Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, cvbe napisał:

No tak, jedyną odpowiednią strategią było wziąć od Ciebie ten złom, którego nie udało Ci się wcisnąć nikomu :D albo od kogoś innego kolejny late 1st, który bym oddawał za free przed draftem, żeby tylko nie musieć wybierać :D

To strategia a'la "nie oddam grajka komuś kto pisze jedno w PMach a zupełnie co innego na forum" :)

szkoda ze juz pousuwalem te wiadomosci.....chcialem dac 1st pick, to bylo psioczenie ze nie ten rok, ze to ze tamto, potem juz bylo blaganie na forum, ze oddasz za jakikolwiek 1st pick i wszyscy olali....i bardzo dobrze, cwaniactwo trzeba tepic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cvbe napisał:

Spoko, łap :)

,

Jednak mam w wiadomosciach, ale nie chce mi sie robic skanow, no chyba ze dalej mnie bedziesz bardzo wkurwial takim pi****leniem, to moze sie pobawie w to ;)  sprawdzilem dla przypomnienia sobie jak to bylo i stanelo, ze dawalem 1st rd '37 i ktoregos z moich rozgrywajacych (do salary), to ty psioczyles ze Harper jest beee, ze lepszy Prigioni, w sumie jeden c***, bo i tak zaden by nie gral i sprawa upadla, WIEC JESTEŚ KRĘTACZ, KŁAMCA I CWANIAK (tzn. tobie sie wydaje ze jestes cwaniak :) )

5 minut temu, cvbe napisał:

Spoko, łap :)

1.png

Tak bylo, potem jednak caly czas go chcialem widzac bide moich PG i sie skonczylo jak wyzej napisalem

Edytowane przez Ice23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Ice23 napisał:

Jednak mam w wiadomosciach, ale nie chce mi sie robic skanow, no chyba ze dalej mnie bedziesz bardzo wkurwial takim pi****leniem, to moze sie pobawie w to ;)  sprawdzilem dla przypomnienia sobie jak to bylo i stanelo, ze dawalem 1st rd '37 i ktoregos z moich rozgrywajacych (do salary), to ty psioczyles ze Harper jest beee, ze lepszy Prigioni, w sumie jeden c***, bo i tak zaden by nie gral i sprawa upadla, WIEC JESTEŚ KRĘTACZ, KŁAMCA I CWANIAK (tzn. tobie sie wydaje ze jestes cwaniak :) )

Tak bylo, potem jednak caly czas go chcialem widzac bide moich PG i sie skonczylo jak wyzej napisalem

No dobra, przyznaję się, nie chciałem sprzedać Ci Nasha bo Cię po prostu nie lubię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, cvbe napisał:

Spoko, łap :)

1.png

A, widzę że jeszcze później coś myślałeś nad pickami ale nie mogłeś się zdecydować kogo z czym oddać i temat upadł :)

Temat upadl z troche innego powodu (skan nizej). Widac jeszcze do dzis nie wytrzezwiales, bo odpowiedzi juz nie bylo.....wiec nie pierdol.....

Ode mnie tyle na ten temat.....

 

 

 

Bez tytułu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ice23 napisał:

Wole byc mniej kumaty, niz podłym krętaczem, ktory ludzi w c***a robi.....

Stary, nie mam już dostępu do kompa ale jak wrócę to chyba Cię ukrócę ostatnim screenem z naszej rozmowy bo ewidentnie próbujesz robić z ludzi idiotów i wycinać fragmenty rozmowy :) Doczytaj do końca (wiem, że już to zrobiłeś ale udawajmy, że nie), zastanów się czy mam wrzucić screen czy już Ci wystarczy buractwa. Nawet możesz nie przepraszać bo w internecie mnie nic nie rusza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

Stary, nie mam już dostępu do kompa ale jak wrócę to chyba Cię ukrócę ostatnim screenem z naszej rozmowy bo ewidentnie próbujesz robić z ludzi idiotów i wycinać fragmenty rozmowy :) Doczytaj do końca (wiem, że już to zrobiłeś ale udawajmy, że nie), zastanów się czy mam wrzucić screen czy już Ci wystarczy buractwa. Nawet możesz nie przepraszać bo w internecie mnie nic nie rusza :)

Przepraszam to ludzi na jakims choc minimalnym poziomie wiec......Wklejaj sobie co chcesz, jebie mnie to, jestes dla mnie zerem i nie bede nawet juz czytal to co ew. odpiszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Nie tak wiele :P 

Ale z beGM to byście mogli wziąć nasze rozwiązanie z trading blockiem - 1 team 1 post (chcesz coś nowego napisać - kasuj poprzedni post), bo często w tym temacie trzeba się przekopywać przez ileś stron i łatwo zgubić, że ktoś coś sprzedaje/kupuje.

Zrobię może nowy temat bo w tym to nie ma sensu i wprowadzimy takie rozwiązanie, ale to pewnie po weekendzie bo teraz wódeczka czeka, a skończę pewnie jutro późnym wieczorem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał:

@julekstep

Ty kupiłeś 1-4 LAC czy 5-30?

5+

czyli mała szansa że wpadnie, ale jak wpadnie to będzie banger (pewnie 5-7)

Teraz, Pablo81 napisał:

Ło matko! Ale tanio ten KMart poszedł. I jeszcze Dirk. Wcześniej transfer AK teraz to. 

Proszę o wprowadzenie pendingu dla @julekstep

Dirk dla mnie był akurat obciążeniem w salary :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.