Skocz do zawartości

[East 1st Rd] Raptors - Nets


SkoczekS1

  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wynik?

    • Raptors 4-0
      4
    • Raptors 4-1
      0
    • Raptors 4-2
      6
    • Raptors 4-3
      5
    • Nets 4-3
      8
    • Nets 4-2
      42
    • Nets 4-1
      12
    • Nets 4-0
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Brooklyn gra dużo lepiej w obronie, dziś trochę ceglił Pierce i D-Will, ale jest różnica między słabą dyspozycją rzutową danego dnia, a regularnym odpalaniem contestowanych jumperków (DeRozan), nierzadko spowodowanych dobrą defensywą. Innymi słowy o ile można się spodziewać że Pierce zagra skuteczniej, to Craptors niekoniecznie.

 

Zaskakująco dobrze gra Valanciunas, wykorzystuje przewagę Toronto pod koszem, pomaga mu Amir Johnson, ale to wciąż mało. Przede wszystkim Ross i DeRozan nie mają za wiele do zaoferowania. Często są niewidoczni, w obronie też mają problemy z Joe Johnsonem, który ogarnia atak przez sporą część spotkania.

 

Gdyby BKN miał jakiegoś centra z prawdziwego zdarzenia byłoby po zawodach(19 zbiórek raptors w ataku), a tak będą musieli się trochę pomęczyć, bo Plumlee, choć robi sporo nie jest w stanie sam zadbać jednocześnie o bloki zbiórki i punkty. KG gra ledwie 20 min/mecz więc Kidd musi grać small-ballem.

 

Mimo braków pod koszem, weterani>raptors, Nets in 6 nadal mocno prawdopobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopcy z toronto niech sie troszkę pocieszą ta wygrana. wracamy na brooklyn i po solidnych bęckach widniec bedzie 3-1 dla BRK. pozdro Skoczek, nie spinaj sie tak jak plandeka na żuku.

 

Muszę się spinać, bo jak nie ja to kto? Przed serią mówiłem, że będzie split w Toronto, ale w NY też podzielą się zwycięstwami i tego się trzymam.

Fakt nie wyglądało to najlepiej, ale dobra informacja jest taka, że DeRozan, Ross i Valanciunas mają już po 2 mecze doświadczenia playoffowego. ;) Szczególnie ten drugi jest nam potrzebny, bo póki co gra słabo. Mam nadzieję, że na wyjeździe presja na nim będzie mniejsza i odpali swoje 20 punktów.

 

btw. Charles poprawił mi humor - "Va va va val... whatever his name is" ;]

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to czemu KG gra tak mało? Ma jakieś restrykcje minutowe jeszcze po kontuzji?

 

KG w tym momencie gra gorzej niż Plumlee, chociaż ten ostatni mecz miał niezły, ale zapewne jest oszczędzany na następne mecze i wcześniejsza kontuzja ma też pewnie spore znaczenie. 

 

DeRozan był hot w 4 kwarcie, ale w przeciągu całego meczu to znowu średnio. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale według mnie obaj są.. ekhm. Z tym, że czasem to wystarcza.

 

---

 

Zarówno Brooklyn Nets i Toronto Raptors są słabi pod koszami. Jonas Valanciunas pochwycił o co chodzi i bawi się z GWIAZDAMI Nets. Ma coś do udowodnienia, dlatego gra lepiej.

 

Moim zdaniem oprócz zbiórek ważne jest kto będzie rzucał coś więcej niż wjazdy pod kosz. Tym razem DeMar DeRozan trafiał strasznie trudne rzuty z wyskoku i to zrobiło różnicę. Gdyby jeszcze Terrence Ross dorzucił coś trójkami, Nets po pierwszych dwóch meczach wiedzieliby, że nie mają na co liczyć.

 

A tak jest 1:1 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem Raptors nie zrobili dwóch blowoutów, po tym jak gwałcą za pomocą Valanciunasa całą deskę Nets i wygrywają hustle points z AK47 jakieś 93-4. Komicznie słaba obrona, okropny atak i teksty o tym jak to niby Lowry jest best player na parkiecie w tej serii. Obrzydliwe to Toronto, a nawet nie wspomniałem Drake'a i Vasqueza.

 

Chętnie bym zacytował siebie, jak pisałem że DeRozan to top1 kandydat na chockera, ale tak często to pisałem, że już pewnie macie dosyć. 

 

 

A tak poza tym to nie miałem racji. James Harden, dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.