Skocz do zawartości

FIBA Mistrzostwa Świata w koszykówce mężczyzn (World Cup 2014)


danny

Rekomendowane odpowiedzi

Cousins słyszał kiedyś o tym, że z nim jest 4 chłopa na boisku i można im piłkę czasem oddać...

 

D-Rose, a właściwie D-Rust, to chyba jest na boisku tylko dlatego, że Thibs chce go ograć na MŚ zamiast tracić na to początek sezonu.

 

Ogólnie to Go Turkey!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko musi tylko nabrać trochę masy bo w NBA są troszkę silniejsi centrzy.

Swoją drogą Senegal gra strasznie głupią koszykówkę. Najlepsze co potrafią zagrać to zasłona dla rozgrywającego wejście pod kosz i odegranie na obwód. Druga możliwa akcją to zagranie do Dienga na izolację. W co drugiej akcji jest wymuszony rzut przez ręce w ostatnich sekundach, ciągle błędy typu kroki czy pięć sekund. Ale jak widać w tym szaleństwie jest metoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, najciekawsza grupa sie dziś ujawniła. wczoraj chorwaci niespodziewanie pyknęli argentynę, powiedziałbym nawet że z łatwością, a dzisiaj dostają od senegalu. a jest jeszcze grecja i filipiny, które na pewno powalczą o 4-msc, muszą dzisiaj utrzeć nosa argentynie, lub pokonać puerto rico i senegal właśnie. wszystkie mecze w tej grupie się świetnie zapowiadają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argentyna przeżywa męczarnie z Filipinami. Oglądam od jakiś 7 minut i dopiero teraz rzucili piłkę do Scoli. Filipiny swoją grą może nie rzucą nikogo na kolana, ale swoją ruchliwością mogą napsuć krwi kilku silnym ekipom.

 

EDIT

 

Do przerwy chyba 43-38 dla Argentyny. Napisałem chyba, bo na ekranie mam taką pikselozę, że nie jestem pewien wyniku. Pomyliłem też Blatchea z jakimś małym Filipino. Go figure...

 

Co za kraj, sto lat za murzynami. Kosza musisz oglądać przez neta na gównianych streamach, a za siatkę wołają dodatkową kasę (nie aby mi to robiło).

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argentyna póki co nic ciekawego w tym turnieju nie gra.. ale na koniec 1szej połowy zaliczyli spoko run i wyszli z 22-32 na 43-38... 

Ma ktoś oprócz mnie wrażenie, że te kosze (obręcze) są jakieś strasznie dziwne? W sensie, że: lipne, liche, miękkie? Wczoraj jakiś Serb w meczu z Francją przy zwykłym dunku prawie złamał obręcz, widać było na powtórce jak się nienaturalnie odrywa obręcz od mocowania. Przy rzutach za trzy też się dziwnie zachowują, np teraz na koniec połowy Mata rzucił kartofla w przednią obręcz, a ta się zgięła i piłka wpadła do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie lekki szok, że taki andray blatche czyli przeciętniak w NBA jest póki co przez każdą drużynę traktowany jak jakiś Szak w prime, podwajany za każdym razem gdy dostaje piłkę w post, itp, itd.
ale największa beka, że jest aż takim autorytetem w Filipinach, że dają mu rozgrywać i wchodzić na kosz po dryblingu zza linii za trzy. pociesznie to wygląda.. :smile:

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za kraj, sto lat za murzynami. Kosza musisz oglądać przez neta na gównianych streamach, a za siatkę wołają dodatkową kasę (nie aby mi to robiło).

 

Ja tam Polsatowi nie dziwię się, bo zapłacili 13 milionów euro za prawa do transmisji. W ostatnim momencie sponsor wycofał się. Rząd nie chciał dofinansować, bo to nie tvp, a inne stacje nie były zainteresowane odkupieniem niektórych meczów. Krótko mówiąc zostali w d...

 

Natomiast jeśli chodzi o kosza, to nikt nie kupił i nikt nie ma takiego problemu, a Polacy przynajmniej nie płaczą, bo większość nawet nie wie, że są mistrzostwa świata w kosza.

 

 

Brazylia - Hiszpania - byłoby ciekawie, gdyby do reprezentacji został powołany brazylijski Kevin Durant, a tak nie ma co oglądać. ;)

Edytowane przez SkoczekS1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Livebasketball.tv to jakaś pomyłka, czy u Was też nie da się oglądać bo tak przycina?

 

Masz farta, że Ci przycina... Ja nie mogę wejść na mecz Hiszpania - Brazylia :tongue:

 

EDIT

 

Wszedłem trochę na około przez link z taga HTML (o dziwo działa w ten sposób...) i chodzi elegancko póki co.

Edytowane przez liv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.