Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Krzemo napisał:

Taniej bym go przejął 😉

Teraz tak piszesz po zakończeniu karier przez Zo i The Glide :) 

U mnie sytuacja wyglądała tak, że jak nie oddałbym w wymianie Ersana podczas draftu, to nie mógłbym przedstawić QO Brookowi i ryzykowałbym jego utratę po kolejnym sezonie na co sobie nie mogłem pozwolić. Ponadto po kolejnym sezonie liczę na propozycję kontraktu od Tracyego McGradyego i utrzymuję wtedy spokojnie core. 

1 minutę temu, julekstep napisał:

nom

3x 1st + 3x 2nd (wszystko bez protekcji) za pozbycie się kontraktu to okropna cena

 

no wykorzystał @Pablo81 bez skrupułów słabość @Alonzo do rl-life Heat playersów 😕 

ja tam jestem z dealu zadowolony. :) Drogo mnie kosztowało licytowanie się z @cvbe o Ersana podczas mojego pierwszego FA, ale pierwsze śliwki robaczywki. U mnie jest jeden kierunek - nie ma tanku. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

ja tam jestem z dealu zadowolony. :) Drogo mnie kosztowało licytowanie się z @cvbe o Ersana podczas mojego pierwszego FA, ale pierwsze śliwki robaczywki. U mnie jest jeden kierunek - nie ma tanku. :P 

no tylko żebyś za rok Beasleya nie podpisał na podobnym kontrakcie xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ice23 napisał:

widze, strategia poziom master, z taką to miś jest juz tuż za rogiem

No tak, jedyną odpowiednią strategią było wziąć od Ciebie ten złom, którego nie udało Ci się wcisnąć nikomu :D albo od kogoś innego kolejny late 1st, który bym oddawał za free przed draftem, żeby tylko nie musieć wybierać :D

3 minuty temu, elwariato napisał:

To raczej taka syrategia a la Polak 😄😛

To strategia a'la "nie oddam grajka komuś kto pisze jedno w PMach a zupełnie co innego na forum" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.