Skocz do zawartości

Magiczne ruchy posezonowe


tomaszan

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak będzie mu szło, to...

szykuje się naprawde obiecujący sezon .. :) tylko troche może martwić jego atlatyczność i znowu nie zbyt wysoki wzrost , bodajze 6-4?

W sumie ten Ronnie Brewer lub Rodney Carney któryś z nich moglby sie przydać .. bo po Steve-O nie mamy porządnego Dunke'ra :)

a oni całkiem nieźle latają .. i w obronie też nie jest kiepsko .. zresztą można zobaczyć to tutaj

 

http://www.youtube.com/watch?v=9lN4YFOc ... ed&search=

Akcje czołowych zawodników z tego rocznego draftu ! ..jest ich chyba z 20 w tym nasz JJ :)

Ciekawy jestem bardzo czy Stevenson podpisze kontrakt .. czy czasami w wypadku gdy wybierze coś innego ..Redick nie wciśnie się do s5 !

Co do tematu o zawodnika na pozycje C .. Battie jest przepłacany i to Solidnie ! ! ! wytrejdować go .. dodać Doolinga i sciągnąć kogoś typu

Stromile Swift czy West .. a najlepiej Randolpha :wink: z chęcią zobaczyłbym go w Magic .. ale to wyszlo by pewnie drożej niż 2x Battie

Czytałem też gdzies ostatnio że Magic są zainteresowani obrońcą drużyny New Orleans/Oklahmoa City Hornets- J.R Smithem -> w tym sezonie spisywal się średnio .. w 18 minut spędzanych na parkiecie rzucał 7,7 p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem też gdzies ostatnio że Magic są zainteresowani obrońcą drużyny New Orleans/Oklahmoa City Hornets- J.R Smithem -> w tym sezonie spisywal się średnio .. w 18 minut spędzanych na parkiecie rzucał 7,7 p

Dosyć głośno było o tym. Podobno Smith bardzo się podoba Smith'owi, co chyba nie dziwi, bo to może jego syn, siostrzeniec czy wnuk :wink: . Niewątpliwie jest młody i perspektywiczny, swoją grą przypomina mi streetball'owca, ale podobno są z nim problemy pozaboiskowe i dlatego miał spięcia ze Scott'em. Ale wydaje mi się (i chyba słusznie), że skoro wybraliśmy Redick'a, to podstawą dla menager'ów będzie podpisanie Stevenson'a, a nie ściąganie Smith'a. I to byłoby słuszne rozwiązanie, bo fajnie by się DS z JJ uzupełniało (taką mam przynajmniej nadzieję).

 

Ps. Redick ma 6-4 bez butów i 6-4.75 w butach, a więc nie tak źle jak początkowo wyglądało :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** kolejny bialas podpisany na summer league Powoli zaczyna mi to dzialac na nerwy Rok temu w drafcie wybralismy trzech, w tym kolejnych dwoch, do tego ten McNammara i teraz jakis Walsh Nie jestem pewny ale on chyba konczyl sezon w Rockets i jakos mi specjalnie w glowie nie utkwil Kolejny Garrity jednym slowem mowiac Nie podoba mi sie to wszystko Diener, McNamara, Redick, Walsh, Augustine, Gortat - to narazie nasi kandydaci do ligi letniej :evil: My chyba przyjmujemy zawodnikow na podstawie konkursu swiadectw :?

Co by nie mowic o Weisbrodzie wybral dwoch zawodnikow na ktorych obecni GMs opieraja przyszlosc Czego nie podpisali jeszcze Arizy????? Co moze Walsh czy Redick bedzie odpierdalal ta czarna robote?

Uchowal mi sie gdzies final zeszlorocznego Final Four NC-Illinois i mialem okazje spojrzec na Augustina Sorry ale on wyglada jak z kolka rozancowego On jest gorszy od Garritiego bo nie bedzie wstanie zrobic nic Cienko sie przepycha, praktycznie bez ofensywy Kasun przewyzsza go pod wzgledem talentu o jakies 30-40% Jednym slowem tragedia

Juz wolalbym tego Boumtje-Boumtje Przynajmniej zarabialby tyle na ile zasluguje i moznaby sie czasem z niego posmiac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie shooter z Redick'a jest niekiepski i to może cieszyć. Oglądając go jednak w NCAA zauważyłem pewną przypadłość: czy idzie mu rzut, czy też nie, to i tak ciągle rzuca... Brak mu trochę selekcji gry i rzutów. Jak w końcu siądzie mu rzut, to ok, a jak nie, to katastrofa (np. ten nieszczęsny mecz z LSU). Mam nadzieję, że go w Orlando trochę ustawią. Ale jak będzie mu szło, to... :twisted:

Mial taka role w zespole wiec trudno go za to winic ze rzucal :wink: Zreszta kazdy moze miec slabszy dzien Trudno wymagac zeby w kazdym meczu gral wspaniale Srednia 28pkt mowi ze gral rowno Tytul najlepszego strzelca w historii chyba tez wiec nie powinnismy miec watpliwosci ze gosc potrafi trafiac do kosza (nawet 4m od regulaminowej linii) :twisted:

 

Najpierw go chcieli oddac do Houston teraz znow chca go podpisac :roll: Za ciekawie to nie wyglada Kolejnego zawodnika mozemy przeplacic...

http://www.floridatoday.com/apps/pbcs.d ... 002/sports

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh tutaj nie znajdziesz raczej fanów Denver Nuggets bo to temat o zawodnikach Orlando :) . Rozumiem - promocja strony :wink:

hmm patrząc teraz na skład,wygląda to wszystko nieźle ! jestem ciekawy czy uda się zatrzymać Stevensona bo podobno już zrezygnował z gry i postanowił zostać FA

myśle że z obsadą pozycji 1-2-3 nie będzie problemu , w przypadku gdy zostanie Stevenson . Do dyspozycji jest jeszcze Carlos Arroyo który udowodnił w poprzednim sezonie że jest dobrym zmiennikiem Nelsona

Stevensona będzie zmieniał Redick,

Zastanawiam się poważnie jak to będzie w przyszłym sezonie z Grantem Hille'm.Czy będzie w stanie zagrać jeszcze na 100% choć to bardzo mało prawdopodobne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Stevenson odejdzie Jezeli chcieli go zostawic to trzeba bylo sie wczesniej zainteresowac Tym bardziej ze podobno byli pewni ze chca Redicka Teraz moga cmoknac go w pompe Najpierw probujemy go wytrejdowac a teraz nagle podpisac :roll: bo jestesmy w tarapatach Chyba troche za pozno na slowa ze jest nam niezbedny Nie ma zaufania nie ma druzyny Po co teraz te cyrki? Znowu zaczna sie blagalne pielgrzymki jak z Vazquezem Ale cioty...

Dajmy szanse Doolingowi Mysle ze moze robic to samo Redick bedzie go zmienial Mamy wielkie pole do popisu przy rotacji bo mamy roznych graczy wiec moze nie bedzie tak zle Ja poszukalbym jeszcze jakiegos wysokiego typu Aaron Williams

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaron Williams

? ehh jakos wogule nie jestem przekonany do tego zawodnika .. jeszcze za czasów new jersey i Toronto gdzie wogule nie był wykorzystywany .. ale wedlug mnie nie jest on potrzebny druzynie !,z Doolingiem bywa różnie , a szczególnie czasami jego kontrowersyjne zachowanie.Dawniej chodziły także słuchy ze na Florydzie zagości Ray Allen,co w przypadku rozwiązania umowy z Grantem Hillem bylo by całkiem całkiem

z chęcią zobaczyłbym także zawodnika typu Chris'a Wilcox'a czy All'a Harringtona,Szkoda że Grant ma ciągłe problemy ze zdrowiem bo widać było po powrocie że w kilku spotkaniach spisał się bardzo dobrze

Złym posunięciem było wytrejdowanie Francisa za Arize i Pennego

a chodzily pogłoski że pozyskać Francisa chcieli także Lakersi za Lamara Odoma i to było by chyba najlepsze rozwiązanie,przypomniałymi się słowa Frieda

"Moja odpowiedź była cały czas taka sama, że Steve jest szczęśliwy w Orlando, on potrzebuje tutaj zostać i poprowadzić ten zespół do playoff".

a najbardziej rozśmieszyła mnie ta wypowiedź

"Tu nie ma żadnej sprawy pomiędzy Francisem i Brianem Hillem. Ja jestem odpowiedzialny za ten zespół. Mamy bilans 19-32 i moim obowiązkiem jest zrobic coś, aby drużyna była lepsza".

sprawił że druzyna stała się lepsza ! ale szkoda że w tej wymianie nie udało się pozyskać kogoś bardziej wartościowego niż Arize .. juz bym wolał Spuda Webb'a :o chociaz poziom wzrostu bardzo by się obnizył

ale mielibyśmy przynajmniej Dunkera pełnej klasy

 

 

Zbędny jest w druzynie Garrity, nie podchodzi mi wogule jego styl gry a ciekawe co będzie z weteranem Augmonem ?

 

na oficjalnej stronie Gortata znalazłem cos ciekawego

pozwole sobie tu to skopiować :wink:

Okazało się, że fani z Florydy zgodnie twierdzą, że środkowy polskiej reprezentacji ma duże umiejętności i już w przyszłym sezonie powinien być zawodnikiem ekipy z Orlando, której-zdaniem kibiców- potrzeba wysokiego zawodnika.

 

 

O to wybrane wypowiedzi kibiców Orlando Magic:

 

TheGlyde- Nie miałem okazji widzieć gry Marcina w zeszłym roku w lidze letniej, ale z filmów prezentujących jego grę i z artykułów, jakie o nim czytałem mogę stwierdzić, że jego umiejętności są ogólnie surowe, ale według wielu wiadomości Gortat znacznie poprawił swoją grę przez ten sezon.

 

Stickemupco- Moim zdaniem Gortat otrzymał ogromną szansę, tym bardziej, że Magic bardzo potrzebują trzeciego centra, a on mógłby pełnić taką rolę w naszym zespole

 

Versubio- Jestem podekscytowany tym, co ten chłopak potrafi. Marcin Gortat zapowiada się jako zawodnik, który z ławki rezerwowych może wnieść dużo energii do gry.

 

Prorl- Wiele wskazuje na to, że Marcin jest lepiej przygotowany pod względem atletycznym od Kasuna i nie widzę powodu, dla którego w zespole mógłby grać właśnie mierzący 216 cm Chorwat, a nie pochodzący z Polski Gortat.

 

Mhectorgat- Moim zdaniem Magic potrzebują wysokiego zawodnika na ławkę, gdyż w składzie najprawdopodobniej będziemy mieli tylko trzech podkoszowych: Howarda, Battiego i Milicica.

 

Craig01- Gortat jest bardzo dobrze przygotowany pod względem atletycznym i mam nadzieję, że będzie robił postępy, które umożliwią mu znalezienie się w składzie Magic na przyszły sezon

 

Drsd- Siła jaką dysponuje Gortat będzie na pewno dużym plusem dla Orlando Magic w czasie ligi letniej. Myślę, że Polak musi popracować nad walką o zbiórki w ofensywie, ale i tak sądzę, że Gortat ma szanse na to, żeby znaleźć się w składzie zespołu z Orlando. Ważne jest też to, że filmy, w których Marcin wykonuje wsady nie odzwierciedlają jego umiejętności i istotne będzie to jak zaprezentuje się na lidze letniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co brali Augustina w drafcie? Bo chyba szukaja wysokiego ktory pomoze w obronie i cos zbierze Kolejnego prospektu na pozycje 4/5 nie potrzebujemy bo jest Dwight i Darko Tak jak mowil spabloo w przypadku Toronto ze CV Bosh i Bargnani to byloby marnotrawienie talentu tak i u nas kupowanie zawodnikow typu Randolph jest nonsensem A zreszta nie za taka kase Tym transferem sami sobie wykopalibysmy dolek...

 

Rok temu Dooling w lidze letniej byl jednym z najlepiej wygladajacych zawodnikow Magic Niestety zlapal kontuzje i potem trudno bylo mu wracic do formy z przed sezonu Jestem za daniem mu szansy na SG Jezeli solidnie przepracuje okres przygtowawczy bedzie fajnym i przydatnym zawodnikiem Tez ma predyspozycje do dobrego bronienia wiec duzo na jakosci gry Stevensona nie stracimy Jezeli przeplacimy Stevensona to Dooling najprawdopodobniej odejdzie i to za jakiegos busta

 

Ariza musi zostac bo bedzie po nas Tak uzdolnionego zawodnika dawno nie widzialem Wchodzil z lawki rzucal i zbieral wiecej niz Battie ktory byl starterem Jezeli go stracimy to nikt nam juz nie pomoze Nie mozemy zaprzepascic takiej szansy

 

Nelson/Arroyo/

Dooling/Redick/

Turkoglu/Ariza/?Hill?

Milicic/Outlaw/

Howard/Battie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Arize bym się nie martwił bo podobno dostanie nowy kontrakt

Trevor Arzia po zakończonym sezonie dostanie nowy kontrakt- napisał OrlandoSentinel.

"Chcemy podpisać z nim kontrakt"- powiedział GM Magic Oths Smith.

Jednocześnie wiadomo, że drużyna z Orlando nie zaoferuje Arizie wiele więcej niż wynsi minimum.

Błedem był wybór w drafcie Vasquez'a,wolał zostać w europie jego sprawa tylko szkoda że druzyna wyszła troche do tyłu

Ariza zmiennikiem Turkoglu? nie bardzo , zbyt mało doświadczony!

Hedo dostał szanse gry w s5 przy kontuzji Granta i był jednym z liderów

wiem jedno , i powtórze to jeszcze raz Battie jest przepłacany i to solidnie

a wygląda na to że znowu będzie odpierdzielał i nic nie grał

ktoś się pytał czy rzucił chociaż raz w tym sezonie 20 pkt ? rzucił o "oczko" mniej ! w całej karierze rzucił chyba 24 pkt ale to bylo w 2002 roku,zobaczymy jak to dalej się rozwinie,czekam na jakieś nowe wieści z obozu Magic a najbardziej ciekawi mnie sprawa z Grantem Hillem

Faktycznie nie wiem poco ten James Augustine .szkoda ze nie udało sie zdobyć Stev'a Novaka gośc podobno wymiata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasquez napisał:

Mial taka role w zespole wiec trudno go za to winic ze rzucal Zreszta kazdy moze miec slabszy dzien Trudno wymagac zeby w kazdym meczu gral wspaniale Srednia 28pkt mowi ze gral rowno Tytul najlepszego strzelca w historii chyba tez wiec nie powinnismy miec watpliwosci ze gosc potrafi trafiac do kosza (nawet 4m od regulaminowej linii)

Zgadza się, że jego podstawowym zadaniem było rzucanie. Jednak ja mówię o nieco czymś innym :wink: . Jak nie ma się dnia (co jest szczególnie ważne w przypadku sg), to powinien on szukać innych opcji. Trochę poszukać partnerów, podryblować, wejść pod kosz. Natomiast u Redick'a tego nie zauważyłem. On niemal tylko rzuca. I o to mi chodzi. Trochę jakby miał problemy z czytaniem gry i właśnie selekcją akcji. Ale widziałem nawet kilka rzutów niemal z połowy boiska :twisted: (może to było złudzenie, ale odległość była niesamowita). Zatem nawet w NBA problemów z rzutami za 3 punkty najmniejszych mieć nie powinien :twisted: .

 

Magic* napisał:

Zastanawiam się poważnie jak to będzie w przyszłym sezonie z Grantem Hille'm.Czy będzie w stanie zagrać jeszcze na 100%

Szczerze wątpię. Mimo całej sympatii dla Hill'a i jego zacięcia (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), nie sądzę, aby tak kontuzjogenny zawodnik był w stanie zagrać na wysokim poziomie. Zresztą sam Hill powiedział, że jeżeli złapie jeszcze jedną poważniejszą kontuzję, to zakończy karierę.

 

Vasquez napisał:

Moim zdaniem Stevenson odejdzie Jezeli chcieli go zostawic to trzeba bylo sie wczesniej zainteresowac Tym bardziej ze podobno byli pewni ze chca Redicka Teraz moga cmoknac go w pompe Najpierw probujemy go wytrejdowac a teraz nagle podpisac bo jestesmy w tarapatach Chyba troche za pozno na slowa ze jest nam niezbedny

Chyba nie o to w tym chodzi. Stevenson miał bodaj player option i z tego nie skorzystał. Takie jego prawo. Zagrał niezły sezon i uważa, że jest wart niż 2,9 mln $, które mógłby uzyskać w przypadku skorzystania z tej opcji. Trochę go rozumiem. Uważa (albo jego agent :twisted: ), że jest wart ok. 15 mln $ za 3 sezony. I nasi menagerowie nie mieli nic do gadania. Teraz można tylko próbować go zakontraktować jako FA. I myślę, że nie ma kokieterii w słowach Smith'a, że podpisanie DS jest podstawową kwestią, bo tak naprawdę nie jest to zły pg (gdyby jeszcze potrafił rzucać za 3 pkt :wink: , tyle że wtedy chciałby znacznie więcej money).

 

Magic* napisał:

a ciekawe co będzie z weteranem Augmonem

Podobno kończy karierę. Ze starych zawodników ma zostać Outlaw.

 

Vasquez napisał:

A po co brali Augustina w drafcie? Bo chyba szukaja wysokiego ktory pomoze w obronie i cos zbierze Kolejnego prospektu na pozycje 4/5 nie potrzebujemy bo jest Dwight i Darko

Jest jeszcze i Battie :wink: . Ta trójka będzie w następnym sezonie rotować się na pozycjach 4-5, z tym że mam nadzieję, że Milicic znacznie więcej dostanie czasu do gry, aby mógł się rozwijać. To być może będzie nasza przyszłość pod koszem :twisted: . Battie'ego dałbym jako zmiennika dla tej dwójki. No i pozostaje kwestia obsady jeszcze jednego wysokiego zawodnika, bo na Outlaw'a i Garrity'ego bym zbytnio nie liczył. Zresztą takie dochodziły plotki przeddraftowe, że w pierwszej rundzie bierzemy sg, a w drugiej jakiegoś pf/c. No i myślę, że Augustine będzie w lidze letniej walczył z Gortatem o ostatnie miejsce w składzie na pozycjach 4-5. Co do umiejętności Augustine się nie wypowiadam, bo jak już mówiłem, nigdy go nie widziałem, ale musiałby być rzeczywiście słaby, aby przegrać rywalizację z Gortatem. No chyba że nie doceniam naszego orła :twisted: . Wszystko okaże się w summer league.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do umiejętności Augustine się nie wypowiadam, bo jak już mówiłem, nigdy go nie widziałem, ale musiałby być rzeczywiście słaby, aby przegrać rywalizację z Gortatem. No chyba że nie doceniam naszego orła

Nasz orzeł podobno spisuję sie calkiem nieźle i podoba się kibicom , ciekawe czy po lidze letniej włodarze orlando zdecydują się go zakontraktować,a co do Augustine'a też chcialbym zobaczyć go w akcji ..gdziekolwiek :)

tu są jego statsy

http://cbs.sportsline.com/collegebasket ... age/438148

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzą plotki o zainteresowaniu Houston Stevenson'em, ale nie wydaje mi się, aby DS przyjął ewentualną ofertę, bo chyba Battier został ściągnięty, aby grać w S5, no i dla DS w piątce miejsce bęzie brakować.

 

Statsy Augustine nie wyglądają najgorzej, ale nigdy nie oddają wszystkiego. Widać, że coś tam jednak klepał. Szczególnie fajnie wyglądają zbiórki i skuteczność z gry :lol: . Pożyjemy zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem podpisywanie Stevensona nigdzie nas nie zaprowadzi Za sama obrone mamy placic 4-5mln? Dla mnie to zmarnowane pieniadze Do tego on chce podobno 4-5 letniej umowy wiec wogole niech sie buja Patrzenie na niego 5 lat bedzie katorga tak samo jak na Garritiego teraz Lepiej poszukac jakiegos weterana i machnac go za minimum

Podobno tez kilku ciekawych zawodnikow nie zostalo wybranych w drafcie wiec moze tu kogos znajdziemy... Mike Gansey wart bylby lukniecia

Height: 6-4

Weight: 205 lbs.

PPG 16.8 | APG 1.9 | RPG 5.7

http://sports.espn.go.com/ncb/player/pr ... yerId=5258

http://www.draftexpress.com/viewprofile.php?p=598

 

Ten wydaje sie ciekawszym zawodnikiem niz Augustine

http://sports.espn.go.com/ncb/player/pr ... erId=12275

 

Na davce jest mecz West Virginii i mozna zobaczyc jak obaj graja + Aldridge i Tucker ktorzy zostali wybrani w drafcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem podpisywanie Stevensona nigdzie nas nie zaprowadzi Za sama obrone mamy placic 4-5mln? Dla mnie to zmarnowane pieniadze Do tego on chce podobno 4-5 letniej umowy wiec wogole niech sie buja Patrzenie na niego 5 lat bedzie katorga tak samo jak na Garritiego teraz Lepiej poszukac jakiegos weterana i machnac go za minimum

Nie zgadzam się :wink: . Stevenson wart jest 4 mln (za 5 mln bym się jednak już zastanowił). Niestety, ale dobry obrońca jest nam w chwili obecnej niezbędny, gdyż na pozycjach 1-3 takowego w zasadzie nie mamy. Obrona Nelson'a, Dooling'a, Turkoglu jest co najwyżej średnia (no może Ariza wychyla się), no a Redick'a... to na razie pozostawiam bez komentarza :P . Nie chciałbym, aby w Magic backcourt był niedefensywny (ale fajne słowo). Tym bardziej, że DS ma jednak dopiero 25 lat i kto wie, czy może jeszcze się nie rozwinie w ataku. Dlatego Stevensona bym zdecydowanie zostawił, tym bardziej, że i w ataku coś tam całkiem całkiem wrzuca.

Ps. Coś cicho o zainteresowaniu Magic jakimiś zawodnikami. Czyżby to oznaczalo, że chcemy zachować status quo i grać tym co mamy :?: Nie byłby to najgorszy pomysł, bo może nasze młodzieniaszki się rozwiną :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze masz i racje Nie chce tylko zebysmy go przeplacili i to tyle Wszystko wskazuje na to ze pozegnamy Doolinga Jest Nelson i Arroyo ktorzy wydaja sie nietykalni + ewentualnie Stevenson i Redick to samo Dodatkowo sa Diener i McNamara ktorzy beda walczyc o trzecie miejsce na PG Nie widze tutaj PT dla Dollinga (jakis tam bedzie ale to chyba nie na jego ambicje) Chetnie wymienilbym go za numer w drafcie w pierwszej rundzie Jeszcze w sumie za wczesnie na takie teorie ale mysle ze to byloby dobre rozwiazanie Po tym sezonie tez ma Player Option w kontrakcie co chyba oznacza ze wzialby te opted out of contract i zostaniemy bez niczego a renegocjowac umowy chyba nie zamierzamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że Magic mają bardzo duże problemy z rozmową z DS (tzn. pewnie z jego agentem :wink: ). Podobno DS chce co najmniej 5 mln $ za sezon (czyli mniej więcej tyle ile myśleliśmy) i Orlando coś nie bardzo chce taką kwotę wyłożyć. Z jednej strony warto się potargować, aby nie zapełniać salary cap, ale z drugiej byłoby niezbyt fajnie, gdybyśmy stracili DS :cry: . Jakiejś alternatywny wśród FA dla niego nie widzę...

 

Nie widze tutaj PT dla Dollinga (jakis tam bedzie ale to chyba nie na jego ambicje) Chetnie wymienilbym go za numer w drafcie w pierwszej rundzie

Też bym się nad tym zastanowił, gdybyśmy zostawili DS, szczególnie gdyby miał to być numer w następnym drafcie. Chętni by się pewnie znaleźli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem mecz z Chicago z poprzedniego sezonu i stwierdzam ze Stevenson to gowno nie obronca Kryl Hinricha ktory mial 6-13 z gry(14 punktow), 3 zbiorki, 12 asyst, 7 przechwytow :lol: i tylko 2 straty

Stevenson wykorzystal brak SG w Orlando wiec teraz kozaczy i chce kontraktu jak Raja Bell Tylko ze Bell nie dosc ze umie powstrzymac Bryanta to do tego potrafi rzucac Stevenson mial u nas zadania defensywne bo jest mierny w pozostalych aspektach gry ot cala prawda Wywalic go :!:

Battie kolejny Taki z niego PF/C ze nie potrafil wykorzystac swojej masy w walce z Nocionim Rzucil 2pkt i zebral 2 pilki a Nocioni 26pkt i 10zb Szkoda slow bo juz podpisal kontrakt 7mln rocznie - tyle kosztuje zawodnik ktorego Dwight przepycha na treningach Twardzik ty osle :cry:

 

tomaszan napisał:

Wygląda, że Magic mają bardzo duże problemy z rozmową z DS (tzn. pewnie z jego agentem :Wink: ). Podobno DS chce co najmniej 5 mln $ za sezon (czyli mniej więcej tyle ile myśleliśmy) i Orlando coś nie bardzo chce taką kwotę wyłożyć. Z jednej strony warto się potargować, aby nie zapełniać salary cap, ale z drugiej byłoby niezbyt fajnie, gdybyśmy stracili DS :Crying or Very sad: . Jakiejś alternatywny wśród FA dla niego nie widzę...

 

 

Chciec to on moze Niech szuka innych naiwnych Jestem pewien ze nikt mu tyle w lidze nie da i bedzie jeszcze dzwonil do Otisa :lol: Sek w tym ze ja go nie chce nawet za 3 :wink: To dziad...

Potencjalni zastepcy:

David Wesley-jego chetnie bym zobaczyl, jakis kontrakt na sezon

JR Smith

Wole umoczyc sezon w co nie wierze niz podpisywac cieniasa Te jego co najmniej 5mln to kpina... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz sie uspokoilem 8) To nie byla wina Battiego ze nie zdolal upilnowac Nocioniego tylko naszego coacha Hilla Jezeli chce sie wykorzystac przewage wzrostu to trzeba umiec grac tylem do kosza a Battie jest w tym mizerny Czyli od biedy moze go pokryc SF ktorym byl Noc W druga strone jednak juz tak rozowo nie jest bo owy SF wyciaga naszego PF na obwod i wykorzystuje swoja szybkosc (poprawka chyba zarabia srednio 6mln)

Cos mi na mozg pada bo nie moge sie doczekac ligi letniej :oops:

Znacie moze terminarz?

 

EDIT:

Orlando will play New Jersey (July 10), Indiana (July 11), Charlotte (July 12), Chicago (July 13) and Miami (July 14).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.