Skocz do zawartości

Złotousty Wojtek Michałowicz... NBA na platformie NC+


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz Knicks - Bucks komentował ostatnio duet Dryła & Kijanowski i wychodziło im to na prawdę dobrze. Dryła po raz kolejny pokazuje, że nadaje się na komentatora i powinien częściej występować w tej roli, Waldek jak to waldek, pełno tych jego "yyyyy", ale i tak było spoko. Nie można tak częściej? Trzeba tak katować człowieka tym Łopacińskim i Dydek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiedziałem ze moze byc tyle problemu z odmiana imienia u jednego z głównych kandydatów do MVP.

 

lider GSW mający bardzo podobne brzmienie imienia i nazwiska do swojego trenera zrobił obu komentatorom ogromną ilość problemów ;-)

 

festiwal pomyłek był chyba jednym z najwyższych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=324973841043066&id=148584675348651

 

Że jemu się chce to wypisywać.

 

Kolego, jesteś na forum? Czytasz nas? Pozdro!

 

Zaglądam od czasu do czasu. Z tym chceniem bywa bardzo różnie, ale ilość polubień ciągle rośnie, a nie maleje, więc - jak słusznie zauważył adamb81 - to motywuje. To i każdy kolejny kosmiczny fail WM, jak "wsteczna, topspinowa rotacja", layupy, które "nie mają szans w zawodowej koszykówce", "intymidejszyn, czyli przewidywanie", czy ostatnio definicja 'dubs'.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale też chyba WM czyta od czasu do czasu

 

niegrającego Anthony Davisa w meczu z Toronto nazwał Antonio i od razu się pokapował że taki gracz biegał w koszulce Toronto i Indiany poprzez co "ratując" drobne przejęzyczenie wyciągnął w wypowiedż wspomnianego PF tak na dobre 45 sekund ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do MLK Day..

 

ostatnim już nocnym meczem było spotkanie Bulls vs Cavs gdzie WM z P.Dydek komentowali nocną porą i brzmiało to bardzo dobrze...

 

na tle komentarzy przede wszystkim KRYTYKUJĄCYCH uważam że warto czasem napisać coś na PLUS.....

 

jedna z wypowiedzi utknęła mi szczególnie co jest ostatecznym dowodem że jesteśmy czytani...

 

Wojtek z dodatkowym towarzyszącym uśmiechem MD zaprosił do castingu na komentatora otwarcie mówiąc że wie że są głosy PRETENDUJĄCE do jego stołka... ( no może do dostawienia małego taborecika obok jego wypasionego fotelu)....

 

jak na nocną porę parę zarcików było fajnych a i dodatki (  wcześniejsze o Toronto) ostatnio z poza koszykówki WARTE ODNOTOWANIA!

 

Panie Wojktu!

 

DOCENIAM jako FAN NBA.... ja widzę tu pozytywy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, ostatnio pozdrawiałem admina redagującego fanpage na FB i ten się odezwał, to teraz pora na WM! Panie Wojtku, lubię Pana komentarz, jest Pan dla mnie swego rodzaju symbolem polskiego NBA, kocha Pan koszykówkę i w szczególności tą 'spod znaku NBA', 'najlepszą ligę świata' i szanuję to ;-). Żarty mnie śmieszą (w szczególności opowiadane w środku nocy), jedyne co mnie nieco irytuje to powtarzające się błędy. Kłamstwo powtarzane wiele razy, staje się prawdą, jednak niestety nie w tym przypadku (wielokrotnie powtarzane złe statystyki etc.). Niemniej jednak - pozdrawiam.

 

Poza tym, wyrósł Panu konkurent i to we własnej stacji. Łopaciński się nazywa chłopak. Jego komentarz to dramat. Jeżeli komentuje on między innymi dzięki Panu, to zrobił Pan sobie dużą przysługę. Cała nienawiść wielu tu piszących jest teraz przelewana na niego ;-).

Edytowane przez leeewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiejszy skacowany poranek zapodałem sobie powtórkę CHI-DAL z duetem Łopaciński-Dydek.

 

- po 3. celnej trójce Rose'a (info było na ekranie 3/3 3pt FG), Łopaciński coś w stylu: "czwarta celna trójka Rose'a i ma już 11 pkt." - this is matematyka bitch

- Ray Allen to "klepkowy szuter" bo jest stary i nie może już biegać

- Kobe ma ksywę "Kobra" - czyli wiem, że coś z wężem ale nie pamiętam z którym

- Lady Margo: Dallas 7 z 10 ostatnich meczów grało z drużynami poniżej .500 zwycięstw, natomiast jeśli chodzi o drużyny z dodatnim bilansem to już radzą sobie... w sumie też nienajgorzej

 

więcej nie zapamiętałem bo mi się mózg zlasował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja włączyłem NC+ bojak wyobraziłem sobie na LP komentarz panów z Oklahomy i Cleveland to stwierdziłem, że wolę Pana Wojtka. Później okazało się że jednak są Panowie z ESPN ale i tak zostałem z NC.

WM rzeczywiście dał czadu z Perkiem i 1Q meczu pomylił z kimś Waitersa, chyba z Shumpertem (nie zauważył bidusia że gra w niebieskiej koszulce) . Głośnym śmiechem parsknąłem jednak dopiero jak usłyszałem, że Wizards przegrali w Portlandzie. Wiem, że pisaliście o tym wiele razy, ale jak się o tym czyta to nie brzmi to tak śmiesznie jak na żywo. Zastanawiam się czy przez analogie ostatnio Kings przegrali w Ołklandzie (nawet nie wie jak to napisać) a Rockets w Finiksie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościowi płacą za to, że ogląda mecze i gada głupoty. Na ASW też pojedzie i za wszystko zapłaci NC+. Ja rozumiem, że każdy z nas gdyby dostał taką okazję do komentowania to by się na 110% przygotował, ale tak to już niestety jest, że nie ma sprawiedliwości na tym świecie.

 

Sądzę, że włodarze czytają te komentarze i specjalnie go trzymają by tylko takie "fanpejdże" rosły w siłę, bo to im napędza oglądalność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.