Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

3majcie tam ciśnienie xD i nic nie cofamy.

IMO to nie jest zły trejd dla PTB, przecież z przyzwoitych zawodników tam poszedł tylko LMA. Reszta to wypełniacze na 3 slot do rotacji, 2 picki 1 rundy ok, może mógłby iść jeden mniej, ale to też raczej powinny być picki od 15 w dół (jeśli LAF tego nie zjebie), więc żadna rewelacja.

PTB mają teraz bardzo fajną rotację, o ile z głową to ustawią. Może być pewien problem w def, ale off konkret

dennis - gordon - towns - monroe - zubac

ramon - ramon - covington - bam - bam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzemo napisał(a):

dennis - gordon - towns - monroe - zubac

ramon - ramon - covington - bam - bam

dennis - gordon - covington- monroe - kat

ramon - ramon - bam - bam - zubac

poprawiłem

KAT się marnuje na SF (zajebisty blok i zbiórka + fatalne perD)
Covo to dużo lepszy gracz niż Zubac, więc lepiej jego mieć w s5  (szczególnie że to idealny filler do takiego ofensywnego s5)

3 minuty temu, Krzemo napisał(a):

3majcie tam ciśnienie xD

to jak Pablo się wkurwia to przecież najfajniejsza rzecz ever

 

taki qcin jakby dostał feedback że kogoś wydymał to by się jarał i wrzucał do media roomu jakieś pierdy o niepokonanych jastrzębiach xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał(a):

KAT się marnuje na SF (zajebisty blok i zbiórka + fatalne perD)
Covo to dużo lepszy gracz niż Zubac, więc lepiej jego mieć w s5  (szczególnie że to idealny filler do takiego ofensywnego s5)

KAT ma do dupy POST, ja bym go na C nie wystawiał, bo byle kołek będzie tam bił na nim swoje punktowe rekordy. Grałbym Bamem (tu lepszy DEF), albo Zubacem (tu lepszy REB) i postawiłem na zbiórki. 

Na SF można zmaksymalizować  walory ofensywne KAT, swoje i tak zbierze. Covington jako podstawowy SF ... mnie nie przekonuje, za słaby off, a ja grałbym w PRB full OFF. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krzemo napisał(a):

KAT ma do dupy POST, ja bym go na C nie wystawiał, bo byle kołek będzie tam bił na nim swoje punktowe rekordy. Grałbym Bamem (tu lepszy DEF), albo Zubacem (tu lepszy REB) i postawiłem na zbiórki. 

Na SF można zmaksymalizować  walory ofensywne KAT, swoje i tak zbierze. Covington jako podstawowy SF ... mnie nie przekonuje, za słaby off, a ja grałbym w PRB full OFF. 

w takim s5 nie potrzeba juz wiecej off a Covo jest swietnym fillerem a Zubac to nie jest gracz na poziomie s5 poki co

KAT faktycznie ma slabe postD....ale perD ma turbo fatalne - dodatkowo ma chociaz ten blok (jako jedyny w ekipie na takim poziomie). No i na C jego handling nie powinien byc az tak odczuwalny

ta druzyna i tak nie bedzie dobrze bronic - oni maja rzucic wiecej pts niz rywale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

w takim s5 nie potrzeba juz wiecej off a Covo jest swietnym fillerem a Zubac to nie jest gracz na poziomie s5 poki co

KAT faktycznie ma slabe postD....ale perD ma turbo fatalne - dodatkowo ma chociaz ten blok (jako jedyny w ekipie na takim poziomie). No i na C jego handling nie powinien byc az tak odczuwalny

ta druzyna i tak nie bedzie dobrze bronic - oni maja rzucic wiecej pts niz rywale

te ekspert, idz tankowac dalej bo w tym jestes dobry, a nie Qcinowi picki psujesz😄😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzemo napisał(a):

Wiec dlatego nie daję minut Covingtonowi :) 

ale dajesz Zubacowi ktory jest jeszcze gorszy w O :P

2 minuty temu, elwariato napisał(a):

te ekspert, idz tankowac dalej bo w tym jestes dobry, a nie Qcinowi picki psujesz😄😋

no zobacz moja taktyke teraz

ogrywam mlodziez znow

nie moja wina ze mam taka ZAJEBISTA MLODZIEZ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzemo napisał(a):

KAT off na SF > KAT off na C

Zbuac off = Covingotn off

no wlasnie nie wiem czy z tym handlingiem KAT na SF to takie zloto

no i dalej jego scoring to glownie inside

5 minut temu, Koelner napisał(a):

postd u c to podstawa. wiem że modniejszy jest block dla tej pozycji ale każde PO w dupe przez słaby postd Biedrinsa ze taki val czy bosh wyglądali jak przynajmniej śp Henryk Wardach w prime 

przecież Zubac ma o całe 8 więcej tego postD :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał(a):

przecież Zubac ma o całe 8 więcej tego postD :) 

Dlatego jest jeszcze opcja postawienia na Bama na C, on w def daje radę, przy założeniu, że Greg i Town nadrabiają na desce, trzeba byłoby po prostu posimować jaka konfiguracja najbardziej tam pasuje.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krzemo napisał(a):

Dlatego jest jeszcze opcja postawienia na Bama na C, przy założeniu, że Greg i Town nadrabiają na desce, trzeba byłoby po prostu posimować jaka konfiguracja najbardziej tam pasuje.

ale po co kombinować skoro najlepszy gracz, czyli KAT, jest naturalnym (po prostu słabym w D) centrem :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.