Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Koelner napisał(a):

kontrakt Duranta przejebany 

Już nie raz @Pablo81 pokazał że nie ma kontraktów nietrejdowalnych i nie mówię tutaj o dopłatach pickami.

 

Jakiś czas temu też mówiono że Oden jest podobnym kontraktem a jednak nie ma problemu aby znaleźć na niego chętnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kuba2419 napisał(a):

Niby długookresowo niby kontrakt Durexa będzie bolał ale KD to jest na teraz jakieś 3xupgrade jeżeli chodzi do THJ i nie wiem czy kiedykolwiek on wskoczy na taki impakt jak Durex, ale spoko. Oddali LMA i KO ale mają jeszcze Leona Powe i Jonasa co tragedia nie jest, myślę że s5 zyskała na siłę ale tak jak mówisz wywalili się z rotacji wśród wysokich.

ale przecież KD przy Gayu raczej będzie musiał grać jako SG -> a jako SG to nie jest aż taki MEGA upgrade

5 minut temu, kuba2419 napisał(a):

Jakiś czas temu też mówiono że Oden jest podobnym kontraktem a jednak nie ma problemu aby znaleźć na niego chętnych :)

pls kontrakt Odena nigdy nawet nie był blisko tego co ma KD (średnio 23 bańki przez 5 lat, grajka na poziomie ~borderline all-stara z 39 potencjału :) )

to jest raczej ta liga kontraktowa co Marion czy AK (chociaż AK to i tak pewnie lepszy case bo w sumie przez pierwsze 2-3 lata kontraktu był luźno wart swojej kasy, tutaj po prostu druga część kontraktu będzie mordercza - na co Magic są gotowi ofc! xD)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kuba2419 napisał(a):

Już nie raz @Pablo81 pokazał że nie ma kontraktów nietrejdowalnych i nie mówię tutaj o dopłatach pickami.

 

Jakiś czas temu też mówiono że Oden jest podobnym kontraktem a jednak nie ma problemu aby znaleźć na niego chętnych :)

Kuba, dzięki za dobre słowo, ale proszę nie oznaczaj mnie, bo muszę potem czytać, że THJ to właściwe Durant na SG, że 16PPG=30PPG i jak ktoś zaprzecza swoim własnym tabelkom, klasyfikując wysokich Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Kuba, dzięki za dobre słowo, ale proszę nie oznaczaj mnie, bo muszę potem czytać, że THJ to właściwe Durant na SG, że 16PPG=30PPG i jak ktoś zaprzecza swoim własnym tabelkom, klasyfikując wysokich Spurs.

Sam myślałem dołożyć Durexa do Rockets ale nie pyklo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pablo81 napisał(a):

i jak ktoś zaprzecza swoim własnym tabelkom

czyli jednak ściągnąłeś?

wiedziałem że tak se pierdolisz, ale pierwszy polecisz zassać! xD

13 minut temu, Pablo81 napisał(a):

muszę potem czytać, że THJ to właściwe Durant na SG, że 16PPG=30PPG

no 20 więcej w scoringu....i to właściwie cała przewaga KD względem THJ na SG (wiadomo że lepsza zbiórka i blok zawsze lepiej mieć niż nie mieć, ale na SG to są 'luxury stats')

i to wszystko za 3x większą kasę (przy dużo mniejszym potencjale, więc jak nie będzie jakiegoś campowego outliera to ten dystans się będzie zmniejszał i za 2-3 sezony to już pewnie będzie ten sam poziom :) )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał(a):

czyli jednak ściągnąłeś?

wiedziałem że tak se pierdolisz, ale pierwszy polecisz zassać! xD

no 20 więcej w scoringu....i to właściwie cała przewaga KD względem THJ na SG (wiadomo że lepsza zbiórka i blok zawsze lepiej mieć niż nie mieć, ale na SG to są 'luxury stats')

i to wszystko za 3x większą kasę (przy dużo mniejszym potencjale, więc jak nie będzie jakiegoś campowego outliera to ten dystans się będzie zmniejszał i za 2-3 sezony to już pewnie będzie ten sam poziom :) )

Tak. Ten sam poziom. Jeden większy, drugi mniejszy. Jeden rzuca 30 punktów na mecz, drugi 16. Są tacy sami. 

Już serio takie bzdury piszesz, że zabierasz mi przyjemność z tej gry. Przypierdolileś się do akurat do mnie. Szkoda 😕

Piszesz co ci wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Tak. Ten sam poziom. Jeden większy, drugi mniejszy. Jeden rzuca 30 punktów na mecz, drugi 16. Są tacy sami. 

Już serio takie bzdury piszesz, że zabierasz mi przyjemność z tej gry. Przypierdolileś się do akurat do mnie. Szkoda 😕

Piszesz co ci wygodnie.

a gdzie piszę że są tacy sami? przecież piszę że KD jest lepszy, ale jako SG to nie jest aż taki upgrade (KD to naturalny SF a przy Gayu będzie musiał grać na SG bo Gay.....to jeszcze bardziej naturalny SF) a dodatkowo osłabiasz mocno rotację podkoszową, więc na teraz overall to jest mały upgrade -> szczególnie patrząc na cenę (przyjęcie kontraktu o którym od campów piszę że jest aktualnie najgorszym kontraktem simki, dziwne że gimmie mi nie pisał że 'przypierdoliłem się do niego' :( )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

a gdzie piszę że są tacy sami? przecież piszę że KD jest lepszy, ale jako SG to nie jest aż taki upgrade (KD to naturalny SF a przy Gayu będzie musiał grać na SG bo Gay.....to jeszcze bardziej naturalny SF) a dodatkowo osłabiasz mocno rotację podkoszową, więc na teraz overall to jest mały upgrade -> szczególnie patrząc na cenę (przyjęcie kontraktu o którym od campów piszę że jest aktualnie najgorszym kontraktem simki, dziwne że gimmie mi nie pisał że 'przypierdoliłem się do niego' :( )

 

PTB muszą szukać wymian, żeby wzmocnić obwód -> PTB niepotrzebnie pozyskali Gordona - jest Sessions -> Gordon idealnie pasuje do PTB.

Dzięki - już podaruje odpisywaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pablo81 napisał(a):

PTB muszą szukać wymian, żeby wzmocnić obwód -> PTB niepotrzebnie pozyskali Gordona - jest Sessions -> Gordon idealnie pasuje do PTB.

Dzięki - już podaruje odpisywaniem.

gdzies w tych Twoich chocholach zgubil ci sie realny punkt 'PTB przeplacili'

nie zdziwilo mnie to!

(o punkcie 'zmiana taktyki z c***owej na rozsadna', ktora ma wiekszy wplyw na wyniki PTB niz Gordon tak btw, juz nie wspomne)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, julekstep napisał(a):

to jest raczej ta liga kontraktowa co Marion czy AK

Durant na dzisiaj to wciąż ofensywna bestia. Dziwi mnie, że Jazz go oddali, bo biorąc na promocyjnych kontraktach Batuma i Griffina, plus fajne campy prosiło się grać o pełną pulę, a tak to właściwie wypisali się z poważnej walki, bo nie ma tu ani topowej defensywy, a atak oparty o Griffin-Batum-Hardaway to na pewno nie jest mistrzowski kaliber. Jazz mają jeszcze prawie 10mln wolnego payrolla, oni trochę picków, nie maja talentu do przedłużenia, więc nie wiem dla kogo te oszczędności.

Także zaryzykuje tezę, że dobry deal dla Pablo. Wydaje mi się, że Durant ofensywnie spada z dużo większego pułapu niż Gay. Ten nawet po oddaniu Gordona nie wyglądał na lidera, a pewnie Pablo liczył że cyferki eksplodują i może ktoś się nabierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@julekstep

Sprzedałem Griffina do Knicks, to wpierdalales Koelnerowi, że mu sprzedałem zbuka, sprzedałem do Celtics, to tak długo ryłeś Szulimowi banię na discordzie, że to przyczyna jego porażek, że nawet sam mi napisał niby w żarcie, że jest niezadowolony z tej wymiany. A teraz nagle Griffin, bez znacznego postępu jest objawieniem na PF. Potem akcja z LAFem. Po prostu mam dość tego czarnego PR i przypierdalnia się o każdy deal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

@julekstep

Sprzedałem Griffina do Knicks, to wpierdalales Koelnerowi, że mu sprzedałem zbuka, sprzedałem do Celtics, to tak długo ryłeś Szulimowi banię na discordzie, że to przyczyna jego porażek, że nawet sam mi napisał niby w żarcie, że jest niezadowolony z tej wymiany. A teraz nagle Griffin, bez znacznego postępu jest objawieniem na PF. Potem akcja z LAFem. Po prostu mam dość tego czarnego PR i przypierdalnia się o każdy deal. 

oj tam, powinienes mu być wdzięczny, ak wziął 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Pablo81 napisał(a):

 

A teraz nagle Griffin, bez znacznego postępu jest objawieniem na PF.

no mi sie wydaje ze ponad dwukrotnie nizsza cena to jak najbardziej 'znaczny postep'

Blake za 8 baniek to bardzo fajny grajek

Blaks za 16-18 baniek to przeplacony kasztan

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał(a):

tam lepiej skup sie na wejsciu do PO bo picku brak i latwo nie bedzie...a w kolejnych latach tylko trudniej!

A co Cię to obchodzi. Lepiej zajmij się niszczeniem kariery AK do końca. Jak jakiś kontrakt zacznie mi ciążyć, jak AK czy Oden, to do Ciebie napiszę. Łukasz wszystko bez popity.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

A co Cię to obchodzi. Lepiej zajmij się niszczeniem kariery AK do końca. Jak jakiś kontrakt zacznie mi ciążyć, jak AK czy Oden, to do Ciebie napiszę. Łukasz wszystko bez popity.

 

mistrzostwo, wprowadzenie do HoF, podbijanie totali

kazdemu grajkowi zycze takiego zniszczenia kariery!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.