Skocz do zawartości

[2020-2021] Draft i Free Agency - komentarze


Cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Conley sie nie skopiowal, z nim w ogole byla sytuacja ze wpisalem kontrakt podany przez Xamela, ale gra pozwolila wpisac tylko 5,4mln...

Do simowania uzywam wersji 2.4.1 (nie wiem jak Qba i Geddo)

Byars podpisal z Clippers nie wiem czemu to bylo wpisane, moze jakas literowka zle spojrzalem spisujac wszytsko recznie

tu jest dokladny wydruk z gry z day5 FA: http://simbasket.pl/html/transactions.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isiah to jakieś przegięcie wybryk natury.

Chyba się wq że Olajuwon dostał mvp finałów.

Szkoda ze nie jest killerem w PO.

czy jest oprócz Thomasa jakis gracz ktory ma 3 x 100 w cyferkach csv?

tak jest... Olajuwon:D

Rondo młotek, ale on i tak nic nie zmieni.

 

Ten sezon na przeczekanie :smile:

 

Swoją drogą transfer Greena okazał się mega pomocny na FA:D

No i już widzę oczami wyobraźni Rogera walczącego po przeczekaniu na kolejnym FA o Jordana;)

Edytowane przez Cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po campach u mnie przyzwoicie

 

Jackie Butler -7 (bez drastycznych spadków w którymkolwiek skillu)

 

Kelenna Azubuike -19 (ale to emeryt)

 

Ed Pinckney -7 (kto to w ogóle jest?)

 

 

Adrian Dantley -22 (i tu jestem rozczarowany)

 

Terrell Brandon +52 (-2 w potencjale, rookie, fajnie poszły w górę skille typowe dla pg: handling +12, perimeter +11, driveD +11, stealing +9, passing +6 ... szkoda -3 w 3P );

 

Chriss Morris +49 (-2 w potencjale, drugoroczniak, poprawa w rzutach +6 in, +9 3P oraz obronie +8 perimeter, +9 driveD, +5 steal, + 6 dreb, czyli zgodnie z planem);

 

Derek Harper +38 (-5 w potencjale, chyba dobrze wydałem pieniądze, 3x100 było blisko,  dobił do 100 w passingu i 96 w stealach, spadł do 97 w perimeter, do tego +13 w 3P gdzie ma już przyzwoite 78, jestem zadowolony);

 

Ralph Samson +26 (-4 w potencjale, +11 w blokach warte odnotowania);

 

Lafayette Lever +26 (- 5 w potencjale, +10 w permieter, + 7 w passingu, +6 in);

 

Armen Gilliam +23 (-2 w potencjale, szału nie ma, +8 w blokach, gdzie stoperem dalej nie jest i po trochu na plus w innych skillach, liczyłem na więcej, ale dobrze, że chociaż w potencjale na pysk nie zleciał)

 

Generalnie czekam na przyszłoroczne FA oraz draft, bo będzie tłusto, zastanawiam się czy przy okazji nie potankować ;]

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak i jest to pewne ryzyko, ale mam birdy do Malone i Mayo i mam miejsce żeby dać im maxy, a jeśli będą grali tak jak pod koniec zeszłego sezonu to podskoczy mi trochę win rating, więc myślę że podpiszą ze mną. :) No i jest jeszcze Griffith, Daugherty i Varnado. Chociaż kontrakt Griffitha jest taki sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to nie mogę się doczekać już rozpoczęcia sezonu, no bo czekamy na to już dość długo. A sezon może być całkiem ciekawy chociaż zwycięzca jest już raczej z góry znany. :) Ciekawe jak poradzą sobie Wolves bez Hardena i czy Raptors będą grać tak jak pod koniec RS i w PO przez cały sezon, jeśli tak to pewnie wschód wygrają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.