Skocz do zawartości

7.Chicago Bulls vs 2.Miami Heat - playoffs 2006


InfinitI

Jaki będzie wynik serii?  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki będzie wynik serii?

    • 4-0 dla Bulls
      0
    • 4-1 dla Bulls
      0
    • 4-2 dla Bulls
    • 4-3 dla Bulls
    • 4-0 dla Heat
    • 4-1 dla Heat
    • 4-2 dla Heat
    • 4-3 dla Heat


Rekomendowane odpowiedzi

Co do Bykow jedno zdanie jesli Wizzards maja najgorsza obrone w koncowkachi (i wogolle)to u bykom trzesa sie rece jak alkocholikowi po trzech dniach bez picia...... Panowie widzieliscie mecz 5 kazda czysta sytuacja u bykow konczyla sie podanie do partnera jakby bali sie wziac odpowiedzialnosc ze rzut...a co do meczu 4 ta trojka Kirka to tez wymuszone na maksa szkoda bo fajny zespol ale i nie zasluguja na porazke bo Miami to bez urazy chlopcy ktorzy maja z PISTONS tyle szans co fiat 125 do nissana 350 Z w wyscigu na 1/4 mili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda bo fajny zespol ale i nie zasluguja na porazke bo Miami to bez urazy chlopcy ktorzy maja z PISTONS tyle szans co fiat 125 do nissana 350 Z w wyscigu na 1/4 mili :)

Jak juz rzucasz takie "złote" myśli, to jeszcze tylko wytłumacz mnie niewtajemniczonemu, co mają szanse Heat w ewentualnym starciu z Pistons do rzekomego "niezasługiwania" Bulls na porażke z Miami? Twoim zdaniem Bulls sa gorsi tylko od pozniejszego finalisty albo nawet mistrza NBA, a wszystko co nizej jest niegodne ogrywania ich?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po PO dla Bulls niestety. Heat zdominowali ostatnie dwa mecze i widać, że po tym jak im chłopaki stracha napędzili wzięli się w garść (znowu duża zasługa Shaqa). Dzisiejsze spotkanie było jednostronne aż do bólu i z tego co czytałem na szybko od początku było widać, że Bulls są zespołem słabszym. To co dawało Bykom przewagę w tych dwóch wygranych spotkaniach czyli ogreaniczanie Shaqa dziś całkowicie zawiodło. 30-20- to mówi samo za siebie. Heat wygrali pierwszy raz w PO w Chicago, niestety była to jednocześnie wygrana dająca im awans, zasłużony awans. Mówi się trudno, ale tak jak pisałem na początku seria nie należała do najłatwiejszych dla Heat, którym niektórzy nie znający gry Bulls przepowiadali sweepa. Bulls postawili ciężkie warunki i pierwszych 4 meczach i widać było, że Heat zaczął się palić ( :cool:) grunt pod nogami.

Czas na offseason i co ważniejsze czas na zmiany, bo one są niezblędne, tylko czy Al Harrington to jest akurat to czego Bulls potrzebują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z uporem maniaka dalej tierdzę że warto poświęcić sporo talentu i draftu na wyciagnięcie kogoś innego!

Prawdziwego lidera - a tu nadaje się idealnie Paul Pierce.

Jakby stał się cud to oczywiście LeB.

Nie wiem czy kolejne walczaki typu Nazr, Al są potrzebni!

 

Wakacje ale w pięknym stylu pożegnanie z koszykówka Byków.

Wszystkim fanom Chicago życzę udanych łowów transferowych i szczęścia w loterii picku knicksów!!!!

 

PP do Buuuuuuls!!!!

 

Ew. pod kosz JON po jego spadku notowań w Indy!

I niech mi nikt nie wmawia że to pipowaty PF, bo gdy facet zdrowy w ekipie Bulls by dał właśnie tego brakującego elementu regularności 20/10/2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z uporem maniaka dalej tierdzę że warto poświęcić sporo talentu i draftu na wyciagnięcie kogoś innego!

Czytałem, że Noah jest na celowniku Paxona, ale czy on chce przystąpić do draftu?

Ja osobiście po 3 meczach LSU chętnie zobaczyłbym Thomasa w Bulls, bo to Big Body, które potrafi zastawić kosz w obronie a i w ataku może coś jeszcze zdziwłać. Co prawda nie jestem zaznajomiony z jego możliwościami jakie mógłby prezentować w NBA, bo NCAA oglądam za mało, żeby mieć porównanie, ale jego gra przyciągnęła moją uwagę.

Prawdziwego lidera - a tu nadaje się idealnie Paul Pierce.

Myślę, że nad tym Paxon będzie pracował. To offseason powinno być wyjątkowe jeśli idzie o zmiany klubów przez wielkie nazwiska, ale zakładając pesymistyczny scenariusz, czyli AI do Minny za mięso i PP podpisujący jednak przedłużenie z Celts to z dużej chmury może popłynąc mały deszcz...

Zawsze zostaje Wade, który może wrócić do domu... :roll:

Nie wiem czy kolejne walczaki typu Nazr, Al są potrzebni!

Czy Al jest potrzebny to problem, który fani Bulls poruszają od dłuższego czasu. Niby to PF, ale gra jak SF i niestety zabierałby minuty (i kasę) naszym chłpakom. Natomiast Nazr zdecydowanie przydałby się pod koszem, nawet jeśli Thomas zagrałby w Bulls. A dlaczego. Tyrus będzie gotów (jeśli wogule) do gry na dobrym poziomie za 2-3 lata, a do tego czasu potrzebny jest w zespole startowy PF/C, który da nam przede wszysatkim cm pod koszem i dobrą defensywę. Nazr taki jest i odpowiednio zmotywowany może nam pomóc.

 

PS: Ja jeszcze liczę, że Sweet ostro przepracuje lato, zrzuci kilkanaście deko ( :lol:) i zacznie grać na miarę potencjału. Ale potrzebny jest jakiś naprawdę dobry coach dla wysokich. Może nawet jakiś byłygracz (tylko nie Cartwright :wink:)

Ew. pod kosz JON po jego spadku notowań w Indy!

I niech mi nikt nie wmawia że to pipowaty PF, bo gdy facet zdrowy w ekipie Bulls by dał właśnie tego brakującego elementu regularności 20/10/2

Ja bardzo JO lubię i chętnie zobaczyłbym go w Bulls, ale właśnie te kontuzje, które z każdym rokiem wydają się pogłębiać. O'Neal to niewątpliwie świetny gracz, może słabszy lider w końcówkach, ale cholernie niepewny, co niestety obniża jego noty. Czy warto byłoby rozwalić trzon zespołu (a trzeba by było to zrobić) dla gracza, który może zagra, a może nie zagra w 60 meczach RS

 

 

Chyba czas na topic "Offseason w Chicago, cz.2". Pomyśli się jak się będzie miało czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni moj post w tym temacie gdyz PO 2006 dla Bulls to juz historia.

Byla ankieta fanow Bulls ktorzy zdecydowanie opowiedzieli sie w sile 35% ze nalezy isc tym torem co idziemy w kolejnym sezonie.

Podkreslano rowniez ze potrzeba nam weterana ktory bedzie w stanie powiedziec naszej utalentowanej mlodziezy ze nie tylko liczy sie przyszlosc ale i terazniejszosc gdyz w wiekszosci wywyadow pomeczowych (np Ben Gordon) podkreslal ze sa mlodzi i przed nimi przyszlosc. A tak naprawde przyszlosc moze byc rozna i niekoniecznie rozowa. Nalezy skupic sie przedewszystkim na terazniejszosci.

Prawdopodobnie Skiles utrzyma stanowisko trenera a Tysno bedzie musial zatrudnic dobrego trenera na offs. bo to co pokazal w Play OFFs to przekresla calkowicie jego dobry srodek i koncowke RS.

Sweetney... ten gosc rowniez musi zrobic duze postepy jesli ma byc w Bulls. Jego gra jest himeryczna,,, bezbarwna a czasami glupia.

Noci... moim zdaniem zrobil najwieksze postepy i udowodnil wszystkim niedowiarkom ze ma wielki potencjal. To tyle ... czas zamknac ten temat i otworzyc nowy :) Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.