem czy ktoś da mu cztery. Ciekawe czy nie potraktuje tego emocjonalnie i zechce jeszcze wrócić do rozmów jeśli nie dostanie tego co zechce na rynku.

 

Jeśli chodzi o to kto miałby go zastąpić to raczej nie liczyłbym na Doolinga. Jest zdecydowanie słabszy fizycznie i do tego mniejszy więc nadaje się jedynie do krycie rozgrywających. Ponadto radził sobie dużo gorzej niż Stevenson. W tej sytuacji trzeba podpisać Arizę i liczyć na rozwój jego umiejętności defensywnych. Na rynku nie ma zawodników, którzy odpowiadaliby naszym oczekiwaniom.

 

Myślę, że Magic sobie poradzą. W końcu to tylko Stevenson - gracz który nie raz nas zdenerwował przestrzelonym lay-upem czy też jakimś głupim zagraniem ;).

 

PS. W lidze letniej będziemy mieli prawie cały roster biały. Do Dienera, McNamary, Walsha, Gortarta, Redicka i Augustina dołączył Alex Loughton. Dobrze, że będą w drużynie Boumtje-Boumtje i Erik Daniels, bo byłoby to już lekkie przegięcie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jego obrona jest sredniej jakosci Zgoda jest zaangazowany ale nie ma jeszcze dobrego przegladu pola i antycypacji a to wydaje sie podstawa u dobrego obroncy Stara sie, biega ale czesto zostaje na zaslonach i potem nie moze dogonic :wink: Czego tak malo ma przechwytow? Obrona nie polega tylko na staniu i patrzeniu sie co zrobi przeciwnik ale probowaniu przewidziec co sie za chwile stanie Mysle ze Ariza jest w stanie robic to samo a nawet wiecej... Mam nadzieje ze wyrosnie na super obronce a ma ku temu predyspozycje Jeszcze gdy gral w NY widzialem go w dwoch meczach i byl w grupie zawodnikow ktora mi sie spodobala Jest szybki, zwinny, nie boi sie pakowac nad wiekszymi od niego Cos jak mlody Tracy Mowie wam jak dobrze go poprowadza w Orlando bedzie z niego pozytek W koncu numer 1 na koszulce zobowiazuje 8) (fani Knicks nie byli w niebie jak go tracili) Chcialbym ogladac pojedynki LeBron, Kobe, Tracy kontra Ariza Ten mlokos nie ma dla nikogo respektu :twisted:

Wracajac do Stevensona mysle ze tak wlasnie bedzie ze nikt mu tyle nie da Czytam RealGM i nigdzie nie zauwazylem zeby jakikolwiek z fanow o nim wspomnial Po prostu zero Mysle ze nie jest on wart naszego zachodu no chyba ze za duzo mniejsze pieniadze

Jezeli odejdzie to w zaleznosci od sytuacji (duzy lub maly SG) mozemy stosowac rotacje Dooling lub Ariza Jak ich nie sprawdzimy to sie nie dowiemy Cale zycie nie moga siedziec na lawce Tylko gra z obciazeniem psychicznym za wynik moze przyniesc odpowiedz Wpuszczanie ich na 10-20min niczego nie wyjasni Nie zapominajmy o Redicku :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz moj przedostatni post

Witamy po dlugiej przerwie :P

o kura, to jak wszystko dobrze pójdzie to szukajcie mnie na trybunach w meczu z Chicago jeśli to jest w Chicago, szkoda że nie grają w Milwaukee bo tam bym był na bank

 

a niema już dat dalszych?, tam gdzie będzie grało więcej znanych graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam niczego nie żałuje .. niech na niego jadą .. moze rzeczywiscie w obronie za dobry nie będzie ale licze na to że wreszcie w druzynie będzie jakiś 3pt shooter z prawdziwego zdarzenia ! :P

Faktycznie oglądając Brewera czy Carneya zrobili na mnie duze wrażenie chodź Carney jakoś dziwnie rzuca ale mniejsza z tym

Teraz cięzko będzie z obsadą na pozycji nr"2,dalej nic nie wiadomo jak układają sie sprawy z D'S,ktoś wczesniej pisał że można było by go zastąpić jakims weteranem który zagrał by za mniejszą kase a przydalby sie tak samo .. tylko kim? bo jak okarze się w co jednak wątpie że Radick jest niewypałem to będzie kiepawo

Chciałbym zobaczyć na pozycji nr 2 Dixona z Portland ale to raczej nie możliwe !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za tym aby zakontraktować zamiast Stevensona JR Smitha

w NOH przebywając na parkiecie 18 minut zdobywał średnio 7,7pkt

2.0 zb i 1,1 as . a po drugie o niebo lepiej spisuje sie w ataku niż DS

z nudów poszukałem o nim jakis ciekawostek i trafiłem na ten mix

 

http://www.youtube.com/watch?v=CumeGVCE ... JR%20Smith

 

całkiem całkiem..dobry rzut niezłe dunki tym bardziej że Magic są nim ostro zainteresowani a prawdopodobnie na pewno opusci NOH

 

Według Sentinela Smith jest na wylocie choć oficjalnie nie potwierdza tego trener "Szerszeni"- Byron Scott

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze Ariza jest w stanie robic to samo a nawet wiecej... Mam nadzieje ze wyrosnie na super obronce a ma ku temu predyspozycje

Ariza mi się bardzo podoba, szczególnie jego zaangażowanie i wola walki. Taki zawodnik jest potrzebny w każdej drużynie. Może wyrosnąć na naprawdę dobrego obrońcę, ale... nie jest to sg, więc Stevensona nie zastąpi :wink: . Co do DS, to faktycznie cicho coś o nim w kontekście plotek do podpisania, a gdyby ktoś się koło niego naprawdę kręcił (ja czytałem o Houston, ale dla nich priorytetem jest podobno James - Mike nie LeBron :wink: ), to jakieś wieści by już wyszły. Może więc DS jednak spuści ze swoich żądań, bo chyba po niezłym sezonie trochę mu "zaszumiało w głowie". Może też dość ma tego, że Battie ma 7 mln $ za sezon, a on jedyne 3 mln $. Kto tam wie. Ale też bym na jego miejscu trochę się wkurzył. A to, że Battie jest przepłacony, to zupełnie inna sprawa...

 

Też jestem za tym aby zakontraktować zamiast Stevensona JR Smitha

Smith jest fajny :twisted: , w ataku może być całkiem niezły, taki zawodnik z ciągiem na kosz, trochę szalony i nieopanowany. Ma naprawdę niezgorszy rzut, Jednak jego obrona moim zdaniem odbiega od standardów dobrego obrońcy. Ma się czego uczyć, ale jednak jest bardzo młody. Byłaby to ciekawa opcja, takie przeciwieństwo DS. Ciekawe jak byłoby z jego zachowaniem pozaboiskowym, w związku z ktorym ma podobno kłopoty w Hornets.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak byłoby z jego zachowaniem pozaboiskowym, w związku z ktorym ma podobno kłopoty w Hornets.

Pytanie za milion dolarow :wink: Jezeli Scott go nieujazmil a uwazam go za czolowke ligi to kto? Pojawily sie informacje ze nie zagra w lidze letniej mimo ze klub tego chcial Jego ojciec podobno powiedzial ze skoro chca go sprzedac to po co grac :lol:

 

Stracilismy centra

http://www.realgm.com/boards/viewtopic.php?topic=537657

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stracilismy centra

chyba na papierze :o niech sie Mario rozwija w Europie .. już wczesniej czytałem gdzieś ze Barcelona jest nim zainteresowana

Tak myśle o pozycji Centra w magic i też nie jest za dobrze.. np Chicago zakontraktowało sobie Big Bena ..pewnie to dobry wybór bo w obronie nadal gra bardzo dobrze.. troche gorzej w ataku ..

a w Magic Battie :? mam nadzieje że Milicic dostanie szanse gry i będzie ją wykorzystywał , a jeszcze bardziej mnie telepie jak ma dostawać 7 Mln ale w sumie za taką kase to kogo mozna bylo by sciągnac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stracilismy centra

To było raczej pewne już od dawna, więc zaskoczenia nie ma :wink: . Teraz ciekawe, kto zastąpi Kasun'a: Gortat :twisted: czy Augustine. W każdym razie miejsce na pozycje 4-5 jest do obsadzenia. Ale byłby motyw, gdyby to był nasz orzeł, tzn. gdyby pokazał jakąś niekiepską grę w summer leauge - czego mu życzę :P , ale w co nie bardzo wierzę... A tak w ogóle, to mam nadzieję, że Milicic będzie pierwszym centrem kosztem Battie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.R. Smith to chyba kwestia nierealna, bo podono ma przejść do Bulls wraz z PJ Brown'em wzamian za Chandler'a. W każdym bądź razie nic nie znalazłem nt. zainteresowania Magic tym zawodnikiem lub w ogóle jakimkolwiek innym zawodnikiem na dwójkę oprócz DS. Wygląda zatem, że chyba jednak Stevenson :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nic, bo dopiero jutro lece, a będe blisko Milwaukee dlatego pisałem o nich, do Chicago będe troche miał

Liga letnia jest w Orlando ;). Jak jeszcze nie wyleciałeś, to napisz gdzie konkretnie będziesz, bo trochę znam tamte okolice. Parę lat temu pracowałem w Racine jakieś 20-30 mil od Milwaukee w stronę Chicago.

 

Bardzo możliwe, że Kasuna zastąpi Gortart. Jeśli w letniej zagra na przyzwoitym poziomie tak jak Kasun 2 lata temu to go podpiszą. Tyle, że w sezonie sobie nie pogra. Jeśli Garrity nie zostanie sprzedany to pewnie nadal będzie zmieniał Howarda, a Battie będzie swój czas dzielił z Milicicem.

 

J.R. Smith to ciekawy zawodnik i nie miałbym nic przeciwko temu aby przyszedł do Orlando. Jednak aby był z niego pożytek musiałby zmienić swoje podejście, co jednak wydaje się na dzień dzisiejszy niemożliwe. tomaszan pisał o słabej obronie. Bez tego Hill by go na parkiet nie wpuszczał, a to prowadziłoby do konfliktów. W ogóle to selekcja rzutowa też nadaje się do poprawy. A więc wniosek taki, że Smith to prospekt, który musiałby się zmienić, aby dostać czas na parkiecie. W Hornets już w to nie wierzą i mam nadzieję, że od Orlando nie wyciągną za niego jakichś kokosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wvnstv.com/story.cfm?func=vi ... ryid=12010

 

Kurde gdyby nie ta kontuzja Hilla to bylibysmy w czubie juz od kilku lat a tak mizeria :wink: Teraz tez by sie przydal Wszyscy dookola na Wschodzie sie zbroja a my meczymy sie ze Stevensonem ktoremu odbila palma

Ciekawy sezon nam sie zapowiada Mam nadzieje ze w koncu pogramy cos w PO :)

 

http://nbadraft.net/profiles/deshawnstevenson.htm :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde gdyby nie ta kontuzja Hilla to bylibysmy w czubie juz od kilku lat a tak mizeria Teraz tez by sie przydal Wszyscy dookola na Wschodzie sie zbroja a my meczymy sie ze Stevensonem ktoremu odbila palma

Hill to był niestety wtop, być może jeden z największych w historii NBA. Niestety :cry: . Na kilka sezonów zapchało nam salary cap (wraz z Tracy'm) i teraz trzeba z tego wychodzić. Kontrakt Francisa na szczęście poleciał, został jeszcze Hill'a. Całe szczęście, że już się kończy i nie ma co rozpaczać nad kontuzjami Hill'a, chociaż oczywiście szkoda tego wszystkiego. Kilka lat zostalo straconych. Szkoda tylko, że wygląda na to, że wszyscy czołowi zawodnicy następnego lata podpiszą kontrakty już teraz (LeBron, Wade, Camelo). Pozostają w zasadzie Howard (chociaż nie sądzę, aby Cuban go puścił, szczegolnie jak zagra jeszcze lepszy sezon), Pierce, Lewis (ktory chce podpisać z Sonics) i Carter. No i nie wiem, czy nam się kończący kontrakt Hill'a zbytnio się przyda do pozyskania kogoś naprawdę konkretnego, chociaż kto wie...

 

Tak naprawdę jak na razie to na Wschodzie zbroi się jedynie Chicago (szczególnie jak jeszcze ściągnie KG). Reszta to ruchy kosmetyczne. Wydaje się, że nasi menago postanowili pograć tym co mają i nie wygląda to wcale najgorzej. S5: Nelson, Redick lub Stevenson, Turkoglu lub Hill (na ktorego jednak niestety nie liczę), Howard i Milicic lub Battie (mam nadzieję, że ten pierwszy) nie wygląda źle, a wręcz powiedziałbym, że całkiem obiecująco. Niemal wszyscy są bardzo młodzi, problemem może być ławka, bo tak naprawdę oprócz Arroyo, Arizy (jeśli zostanie) i Dooling'a, nie wygląda ona imponująco. O ile jeszcze niskich zawodników mamy (szczegolnie, gdyby został DS), to wśród wysokich nieco posucha. Bo ustawianie Garriy'ego na czwórkę mija się już z sensem, Gortat lub Augustine to chyba nie ten poziom i sobie nie pograją, no i .... pustka. Faktem jest jednak, że z czołowych zawodników tak naprawdę "wiekowi" są tylko Hill i Battie :D . I to nastraja pozytywnie. Liczę zatem na rozwój tej naprawdę młodej drużyny.

 

Ps. Wcale się nie dziwię, że Orlando "wozi się" z DS, bo szczerze powiedziawszy, to zbytnio nie widzę dla niego przeciwwagi wśród FA, no a trade to jednak możliwość utraty jakiegoś podstawowego zawodnika. I myślę, że władze Orlando nie chcą dopuścić właśnie przede wszystkim do strat własnych licząc, że końcówka sezonu to nie pojedynczy wyskok młodej drużyny, tylko początek jakiegoś pozytywnego trendu.

Ale się rozpisałem :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando podało już skład na lige letnią ? ciekawi mnie sprawa DS,zobaczymy jak się zakonczy,co do wzmocnień innych druzyn

Claxton w Atlancie to nie kosmetyka raczej, tak samo jak Peja w NOH :) i to za jaką kase !

w sezonie 2007/2008 bedziemy mieć Vazqueza który zawalił nam draft a moim zdaniem radziłby sobie w NBA może nie bez problemu ale jako solidny zmiennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando podało już skład na lige letnią ?

Orlando może i nie, ale luknij na post spabloo z 3 lipca wieczór :lol: .

 

Claxton w Atlancie to nie kosmetyka raczej, tak samo jak Peja w NOH

Claxton sam w sobie wielkim zawodnikiem nie jest, a ponadto Atlanta raczej groźna nie będzie. Co do Hornets, to rzeczywiście budują niezły team, ale czy przypadkiem nie są oni w Southwest Division Western Conference, czyli nie bardzo na Wschodzie :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisalismy tego pana na lige letnia Kolejny PF do walki o miejsce w skladzie na sezon zasadniczy Nie znam go wiec nic o nim nie powiem :wink: Jedyne co wpada w oko to wzrost Ma tylko 6-7 Co ciekawe wazy tyle co Dwight czyli ponad 120kilo Musi byc z niego niezly tur :twisted:

 

http://www.draftexpress.com/viewprofile.php?p=603

 

Opis brzmi obiecujaco Outlaw tez nie zostal wybrany w drafcie a mial udana kariere w NBA wiec nie powinnismy sie tym sugerowac Wydaje sie ciekawszy niz Augustine(na draftexpress jest porownywany do Abdur-Rahima :shock: ) i Gortat ale sie zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.