Skocz do zawartości

FIBA Mistrzostwa Świata w koszykówce mężczyzn (World Cup 2014)


danny

Rekomendowane odpowiedzi

Teodosic klasa sama w sobie

Wydawało mi się, że gośniu jest już stary bo pamiętam go z reprezentacji Serbii juz od dawna, ale jak sobie sprawdziłem okazało się, że dopiero 27 wiosen za nim.

 

To, że nie ma go w nba jest ogromną stratą, ale kto wie - może jeszcze kiedyś się skusi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście też żałuję, że nie ma go w NBA, ale widocznie tak jak Navarro, woli status gwiazdy w Europie niż bycie role-playerem w NBA. Rozgrywającym jest na prawdę dobrym, choć czasami gra trochę nierówno, ale ostatnio gra świetnie, w ogóle jak cała Serbia, która na prawdę się spięła i grają fajną koszykówkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpanie mieli najlepszą okazje na to by w tym roku sięgnąc po mistrzostwo tym bardziej , że grali zajebiscie i ze swoją grą mogliby lekko powalczyć z Usa i ich ograć , ale kto by sie spodziewał , że w takim gazie Hiszpania roztwoni to sobie w 1/4 .... to była idealna i chyba jedyna okazja na zdobycie ,,czegoś większego '' przez najblizsze lata chyba , że no   hmmm patrz Eurobasket bo o kolejnych MŚ nawet nie mówie ,chodzi mi tutaj najbardziej o wiek Gasola itd

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby to było że im się nie chciało. Przede wszystkim trójki im dzisiaj mocno nie leżały. 

 

Zastanawia mnie, że patrzę na onet.pl, są jakieś newsy z nic nie znaczącego meczu Kanada:Kuba w siatkę a nie ma informacji o meczu Hiszpania: Francja. To chyba jakieś planowe działanie, żeby na okres mistrzostw w Polsce w siatce, nie podawać żadnych informacji o koszu i bardziej prestiżowej imprezie.

Edytowane przez mcreativo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że gośniu jest już stary bo pamiętam go z reprezentacji Serbii juz od dawna, ale jak sobie sprawdziłem okazało się, że dopiero 27 wiosen za nim.

 

To, że nie ma go w nba jest ogromną stratą, ale kto wie - może jeszcze kiedyś się skusi.

Pomyśleć, że "w jego miejscu" jest Ricky Rubio. 32% z gry, ani jednej trafionej trójki w turnieju. Ten facet chce maxa w NBA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.