Skocz do zawartości

FIBA Mistrzostwa Świata w koszykówce mężczyzn (World Cup 2014)


danny

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie gra Iran vs. Francja zarówno na mistrzostwach świata w koszykówce, jak i siatkówce. Przypomniało mi się jak kilka lat temu na mistrzostwach europy w finale siatkarskim Hiszpania wygrała z Rosją w Moskwie, a w koszykarskim Rosja z Hiszpanią w Madrycie. Grali tego samego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to hiszpania ma spacerek do półfinałów.. najpierw senegal a później chorwacja lub francja, obie drużyny nie błyszczą formą.. 

a słowenia przez porażkę z litwą trafi na usa już w 1/4. tu usa nie będzie chyba miało tak z górki, ale szkoda słowenii bo liczyłem na ich brązowy medal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to hiszpania ma spacerek do półfinałów.. najpierw senegal a później chorwacja lub francja, obie drużyny nie błyszczą formą.. 

a słowenia przez porażkę z litwą trafi na usa już w 1/4. tu usa nie będzie chyba miało tak z górki, ale szkoda słowenii bo liczyłem na ich brązowy medal..

 

Słowenia nie ma nic pod koszem czym mogliby się postawać USA. Obstawiam gangbang na desce i wpierdziel dwudziestakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie rozpisywac, w kazdym razie:

200 pln na Hiszpanie w ew. finale z USA

warunek: JC Navarro & Gasols grają

Aktualne?

Bo tak sobie siedzę.

 

Patrzę.

 

I nie wiem, czy o tak dobrą Hiszpanię, czy USA chodzi, ale ci pierwsi zmotywowani klepią średnio dysponowanych-bardzo dobrych przeciwników, a ci drudzy średnio zmotywowani średnio dysponowanych-średnich przeciwników. 

 

Wyciąganie wniosków? Nie kupuje.

 

Edytowane przez Chris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serge Ibaka nie potrafi złapać piłki w ataku, odpala trójki w transition przy niepokojącej dominacji Serbów, nie potrafi znaleźć sobie żadnej pozycji w ofensywie i jego jedyna wartość to łechtanie próżności kibiców i highlight bloki. Czyli wszystko po staremu u Ibaki w FIBA.

 

Ogólnie to nie mogę też wyjść z podziwu, że Clippers wyłożyli lachę na Raduljicę. Wiem, że w Europie to i Milicic i Krstic wyglądali jak mityczni herosi, ale coś w nim jednak drzemie, bo gościu ma wszystko czego trzeba od dobrego backup centra w NBA. Toughness, size, groźny wygląd, broni post up, szybko biega, zbiera, potrafi podać i ma kilka post moves (gdzie kilka oznacza już bardzo dużo). Czyli wszystko po staremu w LA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja jaką akcje zagrała na przełamanie... rodem z Teksasu... fake fourniera pod koszem, piłka wraca na obwód na lewą strone, 3 szybkie pasy po obwodziku i Gelebale trójeczka. W sumie 3/3 z za linii tego pana.
Diaw, mój ulubiony grubasek, dzisiaj w ataku bardzo, bardzo słabiutko, ale zrobił mega robotę w obronie. Jest nieoceniony, czemu Lebron nie chce mieć obok siebie takich ludzi, tylko jakiegoś Kevina nie czaje :grin:  

Tomic jest niesamowity, czemu się nigdy nie załapał do NBA nie rozumiem...
Taka szybkośc w post moves przy 218cm jest rzadko spotykana.
Bogdanovic też rzeźnik, właśnie wbił trójkę na 66-64 a wcześniej pojechał Borisa 1on1..
 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogadanovic to jak dla mnie to będzie najmilsze zaskoczenie w nba w przyszłym sezonie. Typ ma tak naturalne instynkty scorera i potrafi zdobywać punkty na tak wiele sposobów, że masakra. No i głównie gra off the ball co przy Dż-dż-dż-o Dżonsonie i Deronie będzie miało ogromne znaczenie. Wg mnie to będzie taki lepszy Kevin Martin choć mam wątpliwości co do jego obrony w NBA.

 

Tomic nigdy w NBA nie zagra bo jest słabiutki fizycznie. W ataku spoko, ale kazdy murzyn go zawsze przestawia jak chce.

 

Fournier też jeszcze wg mnie odnajdzie się w nba jako kreator i scorer z ławeczki. Na pewno ma na to papiery. No i teraz będzie miał chyba więcej szans na to bo prócz Oladipo w Orlando raczej nikt z obrońców nie jest pewny gry w s5.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasunęła mi się konkluzja, która wcześniej była chyba mało brana pod uwagę w kontekście walki o zwycięstwo w turnieju - Hiszpanie wyglądają jakby złapali lekką zadyszkę, a jeszcze jest te parę meczy i ta różnica wieku vs USA może mieć w finale decydujące znaczenie.

 

Niemniej jednak pomimo tego, że to najsłabszy jak na razie ich mecz spokojnie prowadzą, to podkreśla ich klasę i potencjał.

 

Nie wierzę w tak grającego Paua gdy nadejdzie sezon, nie mieści mi się to w dyńce zanadto. 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.