Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Pablo81 napisał:

Dopłata pickiem do Goodena za Wrighta. Świat się kończy :) A najlepsze jest to, że @Krzemo szeroko komentuje 3way Spurs - Rocekts - Bucks, a potem robi taką wymianę.

Nie znasz realiów za bardzo. 

Chciałem Wrighta bo mi pasuje a poprzedni jego właściciel chciał oprócz picku jeszcze fajnego prospecta a na ten pick też marudził. 

Gooden to po prostu zamówienie, ja bym go na takim kontrakcie nie chciał. Wolę Wrighta a przy okazji zrzuciłem niepotrzebnego Browna. 

Wright to fajny 3&d, kontrakt mi nie przeszkadza a z cap space nie miałem pomysłu p 3 turze a trzeba było go wydać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tecu napisał:

Nie znasz realiów za bardzo. 

Chciałem Wrighta bo mi pasuje a poprzedni jego właściciel chciał oprócz picku jeszcze fajnego prospecta a na ten pick też marudził. 

Gooden to po prostu zamówienie, ja bym go na takim kontrakcie nie chciał. Wolę Wrighta a przy okazji zrzuciłem niepotrzebnego Browna. 

Wright to fajny 3&d, kontrakt mi nie przeszkadza a z cap space nie miałem pomysłu p 3 turze a trzeba było go wydać. 

btw - dogadaliście się jak będzie realizowany swap jeśli pick Suns (top-8 protected) nie trafi do Bulls? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

btw - dogadaliście się jak będzie realizowany swap jeśli pick Suns (top-8 protected) nie trafi do Bulls? :) 

To musiałaby by być sytuacja, że i pick Dallas i Phoenix byłyby w top8 nierealne. 

Ale jeżeli tak by było to naturalne, że jeżeli pick Dallas byłby lepszy to pick Phoenix gorszy czyli dla Denver po prostu pick Phoenix 37.

@Krzemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Pablo81 napisał:

@Krzemo jak już otworzył kramik, to 3x na Boozerze zarobił :)

@julekstep jutro Ty campy robisz?

jutro się okaże :)

tak czy siak campy będą live

55 minut temu, Krzemo napisał:

Nuggets out: Drew Gooden 

 

Nuggets in: Nets 1st 2036 [top 10 protected], Carlos Boozer 

 

Nets out: Nets 1st 2036 [top 20 protected], Carlos Boozer 

 

Nets in: Drew Gooden

 

@matiwrona

to top10 czy top20 ? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Deal nie przechodzi (tzw "wał januarego") - Boozer nie może wrócić do Nuggets przed upływem 20 dni simkowych, czyli pierwsze 20 dni sezonu nie może iść do Denver.

Się ma zasadę swojego imienia to się jej pilnuje czasem :D 

ahahahahahah

w sumie true xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Deal nie przechodzi (tzw "wał januarego") - Boozer nie może wrócić do Nuggets przed upływem 20 dni simkowych, czyli pierwsze 20 dni sezonu nie może iść do Denver.

Się ma zasadę swojego imienia to się jej pilnuje czasem :D 

Jak już chcemy być tak precyzyjni i liczymy dni simkowe ...:

Boozer poszedł w day 170

Teraz mamy day 184

Zaraz pęknie te brakujące 6 dni i przyklepiemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kuba2419 napisał:

Każdy etap FA to jeden simkowy dzień?

trade był w day 170 (draft to day 170)

teraz mamy day 184 :), piąty etap to będzie day 185

 

po V etapie a przed campami będzie day 190 -> więc dopiero po etapie trade może być zrobiony :P (chociaż ofc to totalnie nic nie zmieni bo trade nie ma wpływu ani na liczbę spotów ani na salary)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SzuLcU napisał:

A ja ma w sumie propozycje, żeby ten czas jakoś skrócić od następnego sezonu. Jest tak  jak pisze Krzemo jednak ten czas jakoś w grze upływa. 

A może taka samą zasadę zrobić dla graczy wybieranych w FA że nie można ich wytransferować przed 20 dniem nowego sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kuba2419 napisał:

A może taka samą zasadę zrobić dla graczy wybieranych w FA że nie można ich wytransferować przed 20 dniem nowego sezonu?

A czemu zabraniać czegoś co funkcjonuje normalnej rzeczywistość? Przecież S&T nie jest złe, niczego nie wypacza ani nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Ice23 napisał:

Sacramento Kings rozważą oddanie Richarda Hamiltona. Szukam za niego klasowego rozgrywającego lub podkoszowego (najlepiej centra). Mile widziane tez 1st rd picki w rozliczeniu. Tak jak wyżej napisalem: rozważam, wiec nie oddam go za pół darmo  :P

Pewne rzeczy są niezmienne - Ziemia krąży wokół Słońca, po nocy zawsze wstaje dzień, rzeki płyną w tym samym kierunku  oraz Rip Hamilton jest na Tradeing Blocku Sacramento Kings :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Pewne rzeczy są niezmienne - Ziemia krąży wokół Słońca, po nocy zawsze wstaje dzień, rzeki płyną w tym samym kierunku  oraz Rip Hamilton jest na Tradeing Blocku Sacramento Kings :) 

Jeszcze zobaczymy po campie ale pora aby KD przejął rolę lidera i 1st opcji, zobaczymy jeszcze na Ripa po campach, bo ma jeszcze ponad 50 potencjału  :P

zresztą Hamilton jak jest na trade bloku to gra zawsze lepiej ;)

 

Edytowane przez Ice23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.