Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej mi wytłumaczcie, po co to zostało zrobione:

https://www.youtube.com/watch?v=bLFi83wfUNs#t=205

po co? jaki to miało cel? 

 

A tam czepiasz się. Nie jest coś tak skandalicznego jak choćby obecność MC Łopaty w budynku telewizji. Miał być miły przerywnik jak mniemam, a wyszło jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prawo się czepiać - C+ leci z nami w ch*ja puszczając takie rzeczy. Czy nie znalazłoby się pare osób znających się na koszykówcę, które można by było zaprosić do studia C+? Czy muszą zapraszać kogoś takiego, jak brat Marcina Gortata? Czy studio musi prowadzić kobieta i mężczyzna, których specjalizacją jest żużel z tego co wiem? Na prawdę do takiego studia jest tak bardzo ciężko znaleźć osoby znające się na koszykówce? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WM$ naduzywa słów z amerykańskiego ;-)

 

Contestowane jest wszystko co jest gdy gracz skacze do blok. ..

 

Decyzja ( w tym momencie chodzi o gwizdek zapewne sedziego) może być kontestowana jakby menel z nozykiem wyskoczył do sędziego po gwizdku chyba ;-)

 

Rzut może taki być ale decyzja gracza obrony który stwierdzi ze pobroni trochę? Jak taka sytuacja może być kontestowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zarzut do mnie? Przecież takie amerykanizmy wprowadza WM. Ja się dostosować najwyżej może. Niepotrzebnie wnikasz w temat gdzie to WM zapodal tekst. Oj od dekady czepiasz się niepotrzebnie moich tekstow

A reszta to autokorekta BlackBerry gdzie postanowiłem nie poprawiac

Może - moge

Blok-bloku

Reszta do ogarniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty no ja wiem że dresy spod bloku nie kontestują swojej decyzji jaki adiki ubrać na dyskę, ale powiedzmy że to słowo jest w polskim czasem używane i tyle

http://www.slownik-online.pl/kopalinski/A5D155575350FB7DC12565E9004D3DE7.php

 

co do nadużywania czegokolwiek przez WM to nie mam opinii bo nie mam z tym kolesiem do czynienia innego niż czytając wasze posty kontestujące :P jego skille

 

co do tego czego nie zrozumiałem z Twojej wypowiedzi to tego:

Decyzja ( w tym momencie chodzi o gwizdek zapewne sedziego) może być kontestowana jakby menel z nozykiem wyskoczył do sędziego po gwizdku chyba ;-) Rzut może taki być ale decyzja gracza obrony który stwierdzi ze pobroni trochę? Jak taka sytuacja może być kontestowana?

serio mało co tu rozumiem, a ten menel z nożykiem zupełnie nie wiem co tam robi

 

koniec OT z mojej strony, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Luz. W meczu jeżeli oglądałeś bardzo dziwnie WM wpadł na pomysł takiego komentu w sytuacji gdzie po prostu był rzut i "może " faul... reszta to była "rozpedzona miłość WM do pi****lenia w eter"

Edit: a zdziwienie wyraźnie budzilo moje "uzupelnienie" wypowiedzi gdzie wcześniej podałeś to w wątpliwość wiec polowywanie się na wypowiedź późniejsza jest takie sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jakie będzie zamieszanie w komentowaniu u WM jak sie zorientuje że transmisja to tranzycja. To totalnie zrewersuje jego uzmysławnianie answeringu w brodkastingu


hey btw. Wojtek się i tak ty chełpi bo uznaje zasadę 'nie wazne co mówią, ważne aby mówili'.

Co z tego ze jest żenujący i nieprofesjonalny?

Toć to może być gówno, ale jak omawiane to jest to dobre gówno. Oj przepraszam za jezyk polski /za duzo go używam/. Chodzi o good shit and bullshit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jakie będzie zamieszanie w komentowaniu u WM jak sie zorientuje że transmisja to tranzycja. To totalnie zrewersuje jego uzmysławnianie answeringu w brodkastingu

 

hey btw. Wojtek się i tak ty chełpi bo uznaje zasadę 'nie wazne co mówią, ważne aby mówili'.

Co z tego ze jest żenujący i nieprofesjonalny?

Toć to może być gówno, ale jak omawiane to jest to dobre gówno. Oj przepraszam za jezyk polski /za duzo go używam/. Chodzi o good shit and bullshit.

I Ty Przem się czepiasz ai3, że wpadł na forum ponarzekać?

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek tak się chełpi, że podczas ASG posunął się nawet do stwierdzenia, że Gortat popełnił błąd odrzucając propozycję współkomentowania, bo bycie na wizji z Wojtkiem pomogłoby mu zostać wybranym do ASG za rok. poza tym jak on nie mógł przeżyć, że musi siedzieć gdzieś tam pod dachem i to dlatego myli zawodników, bo po prostu ich nie widzi ;] do tego to podkreślanie, że zobaczcie jaki ze mnie autorytet - jestem już 19 raz na ASW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ty Przem się czepiasz ai3, że wpadł na forum ponarzekać?

 

:smile:

Trza mieć podstawy do krytykowania. ai3 wymysla sobie różne rzeczy i jest delusionalowy :tongue:

Wojtek tak się chełpi, że podczas ASG posunął się nawet do stwierdzenia, że Gortat popełnił błąd odrzucając propozycję współkomentowania, bo bycie na wizji z Wojtkiem pomogłoby mu zostać wybranym do ASG za rok. poza tym jak on nie mógł przeżyć, że musi siedzieć gdzieś tam pod dachem i to dlatego myli zawodników, bo po prostu ich nie widzi ;] do tego to podkreślanie, że zobaczcie jaki ze mnie autorytet - jestem już 19 raz na ASW.

Z tym sufitem to miał rację, ale wystarczyło to raz zaadresować.

No, ale oczywiście 19 razy na ASG to się chwali. Mimo to do tego czasu zamiast stać się lepszym komentatorem to zawsze wynajduje sposoby aby być w tej profesji słabym. /Mimo noledżu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.