Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2014/15


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Roger idzie na mistrza, ja mam najlepszego graja na lata i Lillarda, któremu dickrideruje od maja.

 

Hickson na sprzedaż - McGee więcej nie ma niż jest, na początku sezonu go nie będzie, Hickson swoje nastuka. Zapraszam.

Hawes, Marion i Bogut i Martin również na sprzedaż. Najchętniej oddam dwóch za jednego.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia wygląda to tak, że sensownych propsów za Duranta praktycznie nie było, samemu prosić też mi się już nie chciało, szczególnie że sezon tuż tuż, a nie interesuje mnie walka o 10 miejsce.

 

Coś czuję że Westbrook odbije mi tego Duranta przez te pierwsze 17 meczy, bo na razie wygląda że na minimum tyle Durant wypadł ze składu. A jak popatrzyłem na schedule Okc w listopadzie, to śmiać mi się chce - spodziewam się średnio min. 65fp ze strony Westbrooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem od wczoraj 7 propozycji wymian do 7 różnych osób, nie dostałem żadnej odpowiedzi. Nie to że mi odmawiacie, po prostu nie odpisujecie. Zazwyczaj 24h to był wystarczający czas, żeby jakąś odpowiedź otrzymać, a już co najmniej 1/7. Wniosek ?

Durant in yo face.

Moultrie to nie taki śmietnik jak jeszcze wczoraj myślałem. Oprócz Noela, żaden wysoki Sixers nie ma zagwarantowanej pozycji w rotacji. Noel jest w dodatku wiecznie połamany. Simms i Moultrie są the safest. Poza tym, był tylko dodatkiem do niskiego picku. Roger oferował Wilsona Chandlera zamiast picku i Mou, i chociaż pewnie pogra całkiem nieźle przez pierwszy miesiąc czy dwa, to miałbym gigantyczne problemy z salary. A i tak powinienem z niego schodzić, czyż nie ? Hickson 35 zrobi więc jest wart Westa, który zrobi 42 ale ma 34 lata i waży 42. Roger zrobił zajebistą wymianę (jeżeli wyjebią Barnesa z GSW to już w ogóle), ja również.

Tak swoją drogą Roger, to na wymianach z Tobą zawsze wychodze dobrze, ale bardziej zaskakujące jest to, że Ty również i opłacają się nam obu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem od wczoraj 7 propozycji wymian do 7 różnych osób, nie dostałem żadnej odpowiedzi. Nie to że mi odmawiacie, po prostu nie odpisujecie. Zazwyczaj 24h to był wystarczający czas, żeby jakąś odpowiedź otrzymać, a już co najmniej 1/7. Wniosek ?

 

 

Może to dlatego że sam wcześniej nie odpisywałeś na żadne wiadomości? I tu nie chodzi o 24h tylko wcale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie na forum to jak miałem odpisywać. Ci co chcą wiedzą jak mnie znaleźć, nie mają problemu. Nie robiłem z tego żadnej tajemnicy, Nawet swój prywatny kom. wrzucałem na forum publiczne. Poza tym, to przez cały ten czas tylko 5 osób się do mnie odezwało z prośbą o trade, z czego 4 moja poprzednia informacja nie dotyczy. Ale masz rację, jak Findek forum, tak forum Findkowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.