Skocz do zawartości

NBA Rumors 2013/14 // ploty-ploteczki, przymiarki-przymiareczki


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd tam Burks? Na hoopshype piszą, że Mbah a Moute za Derricka, o trzecim teamie nic nie ma

 

A w sensie, że Jazz chca dać Burksa za Derricka przebijając tym samym ofertę Kings? Ja tam do takiej drużyny jak Sota wolałbym mieć Mbah a Moute

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sota ma podobno dograny deal na D.Willa

 

Podobno w rachubę wchodzi Jazz gdzie oddaliby Burksa za niego

 

 

Ja coś czytałem o Sacramento i Luc Mbah A Moute.

 

Twoja propozycja jest bardziej mi się podoba.

 

 

Pozostał płacz i lament:

http://basketball.realgm.com/wiretap/230851/Wolves-Agree-To-Trade-Derrick-Williams-To-Kings-For-Mbah-a-Moute

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pistons już w lato oferowali spadające kontrakty Cywila i Rodnyego także nie zdziwie sie jak podbiją drugi raz. Ja nie moge patrzeć na Gaya przez 43min ale gdy przychodzi ostatnie 5min to jest closerem zabójczym o ile wcześniej nie nawali tylu cegieł że nie ma już o co walczyć :) Ujiri nie jest głupi i będzie próbował go spuścić gdzieś by nie płacic w przyszłym roku 19,3mln$. W Denver udawały mu się różne deale, licze że i z Gayem da rade. PS: Lowry do odstrzału od zaraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale Gay nawet ze swoją super selekcją rzutową przydałby się Pistons wtedy z miejsca można przesunąć Josha na PF i na pewno powinno to wyglądać lepiej niż wygląda obecnie.W międzyczasie wymienić Monroe za jakiegoś niezapatrzanego w siebie combo i może dali by rade wejść do PO.Nawet ten Shumpert by pasował ale Knicks musieli by coś dołożyć a raczej zbytnio nie mają co/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale Gay nawet ze swoją super selekcją rzutową przydałby się Pistons wtedy z miejsca można przesunąć Josha na PF i na pewno powinno to wyglądać lepiej niż wygląda obecnie.W międzyczasie wymienić Monroe za jakiegoś niezapatrzanego w siebie combo i może dali by rade wejść do PO.Nawet ten Shumpert by pasował ale Knicks musieli by coś dołożyć a raczej zbytnio nie mają co/

Gay z tym kontraktem i tym cegleniem nie jest dobrym fitem dla żadnego teamu. Jeśli go przyjąć to za jakiś totalny spadający szrot jak Villanueva. I tutaj miałby Stuckey iść też jako taki szrot, ale jeśli utrzyma tą formę to o pracę się martwić nie musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza "wymiana" to powinna dotyczyć Dumarsa, który  powoli dobija  do poziomu szkodnictwa Izajasza, Josh to takie samo utopienie pieniędzy jak w przypadku Gordona czy Villanueva nie wiem jak gość po tylu wtopach i zmarnowanych latach zespołu dalej może tam pracować.

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza "wymiana" to powinna dotyczyć Dumarsa, który  powoli dobija  do poziomu szkodnictwa Izajasza, Josh to takie samo utopienie pieniędzy jak w przypadku Gordona czy Villanueva nie wiem jak gość po tylu wtopach i zmarnowanych latach zespołu dalej może tam pracować.

 

 

jedynie sparowanie Dumarsa i Isiaha dawało efekty!

może jeszcze raz? Razem Panowie?

 

wymiany chyba ruszą jednak dopiero w lutym choć rzeczywiście trochę już jest rumorów

 

a co pomyślicie o?

 

Lakers dali Kobasowi na osłodę i odchodne kontrakt po czy sprzedają go do Brooklynu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam Jordan, zanim wróci do kondycji fizycznej to reszta skończy pięćdziesiątkę a on setkę, za to Olajuwon jako center byłby idealny. A oglądając wszelkie workouty z Howardem, Kobe'm, Jamesem a szczególnie "Shaq'owym my man" Javalem McGee to wydaje mi się, że np. na 15 min w ważniejszych meczach spokojnie w wieku 52 lat przydałby się większości zespołom, gdyby tylko ogłosił chęć powrotu. Z jego zajęć to moim zdaniem najlepiej Kobe łapał o co chodzi, Lebron kumał to bardziej w umyśle niż w ciele (jakby był trochę za mało gibki bo umiejętności radzenia sobie z piłką oraz iq koszykarskiego trudno mu odmówić). Gortat, Amare, Dwight, Lopezy coś tam, McGee pełna parodia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.