Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - komentarze


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Artest przeciwko

2 obrona NBA, 9, 17

8

 

Sheed

8,3,4,23

 

1,6,11,10

 

 

6 meczów przeciwko mistrzom, dobra próbka

 

8, 23, 4 obrona.

 

na tak bo Artest nie spotkał po drodze mistrzów (Detroit) a Wallace w tych latach nie doszedł dwa razy do finałów :)

 

więc Aldridge jak na pierwszego ofensywną opcję wygląda imponująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z kolei juz rozumieszm ze Parker nigdy nie osiagnal poziomu na jakim gra Lillarda

 

No więc - ostatnio konsultowałem to z Lorakiem a że nikt już DRAPM nie używa więc podrzucę Wam nową zabawkę opartą na play by play tzw ezPM

Lillard w obronie jest - 2,78 !!!! ( to jest w pizdu gorzej od każdego innego członka s5 Blazers - można powiedzieć że facet sam jeden odpowiada za to jak fatalnie broni Blazers)

 

To taki kamyczek z boku dla tych co tak kochaja Lillarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artest przeciwko

2 obrona NBA, 9, 17

8

 

Sheed

8,3,4,23

 

1,6,11,10

 

Mhmm i co, grali przeciwko 2, 9, 17, 8, 8, 3, 4, 23 obronie ligi, więc wtedy się 48% TS nie liczy czy co? W PO nie ma zespołów z obroną #29 i podobnych, więc tak to zazwyczaj wygląda.

 

 

więc Aldridge jak na pierwszego ofensywną opcję wygląda imponująco.

 

Tak samo imponująco wypadał w PO i lepiej w RS jako pierwsza opcja niż Wallace i Artest jako któreśtam opcje. Czepiasz się o roleplayera niewybranego w drafcie i robisz podśmiec***ki, że miał kiepski TS w PO mając dwóch typów, którzy mieli jeszcze gorszy. Srsly, whatthefuck.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koelner, 

 

Rasheed i Artest znani byli z walenia cegieł. Pamiętam czasy oglądania Detroit gdy błagałem bogów koszykówki, żeby przesunęli dupę Rasheed bliżej kosza, bo jego łupanie z dystansu przyprawiało mnie o ciarki - a co najlepsze, kiedy tylko (raz na 304 lata) pojawił się w trumnie, to robił ostre zamieszanie. Aldridge jest dosłownie z tej samej gliny, tylko że potrafi jeszcze sobie sam wykreować pozycje.

 

Tylko defensywa dla mnie ma tutaj spore znaczenie (chociaż Chytruz pokazał mi ostatnio że mój eye-test co do LMA nie był 100% skuteczny)

Edytowane przez BiałaCzekolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koelner, 

 

Rasheed i Artest znani byli z walenia cegieł. Pamiętam czasy oglądania Detroit gdy błagałem bogów koszykówki, żeby przesunęli dupę Rasheed bliżej kosza, bo jego łupanie z dystansu przyprawiało mnie o ciarki - a co najlepsze, kiedy tylko (raz na 304 lata) pojawił się w trumnie, to robił ostre zamieszanie. Aldridge jest dosłownie z tej samej gliny, tylko że potrafi jeszcze sobie sam wykreować pozycje.

 

Tylko defensywa dla mnie ma tutaj spore znaczenie (chociaż Chytruz pokazał mi ostatnio że mój eye-test co do LMA nie był 100% skuteczny)

W czym.

 

I koelner, twierdzenie, ze Rasheed jest lepszy w ofensywie od Aldridge to śmiech, Rasheed to top fit bo difens i trójka, ale LMA w ataku to full package, nie ma porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak samo imponująco wypadał w PO i lepiej w RS jako pierwsza opcja niż Wallace i Artest jako któreśtam opcje. Czepiasz się o roleplayera niewybranego w drafcie i robisz podśmiec***ki, że miał kiepski TS w PO mając dwóch typów, którzy mieli jeszcze gorszy. Srsly, whatthefuck.

 

ale to nic osobistego Chytruz. i nie mieli gorszy tylko podobny a jak zobaczyłem Twój skład gdzie Aldridge samotnie pojawia się na PF to najprościej w świecie się zdziwiłem. :smile:

 

 

Rasheed i Artest znani byli z walenia cegieł. Pamiętam czasy oglądania Detroit gdy błagałem bogów koszykówki, żeby przesunęli dupę Rasheed bliżej kosza, bo jego łupanie z dystansu przyprawiało mnie o ciarki - a co najlepsze, kiedy tylko (raz na 304 lata) pojawił się w trumnie, to robił ostre zamieszanie. Aldridge jest dosłownie z tej samej gliny, tylko że potrafi jeszcze sobie sam wykreować pozycje.

 

Tylko defensywa dla mnie ma tutaj spore znaczenie (chociaż Chytruz pokazał mi ostatnio że mój eye-test nie był 100% skuteczny)

 

Ale Dh12 dlatego wybrałem Rasheeda z tych lat. Niestety Shaq prosi o lepszego defensora w help defense pod kosza a ten range Wallace to mój dodatek. Wallace jeszcze krył najlepszych podkoszowych przeciwnika (Martin, J.O'Neal, Shaq,Duncan) a Ben Wallace był z pomocy (bestia) lub bronili zamiennie. chciałem Wallace z top defensywy w NBA plus Artesta także z top defensywy. atak mi gwarantuje Shaq z Millerem, Baronem i Peją.

 

 

I koelner, twierdzenie, ze Rasheed jest lepszy w ofensywie od Aldridge to śmiech, Rasheed to top fit bo difens i trójka, ale LMA w ataku to full package, nie ma porównania.

 

Bawisz się w Bastilliona? Napisz mi gdzie napisałem, że Rasheed jest lepszy w ataku od Aldridge. Aldridge 2013/14 to tak, ale Aldridge wcześniejszy to 41% z 16-23 feet walący ponad 7 takich rzutów na mecz. jaranie się kimś po 30 meczach to paranoja w skali all-time.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nic osobistego Chytruz. i nie mieli gorszy tylko podobny a jak zobaczyłem Twój skład gdzie Aldridge samotnie pojawia się na PF to najprościej w świecie się zdziwiłem. :smile:

 

To kogo byś tam wsadził?

 

W 7 i 8 rundzie nie znajdziesz Jabbara, Shaqa ani Hakeema, więc nie dostaniesz two way playera z elite offense, dlatego trzeba się ratować defensywą - Bogut i Hibbert. Do nich musisz dać ofensywnego PFa z range i najlepiej jakąś grą 1 na 1, bo inaczej zabijesz atak. Nie ma lepszego kandydata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez w zeszlych sezonach Aldridge gral nantym samym poziome co teraz samemu ciagnac atak Blazers. Rasheed to akurat taki sam ceglarz, ale LMA jak gra w poscie to zwykle rozwala, do tego dobre p&p. Teraz sie tak poprawil atak Blazers, bo Matthews i Lillard trafiaja jak natchnieni, LMA jest soba trzeci rok.

To kogo byś tam wsadził?

 

W 7 i 8 rundzie nie znajdziesz Jabbara, Shaqa ani Hakeema, więc nie dostaniesz two way playera z elite offense, dlatego trzeba się ratować defensywą - Bogut i Hibbert. Do nich musisz dać ofensywnego PFa z range i najlepiej jakąś grą 1 na 1, bo inaczej zabijesz atak. Nie ma lepszego kandydata.

Brand 06 ;) Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę Aldridge, ale to przyzwoita kandydatura.

 

Ktoś jeszcze? Rozumiałbym zdziwienie jakbym wziął Channinga albo Bassa, ale pole manewru jest wybitnie ograniczone.

Brand wiecej pkt na lepszym ts, miazga adv stats i do tego zaliczyl calkiem calkiem po.

Z innych pf o twoich wymaganiach to Amare ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zach Randolph , Antonio McDyess, David West i nawet nad Amare bym się zastanowił.

 

Zacha w takiej lidze widzę tak jak w serii ze Spurs w zeszłym sezonie, tylko że gorzej. Brak role-player potential również.

 

McDyess to nieporównywalnie gorszy shooter.

 

West - po co mi poor man's Aldridge zamiast Aldridge?

 

Amare przy 8 osobowym składzie? Jak Barkley albo Nowitzki mu będą robic throatfuck, to na kogo go zmienię?

 

 

Kenyon Martin 03-04 - po raz miliardny

 

Plox, z jego cegłami z mid range miałbym clusterfuck w pomalowanym w ataku i brak miejsca do operowania dla Roya i Bernarda. Można od razu dać walkover.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Amare przy 8 osobowym składzie? Jak Barkley albo Nowitzki mu będą robic throatfuck, to na kogo go zmienię?

 

ale mało jest par gdzie jest dwóch napierdalaczy pod koszem. a Amare z Deronem na pickach kupuje, atak praktycznie z głowy jeszcze z first stepem Royem (mniam), w dodatku masz Christiego oraz Boguta lub Hibberta w obronie więc nie byłoby dramatu. jakby Aldridge był defensive stoperem to bym go brał a tak to Brad Miller z drapm 3.3 z passing skillem oraz 47 % z 16-23 feet wygląda lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mało jest par gdzie jest dwóch napierdalaczy pod koszem. a Amare z Deronem na pickach kupuje, atak praktycznie z głowy jeszcze z first stepem Royem (mniam), w dodatku masz Christiego oraz Boguta lub Hibberta w obronie więc nie byłoby dramatu. jakby Aldridge był defensive stoperem to bym go brał a tak to Brad Miller z drapm 3.3 z passing skillem oraz 47 % z 16-23 feet wygląda lepiej.

 

Wolę wspomagające pick n popy Deron/Aldridge i Roya z Kingiem jako konie pociągowe niż picki z Amare. Jak z Amare nie zrobisz jednej z głównych opcji, to masz go na boisku głównie po to, żeby bronić w czterech i dać się wyruchać na zbiórce. Przy szerszym rosterze by jeszcze przeszło, ale przy 8 zawodnikach słabo, bo trzeba mieć w rezerwie PFa do gaszenia pożarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę Aldridge, ale to przyzwoita kandydatura.

 

Ktoś jeszcze? Rozumiałbym zdziwienie jakbym wziął Channinga albo Bassa, ale pole manewru jest wybitnie ograniczone.

Brand 06 był o niebo lepszym graczem

 

Elton Brand jest lepszym obrońcą od LMA tu nie ma co dyskutować  jego shot charts za 06 robi wrażenie mid range na 46% na 10-14 ft miał 49 %

Facet wtedy był w szczytowej formie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.