Skocz do zawartości

[2020-2021] Draft i Free Agency - komentarze


Cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Po zlozeniu takiej oferty komisz wysyla informacje ze jest bledna i do poprawy . !!

A skąd komisz na o tym wiedzieć jeśli oferty mają być składane przez skrypt i nikt na do nich nie mieć dostępu?

A jeśli komisz ma czytać oferty to jak przed złożeniem swojej ma sobie wymazac pamiec??

 

Ja skrypt napisze ale tego ustrojstwa z facetów w czerni nie zmontuje na następne FA....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xamel, na kiedy się wyrobisz to na te FA będzie dostępne. Nie ma jakiegoś wielkiego pośpiechu.

 

Co do całkości to ja bym to widział tak ...

... informacje o ofertach powinny być zapisywane najlepiej do bazy danych. z komiszy to chyba nikt nie potrafi się tam odnaleźć, a xamel nie ma tam dostępu (chyba). Więc nikt tak naprawdę nie miałby wglądu do składanych ofert. No a jeśli byłyby te dane szyfrowane (tak jak chociażby jest z hasłami, to już w ogólne była by piękna sprawa). Fajnym rozwiązaniem mogłaby być informacja przy każdym zawodniku, że otrzymał od kogoś ofertę.

 

Jeśli chodzi o błędne oferty, to mówi się trudno. Taka oferta nie byłaby wklepywana do gry przed simowaniem etapu. Jeśli ktoś nie byłby pewny poprawności oferty, zawsze może kogoś zapytać (czy to komisza, czy innego GMa). Nie musi przedstawiać dokładnie takiej oferty, może zapytać się o bardzo podobną. Przez tydzień czasu na pewno ktoś mu powie, czy jest ona zgodna czy nie.

 

Etap mógłby trwać np. 1 tydzień. Po tygodniu pokazywane są złożone ofery i wtedy jest robiona weryfikacja poprawności przez komisza. No i teraz najważniejsze ... w nba jest tak, że jeśli drużyna ma prawa do danego zawodnika, to zawsze później może wyrównać ofertę. Tak? Więc i my powinniśmy umożliwić drużynom które mają prawa birdowskie (tak aby te birdy coś znaczyły) wyrównanie oferty (wyrównanie, uważam, że kasa za pierwszy rok taka sama, ilość lat taka sama, jedynie procenty mogą być inne tzn. takie same lub wyższe). No i to już mogłoby być jawnie, bo tutaj nie byłoby przebijania. Ale powinien być warunek, że podczas danego etapu drużyna która ma prawa birdowskie, złoży gorszą ofertę. Czas na wyrównanie oferty myślę, że można by ustawić na 24h. W takim wypadku czas trwania jednego etapu wynosiłby 1 tydzień i 1 dzień. Myślę, że znośnie.

 

Jeśli chodzi o przepłacanie, to po prostu każdy będzie dwa razy się zastanawiał ile komu może dać. Wiadomo jest, że gwiazdy i tak będą szły za maxy. Najlepsza zabawa będzie przy średniej klasy zawodnikach. No i jeśli ktoś uważa, że jest w stanie dać komuś 10 mln, to daje. Jeśli przepłacił? Życie. Jeśli zyskał? Też życie. Na tym to polega. 

 

 

ale z drugiej jak np. za rok dam Mayo 20 mln, a się okażę, że mogłem go podpisać za 10 to może być niezłe wkurwienie

Zapominasz o jednej bardzo ważnej sprawie. To, że złożysz jakąś ofertę jeszcze nie oznacza, że zawodnik ją podpisze. Dla przykładu. Dasz Mayo oferty na 15 mln. A Mayo powie, pi****le, chcę wiecej. No i nie podpisze oferty. No a w kolejnym etapie ktoś inny może włączyć się do walki o Mayo. Ty dasz znowu 15 mln, a ktoś inny przywali 18 mln, bo będzie uważał, że tyle jest dla niego wart. No i może mu tyle płacić. Tobie pozostałoby jedynie skorzystanie z praw birdowskich i wyrównanie oferty, jeśli zostanie to wprowadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to zrobić od reki bez skryptu i bez możliwości podglądania.

Można na forum założyć konto simbasketFA.

Na konto wysłało by się oferty. Komisarz simujacybpo koncu etapu najpierw pisalby na forum swoje oferty, potem 3 osoby musiałyby potwierdzić że na konto simbasket FA nikt nie wchodził (jak się wejdzie na profil można zobaczyć kiedy ostatnio ktoś był) i dopiero wtedy może zobaczyć oferty.

A jeśli chcecie żeby było widać komu się v daje to w temacie dzien fa trzebaby pisać komu składamy ofertę.

Bez pisania skryptu i od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw ... 

Detroit Pistons - $3 308 120

1. Yi Jianlian - 3 308 120, 1 rok
2. LeBron James - MLE

 
a później ...

Detroit Pistons - $3 308 120

1. Yi Jianlian - 3 308 120, 1 rok
2. JaVale McGee - 3 308 120, 1 rok
3. LeBron James - MLE

 
... przeczytajcie dokładnie jak składać propozycje, bo cały czas te same błędy.
 
SlaKB, nie możesz dać McGee tej oferty. W pierwszym poście jaki złożyłeś najpierw dałeś Yi kontrakt (za kasę którą dysponujesz), a później złożyłeś ofertę Lebronowi. Następnie zrezygnowałeś z oferty dla Yi, więc Twoją pierwszą ofertą jest teraz oferta dla Lebrona z pierwszego posta. W efekcie, nie masz już wolnej kasy na FA, gdyż ta wolna kasa idzie w MLE pod Lebrona. Nie można sobie tak po prostu zmienić kolejności, tak jak to zrobiłeś. Po to właśnie robimy to wszystko w nowych postach, aby było widać kolejność ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie bo nikt chyba nie zauważył komentarza :

 

Milwaukee Bucks

 

Roy Hibbert - 5 500 000 $ - 2 lata - 10%

Dominique Wilkins  - 6 500 000 - 5 lat - 10%

Josh Carter [*MLE] - 2 000 000 - 1 - x

Rudy Gay - MLE

 

 

L.A. Clippers

 

Jackie Butler - 10 500 000 $ - 3 lata - 10 %

Ramon Sessions [*LLE] - 1 000 000 - 1 - x

Chris Wright [*MLE] - 2 500 000 - 1 - x

Earl Clark - MLE

C.J. Miles - LLE

 

-------------------------

Oferta dla Clippers nie ważna, kasa, kasa, kasa.

Ashigaru, masz tylko 9,397,967 do wydania na FA i za ta kase musisz podpisac min 3 graczy.

Przypominam o kontrolowaniu stanu finansów.

+nie edytujemu postów, a robiłeś to chwile temu!!

----------------------------------------------

Nie edytowałem oferty czy coś... Dodałem poprostu na górzę napis : Milwaukee Bucks. Miałem z tego powodu nowy post zrobić?

tak Ashigaru, powinieneś był napisać nowy post, bo nikt nie wie co edytowales.

także dodanie komentarza też powoduje że oferta jest nieważna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zapisów regulami MLE/LLE w tematach o FA

 

Cichy - chyba przekleiliście stary regulamin bez czytania.

zawodników z kontraktem MLE/LLE o ile coś się nie zmieniło - już transferujemy!

Generalnie chodzi mi o jasne kryteria dla nowych GMów.

 

pozdro

taka samopomoc gmowska/prokomishowska:)

G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.