Skocz do zawartości

[East 1st Rd] Raptors - Nets


SkoczekS1

  

78 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wynik?

    • Raptors 4-0
      4
    • Raptors 4-1
      0
    • Raptors 4-2
      6
    • Raptors 4-3
      5
    • Nets 4-3
      8
    • Nets 4-2
      42
    • Nets 4-1
      12
    • Nets 4-0
      1


Rekomendowane odpowiedzi

 

btw Najgorszy mecz PO 2014. Bill Simmons w przerwie g3 mowil ze Heat mają autostrade do finału z tak grającymi przeciwnikami, ciezko sie nie zgodzic

 

Jak są naprzemian mecze Zachód - Wschód to każdorazowo przestawiając się na mecz Wschodu mam poczucie szoku kulturowego. Na Zachodzie każdy mecz to porządna koszykówka ( nawet jeśli nie ma w niej porządnej obrony jak MAvs-SPurs ) a na Wschodzie to festiwal błędów choć trzeba przyznać że to jak DeRozan gra w tej serii to jest mimo wszystko zaskoczenie. W pierwszej połowie praktycznie był nie do zatrzymania przez Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srał pies ten sezon. Żenująca porażka i mało mnie już obchodzi ten sezon, bo forma z RS zeszła i nie ma już czego szukać w tych PO. Już drugi raz PO G3 Brooklyn miał mecz pod kontrolą, wtedy szczęśliwie dojechali z tym, teraz już przyszła porażka. Dla mnie kluczowe była ofensywna niechlujność Livingston'a w ofensywie i łatwe straty oraz nieporadność ofensywna Alana Andersona, który piłował rzuty z dystansu albo wchodził pod kosz i walił łbem w mur. Ogólnym też kluczem porażki były straty, których Brooklyn ma mało, a tym razem generował ich dużo w przeciwieństwie do przeciwnika.

 

Garnett RIP [*] - pomyśleć, że taki retard na dzień dzisiejszy będzie zarabiał 12 mln w następnym sezonie, tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbij juz od tego Garnetta, głównym winowajcą porażki jest ten ceglarz D-Will. On zdobył wczoraj jakieś punkty w ogóle w 2 połowie? Ten mecz to gówno w ofensywie jeśli chodzi o Brooklyn, Livingston grajacy 1 na 1, Anderson blokowany przez obręcz, szkoda, że taki dobry mecz Pierce'a poszedł się jebać.

 

 

Chciałem jeszcze dodać, że sędziowanie w końcówce żenujące strasnie, mam ochote napluć w twarz arbitrom za ich popisy w PO

Edytowane przez just like mike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srał pies ten sezon. Żenująca porażka i mało mnie już obchodzi ten sezon, bo forma z RS zeszła i nie ma już czego szukać w tych PO. Już drugi raz PO G3 Brooklyn miał mecz pod kontrolą, wtedy szczęśliwie dojechali z tym, teraz już przyszła porażka. Dla mnie kluczowe była ofensywna niechlujność Livingston'a w ofensywie i łatwe straty oraz nieporadność ofensywna Alana Andersona, który piłował rzuty z dystansu albo wchodził pod kosz i walił łbem w mur. Ogólnym też kluczem porażki były straty, których Brooklyn ma mało, a tym razem generował ich dużo w przeciwieństwie do przeciwnika.

 

Garnett RIP

  • - pomyśleć, że taki retard na dzień dzisiejszy będzie zarabiał 12 mln w następnym sezonie, tragedia.
  •  

halo halo czy niedawno nie szykowales juz match upu z heat? Takie troche deja vu z roku przed czyz nie?

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka

 

Valanciunas ma jak na razie w PO niezłe statystyki obronne

 

At the rim 42,4 przy 8,3 rzutach na mecz rywali. Dla zawodników którzy kontestują więcej niż 5 rzutów na mecz to 5 wynik. Lepsi są tylko Duncan/ Howard, Andersen i Nick Collison. A jak obniżymy poprzeczkę do 4 to tylko wyprzedzają go dodatkowo Mahimi, West i Splitter.

 

Ja wiem że w tej serii nie ma kto nawrzucać ale ogólnie chłopak może za 2-3 lata może być niesamowity

 

P.S. A najgorszy jest Amir Johnson któremu wrzucają z 75% skutecznością i standardowo Nene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grają i powinno być 3-1 dla Grizz, ale OKC przyfarciła. Mimo wszystko uważam, że Memphis wygra tą serię.

Można użyć to w drugą stronę i powinien być sweep 4-0 dla OKC bo tylko 1 mecz był znacząco wygrany przez pieruny... tylko miśki przyfarciły. W 4 na 5 meczach mieliśmy OT więc farta można użyć w obie strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valanciunas fajnym bonehead play sie popisał, gdyby nie błąd połowy, co do którego raczej nie miał pewności, sprezentowałby Brooklynowi dogrywkę.

 

No albo brooklyny trafiły by za 3 i byłoby po meczu... BOX OUT k****!!!

Prawie zjebaliśmy ten mecz, ale na szczęście Livingston naszym przyjacielem jest. (chyba coś pisałem wcześniej o jego doświadczeniu)

 

 

Można użyć to w drugą stronę i powinien być sweep 4-0 dla OKC bo tylko 1 mecz był znacząco wygrany przez pieruny... tylko miśki przyfarciły. W 4 na 5 meczach mieliśmy OT więc farta można użyć w obie strony :smile:

 

Fart jest wtedy gdy jedna drużyna gra lepiej, ale druga w jakiś dziwnych okolicznościach "trzyma się". I tak dla mnie Oklahoma zagrała lepiej tylko w game 1. Powinno już być po serii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie te PO dla Brooklynu jest deja vu 2013, kiedy było bardzo podobnie. Na początku łatwa wygrana i wydawało się, że Brooklyniarze niszczą Chicago, teraz było podobnie z Raptors. Teraz Nets są w dupie, a Toronto jest zdecydowanym faworytem do awansu.

 

Nie liczę już zbytnio na Garnetta i w ogóle na graczy z pozycji PF/C, bo nie mamy żadnego reprezentującego dobry poziom w PO. Pierce gra na PF, ale to jest SF, który też nie ma żadnego grania rasowego PF, bo głównie campuje na rzucie za trzy albo wbija się pod kosz. Najbliżej podkoszowemu w tej drużynie JJ'owi, który najlepiej gra na post-upie. Dziś liczę, że Deron - JJ pociągną zespół, bo oni jeszcze są w dobrym wieku do grania i muszą ciągnąć ten wózek.

 

Jeśli przegrają zaciąg z Celtics niech wypierdala i trzeba stworzyć dobre podwaliny pod trio - Deron - JJ - B. Lopez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.