Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

No przed chwilą miałem takiego nerwa, ze jakbym spotkał Michałowicza gdzieś na mieście to zamiast pogadać o koszu to bym mu sprzedał petardę z bomby z lewego sierpa aż by mu te jego binokle spadły i roztrzaskały sie na milardy tryliardów kawałków a wszytskie zęby utarciłyby swe korzenie i zaszczyciły swą obecnoscią bruk po którym ów ich własciciel stapał.

I sończyły by sie te amerykanizmy, przepolszecznie i udziwnienia czy też wpieprzanie słow angielskich gdzie nie ma sensu i tylko jacyś wieśniolanserzy to stosują.

 

bez kitu, ale już mi przeszło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre było też coś bardziej merytorycznego:

 

Mecz Cavs celts z wczoraj

 

Turner - niesamowity talent w NCAA robiąc TD to jest doskonały gracz do budowania zespołu ;-)

 

Podkreślenie tej tezy było też zdanie.... nie bardzo Indiana chciała przedłużyć umowę ale i Turner nie był chetny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Michałowicz czasami uzupełnia moją wiedzę o NBA nt. chociażby jakiś tam prywatnych spraw zawodników(skąd pochodzą itp).

Ale ja już co najmniej trzeci raz usłyszałem podczas transmisji meczu Portland, że Myers Leonard miał nieciekawe dzieciństwo i generalnie klepał biedę.

 

A raczej ich meczów dużo nie oglądam więc prawdopodobnie powtarza to co spotkanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Michałowicz czasami uzupełnia moją wiedzę o NBA nt. chociażby jakiś tam prywatnych spraw zawodników(skąd pochodzą itp).

Ale ja już co najmniej trzeci raz usłyszałem podczas transmisji meczu Portland, że Myers Leonard miał nieciekawe dzieciństwo i generalnie klepał biedę.

 

A raczej ich meczów dużo nie oglądam więc prawdopodobnie powtarza to co spotkanie..

 

To jest luz. Gdybyś znał początki to KAŻDY mecz spurs to było, że Tim Duncan zaczynał od pływania. Nie było meczu w którym by o tym nie powiedział. /mam jeszcze vhsy/

On jest jak Jordan który gra dla chłopaka który pierwszy i być może ostatni raz przyszedł do United center aby zobaczyć kunszt MJ'a. 

 

Ilu jest takich chłopaków którzy akurat natkną sie na transmisję meczu NBA i przegapiliby kunszt Michałowicza i jego stwierdzenia typu własnie że TD zaczynał od pływania. Chłopak by nie wiedział i wszytsko by legło w gruzach bo załączyłby sobie Górnik Zabrze --> stracony jako nowy kibic NBA po wsze czasy ... :( chlip

 

 

----

A tak serio własnie jest że kolesie sie natykają na NBA i c***nia jest bo komentarz jak z pogrzebu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.