Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtkowi by się przydał jakiś urlop, taki z roczny, co by zdążył naładować akumulatory, przypomniał sobie jak świat wygląda itd :tongue:

Najlepiej na pustyni Sonora, gdzie mógł by poszukać tych mitycznych grzechotników, jeśli oczywiście założył by odpowiednie obuwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdziekolwiek na północ...

 

rozbawiła mnie znajomość komentatorów geografii US gdzie przy toronto minny

 

gdzie wstrzeliwali się w zgadywaniu co jest bardziej na północ...

 

wyszło że Toronto ( zamiast Minny) wspomniano o Vancouver a potem zgadywano że Nowy jork...

wspomniano o Cle i Chicago zapominając o Portlandu i Bostonie....

Milwaukee chyba padło też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdziekolwiek na północ...

 

rozbawiła mnie znajomość komentatorów geografii US gdzie przy toronto minny

 

gdzie wstrzeliwali się w zgadywaniu co jest bardziej na północ...

 

wyszło że Toronto ( zamiast Minny) wspomniano o Vancouver a potem zgadywano że Nowy jork...

wspomniano o Cle i Chicago zapominając o Portlandu i Bostonie....

Milwaukee chyba padło też

 

wtf? Kiedy to było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mecz z ostaatniego tygodnia chyba Raps Minny ale może inny mecz raps... była geograficzna dyskusja na poziomie

To był mećz ekipy toronckiej z Milwaukee Bucks.

 

Portlandczycy, Floryndczycy, Pelikanowie itp itd, odmiana miast iście amerykanska, to mnie najbardziej razi, bo do up and under, reversów, beetwenów, czy swietnych floaterów (najczesciej te swietne sa niestety niecelne) zdazylem sie juz przyzwyczaic i nie klują uszów jak te wszystkie ekipy odmiany miast czy jak to tam nazwac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mećz ekipy toronckiej z Milwaukee Bucks.

 

Portlandczycy, Floryndczycy, Pelikanowie itp itd, odmiana miast iście amerykanska, to mnie najbardziej razi, bo do up and under, reversów, beetwenów, czy swietnych floaterów (najczesciej te swietne sa niestety niecelne) zdazylem sie juz przyzwyczaic i nie klują uszów jak te wszystkie ekipy odmiany miast czy jak to tam nazwac.

To od słowa Florynda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto autorytet w tej kwestii:

 

Tradycyjnie te nazwy miast, które są rodzaju żeńskiego, odmieniamy. Jedziemy zatem do AtlantySienySaratogiSarasoty i Samary. Mieszkamy w Atlancie itp. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że te nazwy znamy: jeśli nawet słyszymy je po raz pierwszy, skłonni jesteśmy je odmieniać – jeśli są rodzaju żeńskiego, na co wskazuje końcowe -a. W przypadku nazw zakończonych na inną samogłoskę traktujemy je zazwyczaj jako nijakie i nie odmieniamy (ChicagoTurku itp.). Gdy nazwa kończy się na spółgłoskę, bywa interpretowana jako męska i odmienna (ten Boston – w Bostonieten Londyn – w Londynie) lub jako nijaka (to Dallas – w Dallasto Vancouver – w Vancouverto Edmonton – w Edmonton). 

Pozdrawiam

Jerzy Bralczyk, prof., Uniwersytet Warszawski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że nawet jesli uznali to za legalne to nadal kaleczy w uszy co nie zmienia faktu, ze trzeba go rozgrzeszyć za to i posypać głowę popiołem za niedokładne sprawdzenie o co chodzi. Jest to poza tym niesamowity wyjątek.

jestem też ciekaw czy za życia wprowadzą termin 'serialowa drużyna' jako odpowiednik 'seryjnej drużyny'. W końcu Michał z Łowicza może stać się nowatorem :) A kaktusy też okażą się zaroślami. Podania lobem będą podaniami lobpassoymi /czyli podanie podane lobem/.

 

Dzisiaj Spurs- Wizards w nc+ i zobaczymy jaką koszykówkę grają w Teksasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie pierwsze minuty i wyłączyłem głos Wojtka..... oglądając mecz Wizz spurs w rytm Julii Marcell

 

Pop znany z tego, ze potrafi po dwóch akcjach zespołu poprosić o SZYBKI czas i zdjąć "winnego" gracza został opisany przez WM jako ten co tego nie ROBI robiąc własnie to na wizji.......

 

dwa kolejne głupie teksty nawet mi nie zaprkowały w głowie ale pozwoliły mi natychmiast właczyć MUTE

 

patrząc na grę to widać że sezon będzie walka dwóch systemów OFF i DEF

 

wskazniki spurs obronne i liderowanie w różnicy w punktach cieszą ale to co gra Green to katorga na razie.....

IMO jeżeli LMA wejdzie w zespół jeszcze lepiej a green wróci do dyspozycji strzeleckiej NIE MA BATA

wygramy to!


podział minut ... bajeczny.. najczęściej uzywany Leonard ma średnie na 41 miejscu w lidze będąc obecnie top #5 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.