Skocz do zawartości

Wszelakie Dyskusje Miedzyligowe


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Powoli zbliza sie deadline na potwierdzenia, a tu ciagle brakuje osob na kazdym poziomie? Co jest grane??? ;-((

 

I nie wiem czy zdajecie sobie sprawe, ale jest potencjalnie komiczna sytuacja z zastepstwami... bo jesli nie pojawi sie gogalq w I to powinien zastapic go grubs z II... ktory tez jeszcze nie potwierdzil! AAAAAA!!!

W zwiazku z tym istnieje szansa, ze promocyjny awans dostanie ktos z piatego miejsca [Jurek Furtak] ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan się nie denerwuje. Też już chętnie bym zaczął sezon, ale cierpliwości. Mamy połowę września, jak zwykle niektóre chłopaki przypominają sobie o ROTO jak się liga letnia zaczyna. Jeszcze z 10 dni wytrzymaj WiLQu.

 

wiLQ w temacie z deklaracjami:

 

To tylko formalnosc, ale jak ktos tego nie zrobi do 20 wrzesnia to trzeba bedzie zalozyc iz rezygnuje i zostanie zastapiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy połowę września, jak zwykle niektóre chłopaki przypominają sobie o ROTO jak się liga letnia zaczyna. Jeszcze z 10 dni wytrzymaj WiLQu.

Pomijajac w/w sluszne uwagi to wg mnie tak czy inaczej jest w tym jakas nieprawidlowosc.

Bo albo zaskakujaca czesc olala / zapomniala o rozgrywkach [chociaz rok temu termin i sposob organizacji byl podobny!] albo [nawet jesli jest inny powod absencji] duza grupa GMow, ktorzy juz dawno potwierdzili i mogliby sie organizowac czeka na tych ktorzy sie moga nie pojawic.

Ba! Rok temu dwa pierwsze poziomy sie zebraly 10 wrzesnia... a tu zamiast byc lepiej to jest gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba! Rok temu dwa pierwsze poziomy sie zebraly 10 wrzesnia... a tu zamiast byc lepiej to jest gorzej.

 

Trudno, przesiewamy i potrwa to pewnie jeszcze parę sezonów :) Nie ma się co zniechęcać, choć faktycznie dziwne, że gracze doświadczeni, nie raczyli nawet wejść na forum, by potwierdzić udział lub po prostu podziękować za grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilq nie wszyscy żyją fantasy na ponad miesiąc przed startem ligi - przedłuż termin składania deklaracji o tydzień lub nawet do końca września. domyślam się, że niecierpliwość przenika każda komórkę Twojego organizacyjnego umysłu ale  sam masz już pewnie wszystko ogarnięte, te kilka dni w tył wiele nie zmieni w umawianiu draftów w poszczególnych ligach (przecież i tak większość będzie optować za datami po 15.10) a powroty spóźnialskich mogą być tylko źródłem dodatkowych kwasów/zgrzytów/komedii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Losowanie i przydział do lig to jest kwestia jednego dnia więc poczekanie do końca września na spóźnialskich nikomu nie zaburzy przygotowań do sezonu.

Drafty i tak będzie czas dogadać więc dajmy szansę.

 

Rozumiem Wilqa bo porządek musi być, i jakiś deadline musi być, ale jego przedłużenie do 30.09 nie powinno być problemem.

Jestem w stanie sobie wyobrazić sytuacje które są ważniejsze niż jakieś tam roto, ale w nieskończoność czekać nie możemy.

Jeżeli ktoś ma ochotę grać to musi mieć świadomość że w październiku to już są drafty więc wrzesień to już miesiąc kiedy trzeba się zacząć interesować i zdecydować się gram/nie gram.

Tym bardziej jak to ktoś kto nie gra pierwszego sezonu jak np. gogalq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilq nie wszyscy żyją fantasy na ponad miesiąc przed startem ligi - przedłuż termin składania deklaracji o tydzień lub nawet do końca września. domyślam się, że niecierpliwość przenika każda komórkę Twojego organizacyjnego umysłu ale sam masz już pewnie wszystko ogarnięte, te kilka dni w tył wiele nie zmieni w umawianiu draftów w poszczególnych ligach (przecież i tak większość będzie optować za datami po 15.10) a powroty spóźnialskich mogą być tylko źródłem dodatkowych kwasów/zgrzytów/komedii

Takie ryzyko istnieje niezaleznie od tego kiedy ustawisz deadline. I to wcale nie chodzi o brak cierpliwosci, a priorytetow - wg mnie trzeba sie bardziej martwic tymi co potwierdzili niz tymi co nie daja znakow zycia przez 3 tygodnie.

Co wiecej, w zeszlym sezonie byl draft 8.X., wiec szerszy wachlarz dat moze sie przydac...

 

Ale czy trzeba "żyć fantasy", żeby w środku września wbić na forum i potwierdzić udział? :smile:

Tez mi sie wydaje, ze sprawdzenie skrzynki PMow / e-mailowej raz na 3 tygodnie to nie jakies maniactwo... zwlaszcza jak sie uwzgledni, ze dla tych rozgrywek to typowy okres organizacyjny i wszyscy juz to przerobili rok temu.

 

IMO w zeszlym sezonie stare ligi ruszyly za pozno [a deadline byl koniec wrzesnia] bo za malo uwzglednilem czas potrzebny na zebranie ligi do kupy, ustalenie terminu i ewentualne zastepstwa - ergo staram sie wyciagac wnioski zeby brac poprawke na druga fale spoznialskich. Innymi slowy, wg mnie lepiej czekac na osoby, ktore potwierdzily udzial niz takie ktore nie zajrzaly na forum od wielu miesiecy.

 

Losowanie i przydział do lig to jest kwestia jednego dnia więc poczekanie do końca września na spóźnialskich nikomu nie zaburzy przygotowań do sezonu.

Rozumiem Wilqa bo porządek musi być, i jakiś deadline musi być, ale jego przedłużenie do 30.09 nie powinno być problemem.

Wg mnie patrzycie na to z punktu widzenia osoby aktywnej - dla Was deadline 10.X nie bylby problemem bo na pewno nastepnego dnia byscie sie zapisali do ligi i ustalili termin. Ale beda GMowie, ktorym te proste czynnosci zajma prawie tydzien i w praktyce to oni zadecyduja o starcie lig, a nie ci co zrobia wszystko od razu.

 

EDIT: P.S. z ciekawosci sprawdzilem i wiekszosc osob na ktore czekamy w poprzednim sezonie potwierdzila udzial w sierpniu!

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie wilqa, że dalsze czekanie może tylko utrudnić organizację. Lig jest wiele, ludzie grają nie tylko tutaj i im dłużej będziemy czekać, tym więcej rzeczy zacznie wypadać i wyprzedzać fantasy. Różne imprezy, wyjścia, delegacje itd., co do których można na początku powiedzieć, że termin jest zły (jak się ma wtedy draft), ale jak się powiedziało, że dobry, to nie można ich odwołać.

 

Termin jest ustawiony rozsądnie, bo do końca weekendu. Jak ktoś w weekend nie ma chęci odwiedzić skrzynki na yahoo czy forum, to szansa na to, że zrobi to w tygodniu jest minimalna. Trudno mi przy tym sobie wyobrazić, że ktoś w ogóle się interesuje koszem i nie skojarzyły mu się trwające ME z NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, skoro termin jest ustalony, to nie wiem, po co go zmieniać dzień przed deadline. Ktoś serio liczył, kiedy Wilq otwierał temat, że wszyscy potwierdzą do 20 września?

Skoro w zeszłym roku okazało się, że jest problem przy rekrutacji do 28 września z wyrobieniem się, to przedłużenie terminów teraz, spowoduje te same problemy, co ostatnio.

Jutro Wilq czeka do północy i zabieramy się za organizację w ligach i zamknięcie ankiet. W wielu rozgrywkach są już poustalane terminy draftów. Im dłużej czekamy, tym więcej problemów nas czeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że termin o tydzień dłuższy nie powinien być problemem, ale po raz kolejny (po ankietach) wychodzą sytuacje nie do końca opisane w regulaminie. Może trzeba ustalić termin raz na zawsze (np. koniec września) i nie kombinowac co roku z inną opcja...

Takie podejscie zaklada iz wszystkie rozwiazania sa znane i sprawdzone, a wiec mozna je zaklepac w regulaminie.

A wg mnie tak nie jest i wiele rzeczy wciaz wymaga testowania metoda prob i bledow. W przypadku deadline zaczelismy od czekania na ostatnia chwile, wiec powoli skracamy az znajdziemy optymalny termin.

 

Ktoś serio liczył, kiedy Wilq otwierał temat, że wszyscy potwierdzą do 20 września?

Ja na to liczylem... ale po raz kolejny przeszacowalem tempo przesiewu i jak widac nie zaliczylismy jeszcze etapu pierwszego aka zostaja tylko chetni na dlugoterminowy udzial z jakas tam gwarancja aktywnosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zgadzam się z organizatorem.

 

Co innego PM na forum ale jednak mail to inna sprawa.

 

Też bym zapomniał potwierdzić ale info na skrzynkę skutecznie przypomina o poświęceniu dosłownie 60 sekund na potwierdzenie, podziękowanie i nie rozumiem dlaczego x graczy ma czekać aż znacząca mniejszość może raczy a może nie raczy dać znać.

 

Pozdrawiam i miłego weekendu życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.