Skocz do zawartości

All-time fantasy 2013 - komentarze


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

PR PR PR PR

 

ej bez kitu się cieszę z tego boguta (mimo że popsuł mi zabawę w 80's) - właśnie zobaczyłem, że z w tych latach w których go wybrałem milwaukee przy całej swojej c***owatości było odpowiednio 2 i 4 w team drtg  :D -  wiedziałem, że on jest zajebistym obrońcą, ale nie wiedziałem że może AŻ TAK wpłynąć na obronę drużyny (sezon wcześniej - 15, sezon później - 16, oba sezony to kontuzje Andrew)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PR PR PR PR

 

ej bez kitu się cieszę z tego boguta (mimo że popsuł mi zabawę w 80's) - właśnie zobaczyłem, że z w tych latach w których go wybrałem milwaukee przy całej swojej c***owatości było odpowiednio 2 i 4 w team drtg   :grin: -  wiedziałem, że on jest zajebistym obrońcą, ale nie wiedziałem że może AŻ TAK wpłynąć na obronę drużyny (sezon wcześniej - 15, sezon później - 16, oba sezony to kontuzje Andrew)

 

Ja to się w ogóle dziwię czemu jest u ciebie zmiennikiem Laimbeera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na C ma być u mnie 2-osobowa rotacja (laimbeer z lat w których go wybrałem grał stosunkowo mało minut jak na startera) - która będzie w miarę wyrównana minutowo. Laimbeer w obronie przeciwko dominującym centrom (chyba połowa drużyn ma takiego) ma za zadanie 'robić swoje' - wkurwiać, faulować, polować na kostki - śmierdzi szybkim foul trouble, więc dobrze mieć kogoś takiego jak Bogut na zmianę. Dodatkowo w ofensywie Laimbeer może  wyciągąć typów z pod kosza, co daje duuuuże pole do popisu machejlowi.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim opisie nie będzie nic z gameplanu, bo nie zamierzam szykować się na rywala, którego nie znam i dawać moim rywalom czas na adjustments na starcie.

 

Prezentacja zalet (i wad) składu, jakaś ogólna filozofia i basta

 

Przekonałeś mnie! Można się znęcać teraz nade mną, zamiast nad januarym :D

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu się dyga ;). Ja z góry mówię, że w pierwszym pojedynku jak mój oponent nie poda wcześniej szerokiego opisu HCO to po pierwsze on tu będzie musiał rozpocząć opis, po drugie na moją odpowiedź będzie musiał długo poczekać (moje HCO będzie miał podane wcześniej znacznie), po trzecie w każdym następnym meczu mojego rywala będę wymagał podobnego HCO do tego, który grał ze mną, po 4 w swoim drugim i ewentualnych następnych seriach z innymi rywalami będę uznawał za główne HCO to co podał przyszły rywal w swoim pierwszym pojedynku.

Wszystko fajnie i pięknie że wykonałeś kawał dobrej roboty, ale

 

po to wybieramy skład żeby być elastyczni i dopasować się do przeciwnika.. Przecież nie będę ustalał priorytetów w gameplanie przed poznaniem rywala, bo nawet nie wiem z jakiego dobrego dla mnie matchupu chcę skorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu się dyga ;). Ja z góry mówię, że w pierwszym pojedynku jak mój oponent nie poda wcześniej szerokiego opisu HCO to po pierwsze on tu będzie musiał rozpocząć opis, po drugie na moją odpowiedź będzie musiał długo poczekać (moje HCO będzie miał podane wcześniej znacznie), po trzecie w każdym następnym meczu mojego rywala będę wymagał podobnego HCO do tego, który grał ze mną, po 4 w swoim drugim i ewentualnych następnych seriach z innymi rywalami będę uznawał za główne HCO to co podał przyszły rywal w swoim pierwszym pojedynku.

No spoko, wymagaj sie, nie wiem tylko dlaczego ktoś ma się do tego dostosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gracie, ale zamiast krótkich rzeczowych opisów to widzę jakies elaboraty z procentami i laurki-cukierki.

Nie wiem zatem jak bedą wygladały gameplany po takich opisach. Powielanie?

 

+ 16 tematów z dyskusjami

+ matchupy

 

dociagniecie tego do konca wydaje sie być iluzoryczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie january ma rację. taktyka powinna być wymagana obowiązkowo. wiadomo że można ją modyfikować, ale przynajmniej żeby podać kto jest pierwszą i drugą opcją, czy gra się wolno czy szybko, czy przykładowo Penny gra tyłem do kosza z Kareemem na high post czy odwrotnie, czy dany zawodnik punktuje z piłką czy off screens etc. wyobrażacie sobie że wchodzi jakiś team a wy nie wiecie kto jest pierwsza opcją? to nie jest żaden qrwa element zaskoczenia przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.