Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam spotkanie Wolves z Clippers na Canal+Sport.

Końcówka meczu, taktyka faulowania Jordana od 9:30 czwartej kwarty. Do 10:00 czwartej kwarty, faulowali go chyba ze 4 razy.

Po czym przestają faulować. Komentatorzy zastanawiają się czemu Wolves znów nie faulują Jordana? Wcześniej wspominają coś, że NBA musi zastanowić się nad jakimś rozwiązaniem, które ukróci taką strategię.

 

ZBARANIAŁEM.

 

Nie jest tak, ze już wprowadzili takie rozwiązanie?

Jeśli będzie stosowane celowe faule poniżej 2:00 do końca, to sędziowie gwiżdżą faul brutalny?

Czy coś mi się przyśniło, w trakcie jednej z nocnych transmisji, które oglądałem?

 

Z drugiej strony, czy to możliwe, żeby komentatorzy o tym nie wiedzieli?

 
Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Pan Wojtek, jeszcze w czasach Wizji Sport, komentował mecze w parze z Mirosławem Noculakiem. Co z tym Panem? Pokłócili się między sobą? Bo to była chyba najlepsza osoba do wspolkomentowania dla Michałowicza.

 Dlaczego NBA w Canal+ nie komentuje już Mirosław Noculak?

WM: Wszystkich naszych komentatorów, współ-komentatorów i gości NBA obowiązują najwyższe standardy. Jak w NBA. Niewielu jest im w stanie sprostać, a warunkiem podstawowym jest pogodzenie dwóch zasad: I love this game i antenowego profesjonalizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego NBA w Canal+ nie komentuje już Mirosław Noculak?

 

WM: Wszystkich naszych komentatorów, współ-komentatorów i gości NBA obowiązują najwyższe standardy. Jak w NBA. Niewielu jest im w stanie sprostać, a warunkiem podstawowym jest pogodzenie dwóch zasad: potykiwanie mojej osobie i pi****lenie jak potłuczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Pan Wojtek, jeszcze w czasach Wizji Sport, komentował mecze w parze z Mirosławem Noculakiem. Co z tym Panem? Pokłócili się między sobą? Bo to była chyba najlepsza osoba do wspolkomentowania dla Michałowicza.

 

Mirosław Alojzy jest szychą od szkolenia czy czegośtam w PZKoszu.Dobrze się go słuchało w parze z Romańskim przy okazji meczów PLK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak, ze już wprowadzili takie rozwiązanie?

Jeśli będzie stosowane celowe faule poniżej 2:00 do końca, to sędziowie gwiżdżą faul brutalny?

Czy coś mi się przyśniło, w trakcie jednej z nocnych transmisji, które oglądałem?

 

Nie faul brutalny, tylko coś na wzór "clear path foul", czyli osobiste + piłka z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.