Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Pablo81 napisał:

Jak zawsze sie nie zgodzę :)

Smith ma 25 lat potencjal 59, Gay odpowiednik 24 i 61. Roznica tutaj jest niewielka. Natomiast skillset Josh ma duzo lepszy. 

Gay tak mnje wk... iał w tym sezonie, jak nikt inny - sporo (okolo 6-7) meczow na styku przegralem, poniewaz Rudy w klacz urzadzal sobie festiwale pudel. A jego scoring tez w praktyce wyglada blado ~41%.

Szczerze, to bardzo sie zdziwilem, kiedy @julekstep wyszedl z tym propsem. Myslalem, gdzie jest haczyk. Moze ma jakis ukryty parametr od kontuzji, moze nie chce przedluzyc w probnych simkach itp,  itd. Ale wychodzi na to, ze Julek faktycznie czuje miete do tego Gaya i wyszla fajna wymiana. Tylko Dirka szkoda. 

Powiem tak -> Smith jest świetny, ale mnie niestety trochę zawiódł (od kiedy jest u mnie miał jedne świetne campy i 3 żałosne - w sensie że przy b.dużym potencjale leciał do góry o 1 punkt itp) i o ile na kolejne kilka lat jest pewniaczkiem do top-3 DPOTY i all-def teamów o tyle nie dogonił i już nie dogoni prime Webbera (na co liczyłem) bo swoich ofensywnych ograniczeń już raczej nie przeskoczy.

Ofc gdyby jeden z ostatnich finałów był wygrany to w tym roku ciągle w Orlando siedział by core Perk-Smith-AK-Martin....no ale po dwóch takich wtopach wkurwienie każe szukać nowych rozwiązań :) (Martin się pewnie ostanie najdłużej bo raz że on jest całą karierę w Magic, dwa że wbrew pozorom o takich scorerów nie jest łatwo, trzy że ma świetny kontrakt)

Gay o ile nie będzie nigdy liderem o tyle jest świetną drugą/trzecią opcją i dzięki ofensywie ma sufit na poziomie all-NBA 2nd teamów (za LeBronem ofc). Ja cały czas wierzę w to że Rose zrealizuje swój potencjał a póki co to Gay będzie side-kickował Martinowi (stworzą w sumie fajny duet two-way wingów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Jakich sidekicków, jak Griffin to już jako rookie był 1 opcją PO teamu, teraz jest 1 opcją teamu mającego duże szanse na HCA i dalej ma 89 potencjału :P i dawałem mocny asset;)

A zabujałeś się w Gayu i cóż... finalnie to oddałeś 2x1st tier playerów (Kirilenko, Smith) za naprawdę bieda pakiet, mocno wpi****le w finałach do głowy Ci weszły jednak :D 

Póki Griffin nie ma bloku póty będzie problematyczny. No a do Gaya dostałem Dirka, który przez najbliższe 2 lata powinien być lepszy od Blake'a (ok w każdej roli innej niż bieda 1sza opcja :P)

a co do bieda pakietu:

Oden-Gay-Rose + Nowitzki-Speights-Batum-Blake (bez ruchów transferowych pewnie bym go stracił na FA) to imho dość solidna paczka (ofc pamiętajmy o tym, że Rose'a brałem przed ostatnimi, kiepściutkimi campami)

9 minut temu, Pablo81 napisał:

Nie chce Cie rozczarować, ale Julkowi chodziło tylko o Gaya. Ten anons, że czeka na oferty za Smitha, to tylko, żeby mnie zmotywować.

jakby january dał mi to czego chciałem bez targowania to pewnie bym z nim klepnął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Oden-Gay-Rose + Nowitzki-Speights-Batum-Blake (bez ruchów transferowych pewnie bym go stracił na FA) to imho dość solidna paczka (ofc pamiętajmy o tym, że Rose'a brałem przed ostatnimi, kiepściutkimi campami)

Całe trio z twojego core ma spore znaki zapytania. Może któryś z Nich będzie gwiazdą pierwszego formatu ( ale uczciwie to tylko Rose zdradza taki potencjał ).

Najlepszym graczem Magic znowu jest Kevin Martin, a to oznacza, że zespół z Florydy znowu będzie zapewne regularnie zbierał wpi****le na poziomie pierwszej rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Całe trio z twojego core ma spore znaki zapytania. Może któryś z Nich będzie gwiazdą pierwszego formatu ( ale uczciwie to tylko Rose zdradza taki potencjał ).

Najlepszym graczem Magic znowu jest Kevin Martin, a to oznacza, że zespół z Florydy znowu będzie zapewne regularnie zbierał wpi****le na poziomie pierwszej rundy.

nie no

najlepszym graczem Magic aktualnie jest Gay i to by far :)

sufit najwyższy ma Rose

a najlepszym scorerem jest Martin.....tak jak przez ostatnie 5 sezonów :P

AŻ SE CHYBA ZARAZ ZROBIĘ MULTIYEAR SIMKĘ

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

Jakich sidekicków, jak Griffin to już jako rookie był 1 opcją PO teamu, teraz jest 1 opcją teamu mającego duże szanse na HCA i dalej ma 89 potencjału :P i dawałem mocny asset;)

A zabujałeś się w Gayu i cóż... finalnie to oddałeś 2x1st tier playerów (Kirilenko, Smith) za naprawdę bieda pakiet, mocno wpi****le w finałach do głowy Ci weszły jednak :D 

Smith jeszcze się nie rozpakował, jak coś :) Może Twoja oferta mnie urzeknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Lepiej sobie radzi jako 1 opcja niż Gay jako 1 czy 2 :P, a z tym Dirkiem bez żartów xd.

przy mojej taktyce, w momencie kiedy nie potrzebuję udawanych pseudo-pierwszych opcji to Dirk > Blake (w tym sezonie i pewnie jeszcze w kolejnym)

1 minutę temu, january napisał:

No złotych gór ode mnie chciałeś, a puściłeś za gorszą ofertę Spurs od mojej kontroferty, którą jeszcze mogłeś negocjować :D 

ja zawsze daje uczciwe oferty

mogłeś mieć potworny frontcourt Chandler/Smith/Wallace który pozwałałby szaleć w ofensywie Brickowi

byłbyś wtedy o Ripa Hamiltona od bycia zdecydowanie najlepszą ekipą w simce :) 

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

To daj potem znać ile razy Gay w All-Team :P

simka do 2041

5 x w all-NBA (ale zawsze 3rd)

 

ale najważniejsze że 2 misie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
26 minut temu, Pablo81 napisał:

Polubilo = tak.

@julekstep

Dawaj to TD o 22, jak każda rundę FA.

Może się dziś przebuduję :)

w sumie true, bo simki to i tak dziś nie będzie  (bo trzeba chwili na ustawienie składu itp)

TD PRZESUNIĘTY NA 22:00 (ale tutaj sztywny termin, bez wyjątków)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo81 po prostu musi robić transfery. Niestety jedne mu wychodzą lepiej, inne gorzej. Chyba, że chce tankować i ważne były dla niego jego własne picki.

A pewnie i tak się nie znamy i zaraz wyczaruje jakiś kolejny deal 😀

A Boston z Wallacem, Smithem i Westbrook iem będą mega mocni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pablo81 napisał:

Bez przesady, w Bostonie jest Mayo w s5, ale są bardzo mocni.

Griffin jest dobry, ale Lillard będzie jeszcze lepszy. A i Timi wraca do domu:)

I mogę, przy odrobinie szczęścia powalczyć w PO, i mogę przytankowac, i mam prospekt. Hurra!

Lillard to w realiach simki raczej upośledzony Nash będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.