Skocz do zawartości

NBA Rumors 2013/14 // ploty-ploteczki, przymiarki-przymiareczki


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A po co handlować Afflalo, typ gra rewelacyjnie, nie jest przepłacony, przy takiej ilości prospectów jakich mają Magic to może już darują sobie dalsze tankowanie

 

Afflalo powinien być właśnie teraz sprzedany gdzieś indziej ponieważ gra "rewelacyjnie" i jego wartość dla kogoś może być większa niż dla Orlando. Orlando ma fajną pakę młodych i nie bardzo franchise playera. Nie gra jeszcze harris a harklessa chętniej widziałbym z gałą w rękach (świadomy efektów jakie obecnie by to dawało) arron jest spoko ale to nie jest gracz który jako najlepszy strzelec będzie ciągnął drużynę do jakiś znaczących sukcesów. Prezentuję się lepiej niż można było się spodziewać ale to dalej tylko 9 meczy. Draft zapowiada się warty tankowania a ani afflalo ani nelson przyszłością drużyny być nie powinni bo zanim ta drużyna gdzieś o coś poważniejszego będzie walczyć o minie kilka lat, nelson będzie jeszcze groszy niż teraz a Arron może utrzyma poziom (no chyba że sobie wział za cel poprawianie statsów co roku do końca kariery co mu na razie dobrze wychodzi) ale juz lepiej i tak nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowienie na Shumperta ciąg dalszy... Ponoć Knicks zaproponowali Imana Celtics i Rockets odpowiednio za Rondo i Asika. Pierwsza opcja bez szans, natomiast jeśli dorzucą coś Rox to może, może...

 

Dziwi mnie tylko desperacja w oddawaniu Imana, wg rgm Shumpert miał w lipcu operację na lewym kolanie, sugerując że NYK boją trzęsą się o jego zdrowie. Dziwna sprawa bo chyba w tym roku to jest jeden z nielicznych graczy Knicks, który coś gra? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowienie na Shumperta ciąg dalszy... Ponoć Knicks zaproponowali Imana Celtics i Rockets odpowiednio za Rondo i Asika. Pierwsza opcja bez szans, natomiast jeśli dorzucą coś Rox to może, może...

HOU bardzo zależy na Stretch Four, a taki jest w NY ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy piszecie...

 

http://img.fannation.com/upload/truth_rumor/photo_upload/405/475/full/Kyrie-Irving-mask.jpg

 

jest wpisany oznakami grypy a kontuzje to może mieć kyrie....

 

oczywiście poszło grzeczne zaprzeczenie więc na bank było wpierdol..... i wiemy kto wygrał starcie:

 

The Cavaliers' starting guard returned to practice Monday after missing two games with "flu-like symptoms" and denied he had been in a physical confrontation during a players-only meeting last week following a loss in Minnesota.

 

 
Waiters

Reports of a possible altercation surfaced over the weekend. They were fueled by Waiters' absence from games against Charlotte and Washington as well as All-Star point guard Kyrie Irving's black eye and broken nose.

"I'd rather fight somebody else on the other team than one of my teammates," Waiters said after practice. "That's the way it is. That's the way I was brought up. I feel as though we say we're family, then we're a family and I'm going to look out for you to the best of my abilities. All the other stuff is foolishness."

The Cavs, who have struggled during the early portion of this season, were blown out by 29 points last week by the Timberwolves. After the game, Cleveland's players met privately to clear the air.

Waiters said the discussion was helpful.

"We got it off our chests," he said. "I think we needed it and we can move forward. We're men. Nobody got into no altercations or anything like that. We got everything off our chests that we needed. That's that. All the other rumors, man, are rumors. Don't believe it. It's not true.

"We talked. Everybody talked. Nobody put their hands on nobody."

Waiters did not play in Friday's loss to the Bobcats or Saturday's overtime win against the Wizards. Irving, who has been playing with a mask to protect a nasal fracture, scored 41 points in the win over Washington.

Cavs coach Mike Brown expects Waiters to play Wednesday, when Cleveland hosts Washington. Waiters has started nine games this season, but Brown said he has not decided how he'll use the second-year guard.

"I'm not sure. I've put guys in and out of the lineup," Brown said. "I'm still searching. Every time we step on the floor, I feel like we're getting closer to a group of guys I think can play together for an extended period of time."

Waiters, the fourth overall pick last year, is averaging 13.3 points and 3.1 rebounds.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignaz mimo ze pokazales klase bo sie przywitales to masz minusa za pisanie po angielsku.

 

shit! sorry MVP jestem naprawdę confused. taki user jak Ty ma nicka MVP? weird nieprawdaż? szok ten topik o rumorsach w NBA. sorki jeszcze raz .. srybnę correctę i wrzuce translejszyn....

lubisz bardziej jumpery czy crossovery? bo wiem ze najbardziej lubisz lajknąc slamdunki tylko looknij na nazwę bo chyba piszesz inaczej.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Gortat - Przeczytałem to w przeglądzie sportowym, dlatego też wspomniałem, że to syfiasty rumor

@Gordon - Jako fan Bobcats jestem za tym, aby już go wymienli nawet za 2 runde draftu

@Ainge - nie mam nic do dodania : D

@Ujiri - wcale się nie dziwię. Tak jak pisałem wyżej Gay na bank się pożegna ze składem, pewnie to samo dotyczy się paru innych grajków. Wcale się nie zdziwię jak do wzięcia będzie DeRozan, Amir i Augustin. 

 

A kto weźmie na kark kontrakt Rudego - te jego cudowne 2 lata ? Skoro w Toronto totalnie nie wypalił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignaz mimo ze pokazales klase bo sie przywitales to masz minusa za pisanie po angielsku.

Dokładnie masz rację @MVPrzemku, typ był parę razy poza Toruniem i już szpanuje :P

 

ps. co do Ujiriego to po wymienieniu bargsa i to nie w zamian za odpady nuklearne, jestem święcie przekonany że niema rzeczy której on nie dał by radu opchnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.