Skocz do zawartości

[2020-2021] Draft i Free Agency - komentarze


Cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Seattle Sonics

1.John Paxon(bird rights)- 9 700 000, 6 lat, 0%

2. Travis Outlaw - mle 

 

1. proponuję nie uznawać postów w których nie ma - $$

co trochę zdyscyplinuje kolegów - jest to irytujące zaglądać przy każdym poście ile kto ma kasy. 

2. Abstrahując od tego że powyższy post Rafała jest zły - bo jego Bird na Paxona może wynieść tylko

 

Sonics

JPaxon 5520504

 

 

 dzięki

Edytowane przez gimmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Qba nie simnie etapu to na mnir bedzie trzeba nieco poczekac, bo jestem daleko od kompa. Btw oferta Qby z podwyzszeniem procentow dla Koufosa jest ok? (czy moze cos zle widze ?)

 

też na początku tak pomyślałem jak to napisałeś... ale Krzemo mnie przebił do 15 mln, więc spokojnie mogłem edytować swoją ofertę dla Kostki.

Zgodnie z zasadą: "Każda nowa oferta powyżej 4 500 000 $ cofa zegar etapu o 24h."

 

Koniec etapu nastąpił dziś o 13:36.

 

Oferta InOut jest nieważna, zamykam temat i biorę się za simowanie 2 etapu ... ciężko u mnie z czasem, więc proszę o wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONIEC ETAPU TRZECIEGO BYŁ DZIŚ O 17:04 (24h od postu Rogera) gdzie mieliśmy ostatnie przebicie (Austin Freeman).

Kolejne oferty Stro (przebicie minimum), piotrkasuper (minimum), moja (wyrównanie MLE) byly ważne i nie resetowały zegara.

Oferta Ashigaru nie jest ważna, ze względu na złamanie regulaminu (dokładnie jego części dotyczącej LUXURY)

 

 

LUXURY


  • W przypadku przekroczonego poziomu Luxury udział we Free Agency jest niemożliwy.
  • Przekroczenie poziomu Luxury jest możliwe tylko w przypadku, gdy zawodnik, który zostanie podpisany jest częścią zgłoszonego transferu a wymiana ta nie prowadzi do przekroczenia granicy Luxury żadnego z zespołów biorących udział w tradzie.
  • Za monitorowanie stanu Luxury poszczególnych drużyn odpowiedzialni są ich GMowie. Nieprawidłowe pod tym względem oferty nie będą brane pod uwagę.
  • Wszystkie umowy jakie zostały zaproponowane muszę mieścić się pod Luxuary. W przypadku gdy jedna lub więcej ofert może powodować przekroczenie Luxuary przy simowaniu, to taka oferta lub oferty nie będą brane pod uwagę i nie będą wklepane do programu przed simowaniem. W przypadku gdyby przed simowaniem komisarz nie zauważył takiej sytuacji i dopiero po simowaniu okazałoby się, że drużyna przekroczyła salary, to wszyscy zawodnicy podpisani przez tą drużynę w danym etapie, powracają na FA.

 

 

Ashigaru ma w salary -$29 302 024 z czego 15 000 000 na bird Butlera.

Praktycznie salary jest - 14 302 024 pod capem czyli 8 197 976 od luxa.

dwa wczesniej zgloszone kontrakty zabieraja 4 000 000

Ramon Sessions [*LLE] - 1 500 000 - 1 - x

Chris Wright [*MLE] - 2 500 000 - 1 - x

wiec do rozporzadzenia zostaje tylko 4,197 mln (MLE=4,5mln)

 

 

 

Wcześniej niestety nikt nie zauważył tych błędów Ashigaru, ani żaden z graczy ani komisze, niestety prowadziło to do przebić ofert Ashigaru, tego nie da się odkręcić:/ ale można zakończyć etap, anulując ostatni bid

Po konsultacji z Geddo kończymy etap na mojej ofercie.

oferta Ashigaru - nieważna ze względu niezgodności z regulaminem

oferty SlaKB i Maslona i Kahra oraz ponownie SlaKB po czasie.

Edytowane przez Cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.