Skocz do zawartości

Transfery - komentarze, uwagi


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Krzemo napisał(a):

Z Amare na C to prawie przegrałem ;] w G7 grał\na PF. 

Więcej meczy na C grałem innymi zawodnikami. 

ale całe RS (jak już trafił do Nuggets) i prawie całe PO grał jako C

a w D to był właśnie taki (jeszcze) gorszy KAT

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

ale całe RS (jak już trafił do Nuggets) i prawie całe PO grał jako C

 

Były różne matchupy. Część meczy grał Giannis na C a Amare PF. Zresztą z ławki miałem Haywooda który ogarniał w DEF. 

Pomińmy  mój team, bo on jest specyficzny. C z def to podstawa, żeby coś osiągać, nawet nie musi rzucać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krzemo napisał(a):

Były różne matchupy. Część meczy grał Giannis na C a Amare PF. Zresztą z ławki miałem Haywooda który ogarniał w DEF. 

Pomińmy  mój team, bo on jest specyficzny. C z def to podstawa, żeby coś osiągać, nawet nie musi rzucać. 

tylko tu nie mówimy o teamie który wybiera KAT vs Oden/Perkins czy inny topowy D kołek

tutaj mówimy o: KAT vs:

- Zubac (czyli overall gracz na max backupa, z niewiele lepszą D)
- Bam (gracz już wyraźnie lepszyw  D, ale z fatalną zbiórką -> który pewnie na poziom legit startera wskoczy za rok, dwa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Chciałbym zauważyć, że Sylvek zastrzegł prawa Birda do Josh Smitha po czasie i nawet nie pierdnąłeś :)

Nawet nie zauważyłem. :) A też po 2 tyg.? ;) 

ja po czasie zdałem sobie sprawę, że do Hansbrough mogłem zastrzec, ale mówi się trudno :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka

Isaiah Thomas vs Eric Gordon

Inside: 49 vs 57

Jumpshot 100 vs 94

3P 94 vs 96

Handling 96 vs 96

Jumping 75 vs 71

@LAF numer znasz jak coś :P

 

 

Teraz, Alonzo napisał(a):

Nawet nie zauważyłem. :) A też po 2 tyg.? ;) 

Nie, ale był aktywnym cały czas GMem. Suns tego GMa nie mieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kuba2419 napisał(a):

Durex dalej zostaje na zachodzie 😁 dobry deal @Pablo81

czo? xD

przecież tym razem to Pablo sam się nadstawił

tak czy siak Rudy Gay + Kevin Durant długookresowo brzmi jak przepis na piękną katastrofę a i 'na teraz' nie zrobili jakiegoś upgrejdu (jest wyraźny upgrade THJ->KD ofc, ale tam przecież Spurs stracili przy okazji swojego drugiego i trzeciego najlepszego wysokiego)

za to Jazz nie dość że pozbyli się gorącego kartofla (kontrakt KD), zboostowali się pod koszem to akurat na 'dwójce' THJ nie traci aż tak dużo do Duranta

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał(a):

czo? xD

przecież tym razem to Pablo sam się nadstawił

tak czy siak Rudy Gay + Kevin Durant długookresowo brzmi jak przepis na piękną katastrofę a i 'na teraz' nie zrobili jakiegoś upgrejdu (jest wyraźny upgrade THJ->KD ofc, ale tam przecież Spurs stracili przy okazji swojego drugiego i trzeciego najlepszego wysokiego)

za to Jazz nie dość że pozbyli się gorącego kartofla (kontrakt KD), zboostowali się pod koszem to akurat na 'dwójce' THJ nie traci aż tak dużo do Duranta

Niby długookresowo niby kontrakt Durexa będzie bolał ale KD to jest na teraz jakieś 3xupgrade jeżeli chodzi do THJ i nie wiem czy kiedykolwiek on wskoczy na taki impakt jak Durex, ale spoko. Oddali LMA i KO ale mają jeszcze Leona Powe i Jonasa co tragedia nie jest, myślę że s5 zyskała na siłę ale tak jak mówisz wywalili się z rotacji wśród wysokich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.