Skocz do zawartości

NBA Rumors 2013/14 // ploty-ploteczki, przymiarki-przymiareczki


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam Jordan, zanim wróci do kondycji fizycznej to reszta skończy pięćdziesiątkę a on setkę, za to Olajuwon jako center byłby idealny. A oglądając wszelkie workouty z Howardem, Kobe'm, Jamesem a szczególnie "Shaq'owym my man" Javalem McGee to wydaje mi się, że np. na 15 min w ważniejszych meczach spokojnie w wieku 52 lat przydałby się większości zespołom,

wiesz, te treningi fajnie wygladaja, ale to jak z highlightami, czy zwiastunami filmow - trzeba sie naprawde "postarac" aby to wyyszlo zle. tymaczem realia sa duzo brutalniejsze dla Hakeema i ile ten jego kunszt znaczyl w NBA gdy nie mial juz atletyzmu, to widzielismy gdy byl duzo mlodszy, bo przeciez w tych raptors to jednak gral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Cavs rozmawiali z Philly; Bulls i NYK na temat wymiany Diona Waitersa. 76ers proponowali Turnera, NYK Shumperta, a Bulls Denga. Nie wiem dla Was, ale dla mnie możliwości w obronie Shumpa, bądź Denga przydałyby się w Cavs i chętnie bym zobaczył: Jack - Irving - Deng - Thompson - Varejao/Bynum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem ciekawy rumor pojawil sie z Cavs: Bennett, Varejao, Thompson za Turner, Young, Hawes

 

Szkoda byloby mi naszych Sixerów, bo każdego darze sporą sympatią, nawet Hawesa, ktory w takiej formie mimo swojej szczudłowatosci jest fun2wach. 

 

ale ma to sens - Cavs dostaja mlodych graczy, ale juz dużo lepszych na dzis do obudowania Irvinga i walke o PO, oddaja busta, ktory u nas dostanie minuty, Thompsona ktory jest najwartosciowszym elementem tradu (sixers zyskuja fajnego, mlodego wysokiego) no i Varejoke, ktory jest juz po primie i dogra sobie u nas tylko do konca kontraktu - mozna go zostawina na za rok, bo mamy TO jako mentora dla Noela. 

 

Cavs maja Hawes/Young/Turner/Waiters/Irving z Jackiem, Bynumem, Zellerem i Clarckiem i Milesem z ławki (gdzie Waiters i tak leci za jakiegos veta)

 

Philly rozwalaja sklad, ktory dzisiaj na wschodzi jest borderline PO team, i robią młody core MCW-Thompson-Noel, a w drafcie mogą szkucac SF/SG (Jabbari, Smart, Wiggins) 

 

Trudno mi sobie wyobrazic, zeby to przeszło, ale dosc ciekawa to opcja, jesli i tak planujemy sie pozbyc w/w trójki. Contender za Thadda nie da nam talentów, a tutaj dostajemy 2 - Bennetille i Thompsona.

 

Inna sprawa, ze nie wiem, czy Brown nie szykuje sie do grania frontem Noel/Hawes, bo calkiem ladnie moze sie to uzupelniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ma to sens - Cavs dostaja mlodych graczy, ale juz dużo lepszych na dzis do obudowania Irvinga i walke o PO, oddaja busta, ktory u nas dostanie minuty, Thompsona ktory jest najwartosciowszym elementem tradu (sixers zyskuja fajnego, mlodego wysokiego) no i Varejoke, ktory jest juz po primie i dogra sobie u nas tylko do konca kontraktu - mozna go zostawina na za rok, bo mamy TO jako mentora dla Noela.

Taki trade nawet ma sens, ale Tristan Thompson nie jest fajny. Jest tylko młody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, możliwe. 

 

Thompsona powiem szczerze b. mało widziałem, ale nie jest to chyba taka całkiem zła opcja, Młody, atletyczny, długie łapska juz dzisiaj ociera sie o srednie DD, nie wiem jak u niego z bronieniem pickow itd, ale pod Brettem Browne, ktory wydaje sie byc sporo lepszy niz Mike Brown i 1-st pass rozgrywającym jakim jest MCW mogłby być naprawde solidnym grajkiem.

 

Inna sprawa, ze nie koniecznie musiałby u nas zostać. W draft night z pickiem od Pelicans mogłby posłużyć do wspięcia się wyżej w drabince. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waiters pobił się z Irvingiem i ostatnio mial jakies dymy z Thompsonem.

 

Masz jakieś wiarygodne info o tym pobiciu? Bo brzmi to mocno absurdalnie, a wyszło chyba dlatego, że Irving miał podbite oko (po oberwaniu łokciem w jakimś meczu). Z tego co mi wiadomo, to Waiters bardziej się posprzeczał z Thompsonem. Główny zarzut jaki miał Dion wydaje się słuszny. Irving i Thompson popełniają błędy w obronie, a nikt nie ma do nich o to zastrzeżeń i jeszcze dostają b dużo touches w ataku. Gośc b dobrze broni, potrafi zakrać picka. Gdyby miał rzut byłby nawet dobrym grajkiem. Tak czy siak w obecnym sezonie jest lepszy niż Kyrie, który gra fatalnie.

 

 

 

Thad Young powinien iść do jakiegoś lepszego zespołu, a nie znowu gnić poza PO.

 

Chętnie bym go widział na PF w Spurs. Może 76ers by nam go dali w zamian za wychowanie świetnego coacha.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki Turner by nie był, to w takim kształcie wymiana dla Cavs super, no ale nie chce mi się wierzyć, aby praktycznie za Thompsona pozyskali zawodników, którzy tu i teraz mogą im znacznie pomóc w walce o drugą runde PO. Tak jak pisze kolek musileiby dorzucić picki, no chyba z dwa pierwszorundowe w 2016 i 2017 żeby to miało ręce i nogi. Jeżeli wchodziłaby trójstronna wymiana, to jestem w stanie wyobrazić sobie coś takiego:http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=n7dmt8e. No i wtedy NYK oddają pick 76ers z 2015 i 2017 a Cavs jeden z 2016/2017 plus ten Sacramento, który mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hinkie nigdy by na to nie poszedł, chyba ma więcej oleju w głownie niż oddawać swoje najlepsze karty przetargowe za taki pakiet. 3-deal Team trade chyba, że to byłby i Sixers jeszcze coś dostają, albo Cavs dodają Waitersa oraz picki w drafcie. Knicks natomiast nie chcą Waitersa i szukają wzmocnień pod kosz.

Edytowane przez skejcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.